-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
łooooo jak fajnisto śpi :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/69/b56f570a6ed942f8.jpg[/IMG]
-
Maga pracoholiku gdzies ty się podziała :razz: :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:razz:[/I][/B][I]no tak pewnie w stolicy dywanów się nie trzepie na trzepaku :cool3:jak na prowincji ;) we stolicy to się dywany trzepie :p :p ,a na mojej prowincji dywanów nie posiadam :eviltong: :eviltong: :eviltong: ale nieżle się uśmiałam :evil_lol: :evil_lol: Pysia zawodowe foty :loveu: :loveu: :loveu: uwielbiam te Twoje sierściuchy :loveu: :loveu: -No i czego się gapisz :razz: nie widziałaś mokrych niufków :evil_lol: [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lipiec/myszy64.jpg[/IMG] -
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicjarydzewska']:evil_lol:[B][I]takie coś na co wiesza się tepichy i klupie po nich kloprem:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/I][/B][/QUOTE] :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: a czy ja moge prosić o tłumaczenie :evil_lol: :evil_lol: -
[quote name='joaaa']Ciekawe, wszyscy wiedzieli, tylko ja nie! :cool3: Może dzięki Fenowi jeszcze ktoś znajdzie dobry domek! Ale na razie ciiiii!!! Trzymajcie kciuki ![/QUOTE] Trzymamy kciuki całą rodzinką :lol: :lol: Ty też wiedziałaś :evil_lol: :evil_lol: tylko się przyznać nie chciałaś ;) ;) znaczy Twoje seerce wiedziało , a mózg się bronił <-- naszczęście serce silniejsze :multi: :multi: :multi: :multi:
-
widać jojka , uchy , ogonisko i tylne łapska :cool3: :cool3: [IMG]http://images4.fotosik.pl/69/3e46675a5f8975a1.jpg[/IMG] cześć Ala :lol:
- 78403 replies
-
[quote name='asher']Ponoc mogą tam nawet operację zrobić...[B] :niewiem:[/B] [B][/B] Ano!!! :drinking: Żeby jeszcze komp był lepszy, bo ten starsznie muli :roll: A o psiej wdzięczności się nie wypowiadam :mad: Sabina mnie chyba całkiem znienawidzi, jeśc nie daję, biegac nie daję, żreć ziemi z kwiatków nie daję... :shake: :diabloti:[/QUOTE] wredna pańcia :mad: :mad: :evil_lol: wcale się psu nie dziwie że do obcych lgnie ;) :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]ale mój tak hobbystycznie, więc nie mam tego argumentu :shake: [/B][/QUOTE] a ja mam 2w1 zawodowego hobbyste :evil_lol: :evil_lol:
-
[quote name='Maga100'][B]powiedziałam, ze jeżeli znajdę choćby uszczelkę w domu to będzie jej szukał na śmietniku :diabloti: [/B] [B]zrzucil gdzieś u kolegów :roll: [/B][/QUOTE] hahahahahahahaha mądra dziewczynka :evil_lol: :evil_lol: tak trzymaj ;) mojemu to jeszcze kazałam prace zostawiać w pracy :p :p a nie mi syfić w domu lub podwórku smarami :mad:
-
[quote name='Maga100'][B]robiłam to z myślą o Tobie kochana :loveu: [/B] [B]PS TZ zniknał tajemniczo w sobotę, zadzwonił, że przywiezie sobie parę drobiazgów do auta :angryy: I przyjechał wieczorem, a do tych drobiazgów aż musiał wypożyczyć przyczepę :angryy: [/B][/QUOTE] jest mi szalenie miło że moja droga myślicz czasem o mnie :loveu: :loveu: PS mój TZ też często przywozi drobiazgi :angryy: :angryy: ostatnio był w te drobiazgi wypchany cały bus pod sufit i przyczepa :angryy: :angryy:
-
[quote name='Maga100'][B]Vectra, specjalnie dla ciebie, tylko dla ciebie :loveu: [/B] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/7-16-62.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.photobucket.com/albums/c120/Maga300/Album2/7-16-63.jpg[/IMG][/QUOTE] oh dziękuje :loveu: :loveu: bowskie :cool3: :cool3: wiedziałam że dla mnie będzie coś ekstra :multi: :multi:
-
Ala spewaj ,spiewaj :sweetCyb: :sweetCyb: :modla:
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Weszka przygarnij mnie na te wewczasy :cool3: :cool3: Grabić nie bede :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
a dla mnie to nic nie ma :placz: :placz: :placz:
-
łooo miałaś sztucerka :loveu: :loveu: no to się Leonowi zachorzyło :shake: :shake: idz d weta i pisz relacje co mu dolega może się zatruł czymś ?
