Jump to content
Dogomania

Vectra

Moderators
  • Posts

    13361
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Vectra

  1. Ja też lubie tą pozycje na żabcie :loveu: :loveu: U mnie tylko Lalcia tek się kładzie :p :p i kot ;) :evil_lol:
  2. wszystkie dzieci razem :loveu: :loveu: ;) [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/866/dscf0080jd6.jpg[/IMG]
  3. Cześć Pusia :lol: :lol: gdzie Ty tak długo jesteś ,że cię jeszcze nie ma :razz:
  4. odważny ten Pan Rydzewski :evil_lol: grzebać w morderczej paszczy ;) :diabloti: [IMG]http://images1.fotosik.pl/113/5fcb9ddf2da96482.jpg[/IMG]
  5. [quote name='Alicjarydzewska'][I][B]:roll:oooo była i poszła [/B][/I][/QUOTE] wstawiłą jedno zdjęcie :loveu: pozyczyła miłej niedzieli i tyle ją widzieli :cool1:
  6. oooo Magda :multi: :multi: :multi: odpoczywaj ,ciesz się pustkowiem , rób dużo zdjęć :cool3: Domek śliczny :loveu: :loveu: zazdroszcze tej głuszy i jeziorka :oops: :oops:
  7. Witaj :multi: :multi: to bobrze że uda się odzyskać kase ,a tem u oszustowi :mad: :mad: Ja dużo kupuje na allegro i nigdy nie miałąm sytuacji by mnie oszukali :p .ale zawsze wybieram płatność przy odbiorze :cool3: :cool3: będą fotki :multi: :multi: :multi:
  8. Wiataj Alu :p :p Jak ktoś chce poćwiczyć noszenie pieska to moja panna Sz bardzo lubi na jączkach być nosiona :evil_lol: :evil_lol: waży ponad 30 tak dobrze ponad :evil_lol: :evil_lol:
  9. podobono świetny model z A510 :lol: :lol: wyjasniłas już tamtą sprawe z nieudanym :angryy: zakupem ??
  10. [quote name='evaxon'][B][COLOR=darkgreen]we wtorek bedzie aparacik :multi: [/COLOR][/B][/QUOTE] ooo to gratuluje :multi: :multi: :multi: mów szybko jaki :razz: :razz:
  11. [quote name='HankaRupczewska']O matko kochana ! Jakie wy jesteście zimne i wyrachowane ! :cool1: Vectra, Gosia Gerdziowa - i TY ALICJO ! Ty też ! :placz:[/QUOTE] Haniu to się nazywa odpowiednie podejście do gatunku zwanego "mężczyzna"
  12. [quote name='HankaRupczewska']No mówię przecież, że zimne i wyrachowane są ! :evil_lol:[/QUOTE] Jak się nie da po dobroci to trzeba podstepem :evil_lol:
  13. Beria gratuluje wyboru :multi: :multi: :multi: i 1000 posta i wytrwałości w dążeniu do celu :diabloti: :diabloti: tak trzymaj ;) ;)
  14. [quote name='Alicjarydzewska']:p[COLOR=SeaGreen][B][I]ale teraz zajął się swoim hobby tzn TV:evil_lol:i ja mam loozik:p[/I][/B][/COLOR][/QUOTE] Ja bardzo lubie to hooby TZ pt.: TV :diabloti: :diabloti: gapi się w to pudło i nie zawraca gitary - no jedynie raz na 10 minut zapyta "i co tam znalazłaś w tym komputerze" :evil_lol: :evil_lol:
  15. hahahahaha super mina :evil_lol: :evil_lol: [IMG]http://images1.fotosik.pl/112/b01d3ad949a26b4b.jpg[/IMG]
  16. Dzieńdobry Haniu :lol: :lol: zaglądam ,a tu ani Ciebie nie ma ani fotek :-(
  17. o masz następna hahahahaha :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Ja też mojemu TZ dużo obiecałam przed zakupem :evil_lol: :evil_lol: obiecanki , cacanki :eviltong: :diabloti: :diabloti:
  18. W towarystwie tych moich bestii to nie jadam ;) ;) bo przeważnie nic nie zostaje dla mnie z mojego posiłku - 3 pary sempiących oczu , Kano dodatkowo się jeszcze zapluje .... a swoją miche dostają o 22 ;) Jest TZ ide glamać kotlecika z fasolką szparagową:sabber: :sabber: :p
  19. a mi w brzuszku burczy :placz: :placz: a TZ jak nie było tak nie ma ,a ja nie lubie jeść sama :shake: :shake: jakoś mi nie smakuje jedzonko bez towarzystwa :cool1: :cool1: jutro normalnie robie pizze :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  20. narobiłaś mi smaka ;) ;) ;) jak lubicie ogórki małosolne lub kiszone to dodaj między kiełbaske a pieczarki - daje niesamowity smak rewelacyjnie wyostrza.Cieniutką warstewke pokrojonych w kostke :eating: :eating: ide klepać kotlety :placz: :placz: TZ zara ma się w domu stawić. Trza pozory stwarzać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  21. no tak pizza :cool3: :cool3: Kuba wraca :evil_lol: :evil_lol: a czy można ładnie nawet bardzo ładnie prosić o przepis na pizze w Twoim wykonaniu ?? i oczywiście fotke gotowego wyrobu
  22. a u mnie pada . leje jest super :multi: :multi: :multi: miały być fotki :mad: :mad:
  23. Dzieńdoberek :p :p u mnie jest pochmurno , duszno i może będzie padać :razz:
×
×
  • Create New...