-
Posts
13361 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Vectra
-
Debe masz u mnie ogromnaste piwo :cool1: :cool1: za te instrukcje ;)
-
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Vectra replied to bigos's topic in Foto Blogi
wow ile fajnych fotek :loveu: :loveu: :loveu: ten dobcio nazywa się Anioł ?:-o :evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Brawo Waszka - nie pozostaje ci nic innego jak kupić klatke :evil_lol: :evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Spolszczenie to nakładka na program która z wersji np angielskiej zmienia program na j.polski :cool1: :cool1: Doinsalowywiije się to na program . Zaras poszukam czy jest do wersji 8.0.1 lub wpisz w google spolszczenie PSP 8.0.1 :razz:
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
Pysiu nie sądze być przerabiała to aż tak długa jak my ;) ;) u nas było bardzo to wszystko skomplikowane :shake: :shake: poprzedni właściciel działki zaniedbał troche pewne sprawy i była mała kaszana :angryy: :angryy: Pozatym Wy kupujecie chyba gotowy domek tak?? Bo my kupiliśmy działke ze starą ruderką :evil_lol: :evil_lol: i budujemy dopiero new dom ........... -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Pysia']Bo to w końcu weszkowa krew ;) :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Cześć Monika :cool1:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
Papierologia to jest koszmar :angryy: :angryy: :angryy: Urzędy , urzędnicy i inne pierdoły - w naszym kraju stanowczo za dużo jest biurokracji. Życze duuużo cierpliwości i powodzenia :lol: :lol: Ja przerabiałm to 4 lata temu :roll: :roll: i do dziś dnia jakieś papiery trzeba załatwiać nawet na głupią wycinke kilku drzew :shake: :shake: zwykłych klonów -
Tanita to ja ci wcale nie zazdroszcze :-( :-( znam ten ból i widok :shake: Mój non stop na coś poluje i nie raz przytargał do domu jeszcze żywe lub pół żywe ptaszki/myszki :placz: :placz: ostatnio na moich oczach konsumował mysz :-( Taki urok kota :roll: :roll: Mój jeszcze na dodatek potrafi coś upolować i przynieść mi w prezencie :shake: Tak podobno koty wyrażają "miłość":razz:
-
Dogo bez Ali to nie Dogo :placz: :placz: :placz: Aluniu wracaj szybko bo już tęsknimy baaaaaardzo :placz: :placz: :placz:
- 78403 replies
-
cześć Aluś :multi: gdzie nowe fotki :mad: :mad: czytałam u Ali R że zgrane na kompa :cool1: :cool1: mmbbaj poszukaj spolszczenia do PSP ;) ;) wersja 9.0.1 jest angielska ja nie znalazłam polskiej , ale spolszczenie jest dostępne :p
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
Vectra replied to arima's topic in Foto Blogi
bry Pysiu :multi: :multi: :multi: gdzie ZmoroSzelmowe fotki :mad: :mad: :mad: hahahahaha one tu mają takie leniwe wyrazy pysków [IMG]http://i37.photobucket.com/albums/e74/Zmorowate/lipiec/myszy66.jpg[/IMG] -
Maga tylko nie narób tylu fotek na tym urlopie co Weszka :evil_lol: :evil_lol:
-
no to całe Alicje :evil_lol: :evil_lol: jedna zwaliła mozille a druga wentylator :shake: :shake: no i co ja będe czytać :placz: :placz: Ala wracaj szybko :modla: :modla: :modla: :modla:
- 78403 replies
-
Co jest złego w psach nierodowodych?
Vectra replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
[quote name='frruzia']ale jeśli jesgo rodzeństwo jest wystawiane to może piesek był tańszy bo miał jakąś wadę? może dlatego hodowczyni nie wyrabiała mu rodowodu? Może jestem naiwna ale myślę że nie należy oceniać jeśli nie zna się dokładnie szczegółów[/QUOTE] Rodowód to wyrabia już własciciel pieska ,a hodowca dostaje metryczki pod warunkiem że zgłosi miot i że ma psy hodowlany :razz: :razz: jeśli piesek ma wady też ma metryczke tylko z zapisem że nie hodowlany bo ma wade -
Co jest złego w psach nierodowodych?
Vectra replied to Rumcajsowa's topic in Grupa 'Extra' - Kundelki
stary bajer - któreś tak szczenie nie dostaje metryczki bo coś tam albo że to drogo kosztuje :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: to są standartowe teksty jak się pyta sprzedających "rasowe kundelki" ;) ;) albo że im się nie chciało z psem po wystawach latać bo to przecież straszny stres dla psa :p -
jakie super :loveu: :loveu: [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/4871/wypie3.jpg[/IMG] Aluś to patrz jak to robi Mati i napisz instrukcje :p :p :p
-
Niegrzeczny Ozzulec :mad: :mad: siusiać na iglaczka :evil_lol: :evil_lol: jajeczko sobie pokujesz :eviltong: [IMG]http://images1.fotosik.pl/106/e568c1e0730c3564.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
cholera no kurde nie pamiętam - ta mozilla czasem tak coś wykompinuje - na 80% to właśnie tak się dzieje że jak się coś skopiuje zamknie mozille i zaras znowu odpali to pyta który użytkownik cos tam :evil_lol: :evil_lol: walczyłam z tym z pół roku temu chyba nie pomoge tym razem bo nie pamiętam :oops: :oops: :oops: pokompinuj właśnie tak że skopjuj coś do schowka wyłącz i włącz - przypomnij sobie dokładnie co robiłas poprzednio :diabloti: :diabloti: i
-
Moge ci powiedzieć jak tego dokonałaś :cool3: :cool3: skopiowałąś coś do schowka i zamknełaś mozille - wiem bo sama sobie tak dobrze zrobiłam pare razy :evil_lol: :evil_lol: musze pomyśleć jak to się odzyskuje - nie pamiętam w tej chwili :oops: :oops:
-
[quote name='Alka']Tuffiś może wstawi , co do mnie to :niewiem:czy wogóle zostanę dopuszczona do kompa:cool3::placz: [B]ponaciskałam tu i ówdzie ,wlazłam w aplet konta użytkowników , pozmieniałam i ... zgubiłam gdzieś stronę startową Mozilli[/B], nie mogłam się zalogować na dogo aż do tej chwili... jak Mati wróci z basenu to albo ja się schowam albo skryje komp:oops::oops::oops: sama nie wiem co zrobiłam ale nie jest to co było:oops::cool3::cool3::cool3: Wogóle , czego dzisiaj nie dotknę to spiernicze :mad:, nawet aparacik Alicji R.oddany w moje łapki ...nie pstrykał fotek:cool3:[/QUOTE] i zgubiłam wszystkie zakładki i ustawienia , hasła :razz: :razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I]w aparacie :p[/I][/QUOTE] ha ha ha :grins: :grins:
- 78403 replies
-
no i gdzie fotki :mad: :cool1: :cool1: miały być fotki Ozzulca z Tuffim :razz:
- 78403 replies
-
cześć Asher Brawo dla Boogajskiego :multi: :multi: :multi: :multi: moja slicznotka :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img377.imageshack.us/img377/5605/z2471ar.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Vectra replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
hahahaha jaki śliczny mały diabełek :loveu: :loveu: [IMG]http://img235.imageshack.us/img235/7330/18lip4ou8.jpg[/IMG]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
jaka słodziuchna świnka :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://img.photobucket.com/albums/v142/dagdag/Pigi/100_3259.jpg[/IMG] fot więcej fot prosze :mad: :mad: