Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. [quote name='Alicjarydzewska']:cool3:[I]pan stwierdził ,ze ten jest zrobiony na bardzo lichych podzespołach :cool3:my to sprawdzimy :p[/I][/QUOTE] Jakoś to stwierdzenie do mnie nie przemawia :razz: :razz: :razz: liche podzespoły :hmmmm: w kompie istotne jest ilość pamięci RAM no może i troche procesor ...gdyby powiedział że mało RAMu , lichy prcesor ,badziewna grafa - no to by był jakis konkret. Sprawdzcie to dokładnie ;) ;) A nie proponował wam sprzedaży nowego ?
  2. no wiem że jutro 25 :evil_lol: :evil_lol: moja "kaśka" dziś mi jęczała że jej dokumentów nie dostarczyłam :evil_lol: :evil_lol: zapomniałam :oops: :oops: ostatni miesiąc :multi: :multi: i już mi spada z garba ta przyjemność ;) Nowy komp czy wakacje :hmmmm: ja wybrała bym pierwszy wariant :diabloti: bez wakacjo da się przeżyć :eviltong:
  3. cholera no mówie tfu pisze że i na śląski [SIZE="7"][COLOR="Red"]i[/COLOR][/SIZE] na zachodzie kraju :mad: :mad: a u mnie też cuś się zbiera na deszcz :eviltong: :eviltong:
  4. Bo te wiadomości są tak interesujące że nie chce się ich słuchać :eviltong: kogoś zabili , kogoś zamkneli , podpalili , wysadzili nic optymistycznego :evil_lol: A o pogodzie mówili że będą burze na śląsku na zachodzie i że nad morzem chłodno :p :p :p
  5. nie mówili konkretnie na którym śląsku ;) :evil_lol: :evil_lol: Lalka też na słońcu się suszy po prysznicowaniu :razz: :razz: My mamy własną ,wiejską ,bardzo zimną wode ;)
  6. u mnie się coś zachmurzyło i jest parówa :angryy: :angryy: deszcz chce deszcz :placz: :placz: Zrobiłam pranie futer psom szlaufem i w kilka chwil wszystko suche jak pieprz :shake: :shake: a w radiu mówili że na śląsku mają burze szaleć :razz:
  7. [quote name='Maga100']ale wyobraź sobie, że nie odezwałam się ani słowem do tego miłego pana - wiem, wiem, zupełnie to do mnie nie podobne. Doszłam jednak do wniosku, że mam wakacje nie po to, aby się użerać i denerwować, więc jak pan się obawia mojego ogromnego psa, to niech trzyma swoje bachory na posesji za płotem :diabloti: [/QUOTE] hahaha faktycznie trudno sobie wyobrazić że Ty nie odezwałaś się ani słowem :evil_lol: :evil_lol: widać głusza , odpoczynek działa na Ciebie kojąco ;)
  8. Maga czyli kawałek cywilizacji jednak tam jest :evil_lol: :evil_lol: w postaci mądrych ludzi :mad: :mad: :mad: [quote name='Maga100']PS TZ myśli, że nie umiem sama uruchomić połączenia z netem Dlatego wydaje mu się, że ma kontrolę nad tym Ciekawe kiedy zauważy, że nie ma komórki, który leży teraz obok laptopa i generuje połączenie [/QUOTE] dowie się jak zobaczy rachunek za tel :evil_lol: :evil_lol: teraz lepiej niechg żyje w niewiedzy ;)
  9. Moje nie chcą wychodzić na dwór wcale :shake: :shake: wolą w domu się chłodzić jedyny argument do wyjścia z domu i do zabawy to włączone zraszacze i troche w nocy pobrykają.A tak to tilko śpią :shake:
  10. cześć :lol: :lol: u mnie gorąco strasznie ,ale poza domem :eviltong: :eviltong: w domciu mam chłodniutko i śpi się wyśmienicie :lol: :lol:
  11. Witaj słodka Pysiu :evil_lol: :evil_lol: i przesłodkie Zmoroszelmy :loveu: Skoro bardzo ważny dzień to tsymam kciukasy :kciuki: :kciuki:
