Jump to content
Dogomania

GoniaP

Members
  • Posts

    11760
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by GoniaP

  1. Cudne zdjęcia! Trzymamy kciuki!
  2. [quote name='farmerka63']To ja pędzę z hortensjami, zamaskować te "womity" .... i błękitne życzenia Pani Prezes ślę :loveu: [/QUOTE] Dziękuję Farmerko, że zamaskowałaś błękitnym :loveu: I jeszcze raz pięknie dziękuję za życzenia :)
  3. [quote name='AgaiTheta']Nie wiedziałam, że lubisz, też bardzo lubię. Są takie niebanalne.[/QUOTE] Tak samo jak hortensje, szczególnie fioletowo-niebieskie... Ach!!! [quote name='Mika31']ciociu coś czuje że wizyta u weta cię czeka i proszę przekazać Zuzi że ciocia Mika ma słabe serce(mam na to papiery) i ma zdrowieć bo osiwieje[/QUOTE] Powiedziałam Zuzi o Twoim serduszku i obiecała już nie robić nam więcej numerów... [quote name='Helga&Ares']Wymiocinki piękne, niestrawione - pewnie efekt przeładowania żołądka. Jeśli jutro sytuacja się nie powtórzy(przy zmniejszonej dawce jedzonka) to teoretycznie powinno być dobrze. Gosia nosek w górę nie martw się, w urodziny nie wypada :)[/QUOTE] No nie wiem jak wymiocinki mogą być piękne, ekhm.... I nie wiem jak ją mogłam przekarmić, bo dostała tyle ile zawsze... No nic, na razie ustało i Zuzia śpi zakopana w kocyku...
  4. O jassssny gwint, ale Carina ma atrakcje :-D
  5. Sarunia-Niunia, pięknie dziękuję za życzenia. Twoja piękna niezapominajka niech ukryje to zdjęcie: [img]https://lh3.googleusercontent.com/_5XdhgrGVsTY/TZTfPFRq-0I/AAAAAAABJCc/iY9ynUz9ZPU/s600/P3300001.JPG[/img]
  6. [quote name='Sarunia-Niunia']Goniu! Co z Zuzieńką??? Strasznie mnie zmartwiła ta wiadomość:-(:-(:-(... Boziu... Dlaczego to Maleństwo tak musi cierpieć???[/QUOTE] [quote name='trist_ana']buuuuuuuuuuu :((((((((((((( zdrówka Laleczko![/QUOTE] [quote name='Helga&Ares']Coś♣ zjadła?[/QUOTE] Wymiotuje niestrawionym pokarmem :( Już 5 razy :( Ostatnio chrupkami, które podałam jej o 12stej... Mam zdjęcie jeśli chcecie zobaczyć co z niej wychodzi :(
  7. [quote name='Betbet']ie wiem czy się przyda, ale poszedł przelew na małą od mojej znajomej Hani. Wkurzyłąm się, bo ktoś posłał durny łańcuszek, że wyślij te wiaodmość 8 osobom a spotka cie szczęście. Więc zrobiłąm "Odpowiedz wszystkim" i podesłałąm linka do Zuzi na SOS jamnikom z dopiskiem, że w łańcuszki nie wierzę, ale ten może faktycznie przynieść szczęście tej biednej psinie. No i dostałąm odpowiedź, że przelew poszedł:) Na konto podane na SOS jamnikom [/QUOTE] Piękne zagranie Betbet :) Dziękujemy w imieniu Zuzi.
  8. [quote name='AgaiTheta'] Mimo to z okazji urodzinek życzę Ci wielu powodów do usmiechu i zadowolenia!!! Masz fiatuszka ode mnie: [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/8453/niezapominajki09.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękuję pięknie Aguniu za życzenia i piękną niezapominajkę. Skąd wiedziałaś, że je uwielbiam?