-
Joaaa superrrrrr :multi: :multi: :multi: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :BIG: :BIG: :cunao: :cunao: :cunao: jupiiiiiiii tak myślałam że go nie oddasz - strasznie się ciesze :multi: :multi: on kocha Ciebie ,Ty jego i dacie sobie rade - dogomaniacy jak coś to pomogą - prawda?? :razz: :razz:
-
[quote name='asher']Ale Szczepan nie przysysa się chyba do fontanny? :razz: Sabina przyssała się do tej wielkiej, w tym dużym jeziorku na Polu Mokotowskim... Dosłownie się przyssała, do rury z której ta woda leci... A to jest naprawde wielki strumień bijący z ogromna siłą :shake: A ja kretynka ostatnia jej na to pozwoliłam :shake: :placz: A Avasta już mam zainstalowanego :razz:[/QUOTE] Zuch dziewczynka :loveu: :loveu: Sz nie przysysa się do fontanny bo takiej nie mamy ,ale mamy szlaufy ,zraszacze i bardzo chętnie się z nimi :hmmmm: bawi ?? czym strumień większy tym fajowwniejsza zabawa - są fotki u nas z takich zabaw ;)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysia ale macie wypasione oczko wodne :-o :-o super :loveu: :loveu: sierściuchy mają się gdzie moczyć. -
[quote name='Agga'][img]http://images3.fotosik.pl/104/2c3b71174d15b74c.jpg[/img] [B][COLOR="DarkGreen"] ufffff wreszcie wrócił do swojego wyglądu. Ozzulki juz nie zmieniaj sie w robale. Alu ja stanowczo domagam sie większego fotela dla OZZIEGO. ja z tym pojde do wyższych władz!!!:mad: [/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"][SIZE="4"][CENTER]WIĘKSZY FOTEL DLA OZZIEGO!!!!!!!!!![/CENTER][/SIZE][/COLOR][/B][/QUOTE] podpisuje się pod słowami Aggi :mad: :mad: wkońcu Agga to mod ,a mod ma zawsze racje ;) :evil_lol:
- 78403 replies
-
Lepiej zapisz na dysku na wszelki wypadek ;) a potem odpal - zainstaluj ,zarejestruj i takie tam :evil_lol: :evil_lol: ehhh to nie dobrze że laptok jeszcze nie chylajet :shake: :shake: Z Sabinką straszna sprawa :shake: :-( :-( biedactwo moje małe i to tak od wody ?? boshee moja panna Sz pochłania hektolitry wody :shake:
-
No niby jestem :evil_lol: :evil_lol: czemu ktoś zainstalował Ci widnowska 98 ? :crazyeye: poszukam tego sterownika :shake: :shake: tu masz Avasta ino ja już go nie używam wole NODa ;) [url]http://www.megapliki.pl/plik-992-avast-4-home-edition-4.7.844.html[/url] matko kochana biedna Sabina normalnie mi serce staneło jak to przeczytałam :-( :-( będzie dobrze trzymam kciuki
-
[quote name='dealer']tiaaaa.. wzor cnot wszelakich...nioooo wzruszylam sie Ewunia chlip chlip....[/QUOTE] widzisz mój Kano nigdy by nie pozwolił żadnemu małolatowi na takie spodufalanie się :angryy: :angryy: dlatego zazdroszczam :oops: :oops:
-
wow :loveu: :loveu: normalnie się wzruszyłam :cool3: :cool3: uwielbiam widok dorosłego psa opiekującego się maluchem :loveu: :loveu: :loveu: Dili to dobry chłopak :loveu: :loveu: czasem jakiś tam dziwny pomysł ,ale sama widzisz że to wzór cnót :loveu: :loveu:
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Vectra replied to bigos's topic in Foto Blogi
[quote name='KaRa_TC']No to czekamy na foteczki, ale jeśli dzis sie ich nie doczekamy to :mad:[/QUOTE] no czekamy na fotki :mad: :mad: -
mrrrr jaki przystojniak :loveu: :loveu: [IMG]http://images4.fotosik.pl/68/04a7b803360d6713.jpg[/IMG]
- 78403 replies