  12. [quote name='Alicjarydzewska']:cool3:o kurce nas też pan dr od kompików powiedział że mamy zbierać na nowy:cool3:tylko siakoś funduszy brak:mad:[/QUOTE] cześć Paula ,a czemu cię tu wcale nie ma ? :mad: :mad: Ala ,a czym pan doktor motywował konieczność zmiany kompa na nowy ?? przecież wystarczy zmodernizować ten któy masz obecnie ,za dużą mniejszą kase i można to zrobić etapami :cool1: :cool1: a nie od razu nowy :shake: Nie dawajcie się dziewczynki nabijać w butelke ;) ;)
  13. Dla mnie to taki hodowca podglądacz powinien wspierać , jakies rady podsówać jak czyta podglądowywując ;) galerie , a nie wyskakiwać z pyskiem jak poczyta pare słów prawdy :diabloti: :diabloti: Tymbardziej jeśli chodzi o choroby genetyczne to obowiązkiem powinno być stawienie się tu hodowcy celem bliższego zapoznania się z przyczyną choroby.Zastanowienia się gdzie popełnił błąd i jak unikac następnych.Skrobnąć miłe słówko , dodać otuchy ...... wg mnie tak by wypadało. Pies to nie rzecz która popsuła się po kilku latach uzywania :angryy: :angryy: obowiązkiem hodowcy jest interesowanie się swoimi "produktami" (przepraszam za tak brzydką nazwe :oops: :oops: )przez całe życie psa/psów u nowych właścicieli. Na tym chyba polega idea hodowania psów rasowych prawda ?? hodowanie coraz to lepszych okazów zdrowszych , piękniejszych .... Czekam nadal na fotki :razz: :razz: Dobranoc :hand: buziaki dla chłopaków :loveu:
  14. [quote name='malawaszka']:lol: już tak nie tęsknij :eviltong: Dobranoc [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/6458/dscf0181rz9.jpg[/IMG][/QUOTE] mój ślicznotek :loveu: :loveu: :loveu: Dobranoc :lol: :sleeping:
  15. Piesio cudny :loveu: :loveu: ale to zdjęcie - wymiękłam hahahahaha super wygląda :evil_lol: [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4237/203ms.jpg[/IMG] w czapce też dobre :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://img58.imageshack.us/img58/9471/184od.jpg[/IMG]
  16. Czyli skoro siedzą w ukryciu i obserwują to jednak mają coś na sumieniu :evil_lol:
  17. Narazie się panienki poznają wzajemnie ;) ;) to czekam z utęsknieniem na rekacje wyczynów duetu Oliwkowo-Lunowego - będzie wesoło :evil_lol: :evil_lol:
  18. Mnie też zastanawia skąd nagle osoby które nie siedzą na dogo dowiadują się czegoś jeśli jakaś krytyka je napotka , wiedzą dokładnie w który wątek wejść etc ... :niewiem: Mamy tu prywatnych detektywów czu jak :razz: :razz: Oktawia może jakies nowe fotki ślicznych maleństw :cool3: :cool3: :loveu:
  19. A dlaczego ja nie widze nowych fot :mad: :mad: :mad: fantastycznie wtopił się w tło :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/112/efa756850da541d0.jpg[/IMG]
  20. Jak tak patrze na te dwie małe przyjaciółeczki Oliwke i Lune to mają jedną wspólną ceche :razz: :razz: figlarne spojrzenie :loveu: :loveu: Panienki się doskonale zwąchały :evil_lol: :evil_lol: małe rozrabiary ;) ;)
  21. motocyklista zajefajny :cool3: :cool3: :cool3: słodkie mordeczki :loveu: :loveu: [SIZE="1"](napisałam najpierw "słodkie pysie" ,ale ugryzłam się z palec)[/SIZE] [IMG]http://i84.photobucket.com/albums/k26/Sarnow/Lipiec/myszy156.jpg[/IMG]
  22. ooooo następna koparka ;) :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/114/35da3cf6d52830c7.jpg[/IMG]
  23. kobitki coś ściemniacie :razz: :razz: ja żadnej żaby ani krzyzyka nie widze :shake: :shake: no chybaże już mi całkiem na wzrok padło :evil_lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...