  9. Czuję się obsypana życzeniami i kwiatami - bardzo dziękuję! :loveu::loveu::loveu: A Ty conceited dałaś czadu :-D Przydałby mi się taki delikwent, no może nie w różowym :evil_lol:
  10. Zuzia wymiotuje :( Biedne suczysko, tak mi jej żal :(
  11. [quote name='conceited']Goniu, zmienic tytul watku?[/QUOTE]Zmienić, zmienić :)
  12. [quote name='Giulia'][COLOR=blue][B]Witam...[/B][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][B]No i juz wszyscy wiedza, ze to ja mam zaszczyt zaopiekowac sie Zuzia !!! Moze i bedzie ciezko na poczatku, ale damy rade pokonac wszystkie leki i obawy...[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Mam tylko nadzieje, ze Mala lubi dlugie podroze a jak nie to polubi.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Moja Maja to spi cala droge ( od 13 do 15 godz. jazdy) od czasu do czasu zatrzymuje sie aby sie wysiusiala i dalej w droge.[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Jestem tez dobrej mysli ze obie Panie polubia sie...a co do Zuzi to bedzie tez musiala nauczyc sie jezyka wloskiego ?![/B][/COLOR] [COLOR=blue][B]Juz nie moge sie doczekac spotkania z TA MALA DIABLICA...[/B][/COLOR] [COLOR=blue][/COLOR] [COLOR=blue][B]pozdrawiam serdecznie[/B][/COLOR][/QUOTE] Słowo się rzekło ;) A Zuzia lubi jeźdźić samochodem, ale najlepiej na kolankach ;) Będziesz musiała zatrudnić pet sitterkę na czas podróży :-D [quote name='Sarunia-Niunia']Witaj Gonia:lol:! Cześć Zuzinko:lol:! Pozdrowionka dla Was:lol:! Milusiego dnia:loveu:[/QUOTE] To chyba dzięki Twoim życzeniom Zuzia, ja i całe stado spędziliśmy super dzień ;) Dziękujemy! [quote name='halbina']Zakładam nowy wątek pt: Pies u weterynarza... hi hi hi hi[/QUOTE] Fajnie, bo ja jeszcze kilka opowieści w zanadrzu mam :-D [quote name='CoolCaty']Przepraszam, ale hi hi hi hi. Widac, że coraz lepiej się czuje. Goniu, ogromne dzięki za tą maleńką.[/QUOTE] Dobrze, że nie trafiło na Ciebie CCaty :) Nam bynajmniej do śmiechu wtedy nie było ;) I nie dziękuj, to ja Tobie dziękuję!
  13. Ojej, bardzo Wam współczuję. Wyściskaj choruszkę ode mnie...
  14. [quote name='Mika31']tak kapryśna i humorzasta dama będzie pasować do stolicy mody!!![/QUOTE] Ja myślę, że ona znormalnieje i za rok jej nie poznamy. Uważam, że większość jej negatywnych zachowań wiąże się z jej frustracją pomieszaną ze strachem. Zauważyłam, że Zuzia trzęsie się za każdym razem kiedy jesteśmy poza domem i podczas gdy spotykamy kogokolwiek: psa, człowieka biegającego, człowieka z kijkami, człowieka na rowerze - na spacerze. Uważam, że ona nie jest pewna swojego nowego statusu i boi się go stracić :( Nie wierzy, że jest warta kochania...
  15. [quote name='Anette']Ze stolicy włókiennictwa do stolicy mody :) nie mogło byc inaczej :)[/QUOTE] Bardzo trafne spostrzeżenie :) [quote name='Ajula']a jakoś tak od tego postu :)[/QUOTE] a no tak, a ja nawet nie zauważyłam tego wpisu Giulii. Ale to cała ja ;)
  16. [quote name='Marylin']Eloonia wzieła urlop aby być więcej z Mishką i się nią opiekować.[/QUOTE] Kochana kobieta z Elooni :)
  17. Dziękujemy za pozdrowienia, odwiedziny i w ogóle za wszystko, a przede wszystkim za to, że jesteście! Ajula cwaniaro ;), a skąd te przeczucia, co??
  18. Zuzia Basia zrobiła wielką siarę w poczekalni i jeszcze większą w gabinecie :siara: W poczekalni na przemian szczekała, warczała albo wyła :oops: W gabinecie pan doktor najpierw wyjął jej szwy (te od CoolCaty) a potem poprosiłam o przycięcie pazurków, bo szpony miała niczym wampirzyca ;) No i się zaczęło! Myślałby kto, że sucz mi tam obdzierali ze skóry żywcem!Tak się wiła, w taką histerię wpadła, że w 3 osoby nie daliśmy jej rady i ugryzła doktora :placz: Przebiła mu paznokieć kłem do krwi! I żeby tego nie było mało, to na koniec się posiusiała a jednocześnie merdała ogonem, więc te siki rozbryzgała po doktorze, a Ola techniczka musiała po jej wyczynie umyć twarz :oops: Tragikomedia normalnie :evil_lol: Ale poza tym Zuzia Bacha waży już ponad 5kg :) rany goją się znakomicie, kondycję ma świetną i generalnie "będzie żyć"! :multi::loveu::multi: Jutro podamy jej ostatnią dawkę antybiotyku a potem czekamy na 6 kwiecień... 6 kwietnia bowiem, UWAGA, UWAGA, Zuzia będzie miała wizytę kogoś bardzo wyjątkowego. I jeśli tylko po poznaniu w realu małej diablicy Giulia się nie wycofa i nadal będzie chciała ją przytulić do serca, to Zuzia pojedzie po nowe życie do Mediolanu :)
  19. No to odgrzejemy stare buły ;) Nasza Kasia w rozmowie o zwierzętach w Radio Merkury Poznań;) [url]http://www.radiomerkury.pl/audycja/mLynek-kawowy/mlynek-kawowy-za-duzo-szumu-wokol-zwierzat.html[/url]
  20. hohoho, Zuzinka zbija fortunę :razz: Dziękujemy! :-D Tak wesoło się wreszcie zrobiło na tym wątku, i u mnie w domu też. Zuzia zaczęła się bawić!!![IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/Cool%21%21.gif[/IMG] Po południu idziemy do weta na kontrolę, a wieczorem zdamy relację ;)
  21. Cieszę się, że to zauważyłaś tristana :) Wg mnie Zuzia jest chuda, ale już nie anorektyczna :) A na oczka przyjdzie czas później jak już całkowicie wydobrzeje. Trzeba będzie zrobić jej dokładne badania, jednak zmiany są widoczne, szczególnie w jednym oczku i szczególnie w dobrym świetle lub w słońcu. Nie sądzę by zaćma mogła się cofnąć, może się jedynie nasilić :( i pewnie bez operacji się nie obędzie w przyszłości... A oto numer konta, skoro tak prosicie :evil_lol: [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#c00000][FONT=&quot]Fundacja „Głosem Zwierząt”[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot]Ul. Lodowa 2/1[/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot]60-226 Poznań [/FONT][/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot][COLOR=#c00000][EMAIL="[email protected]"][/EMAIL] [/COLOR][/FONT][/SIZE][/FONT][LEFT] [/LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=&quot]Konto:[/FONT][/SIZE][/FONT][SIZE=3] [/SIZE][LEFT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=red][FONT=&quot]07 2490 0005 0000 4500 6401 8021[/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/LEFT]
  22. [quote name='eloonia'] Kupalków jest coraz więcej, konsystencja różna - nigdy nie myślałam, że tak mnie będzie cieszyła psia kupa i obsrana psia dupka :loveu:[/QUOTE] Haha, skąd ja to znam :loveu: Najcieplejsze myśli Wam ślemy!
  23. [quote name='Isadora7']ZuziZuzi czy ZuziBasi?[/QUOTE] W zasadzie to obu ;) [quote name='Giulia']Witaj Gonia, co do wizerunku Zuzi, to na moje oko ma nowa obroze ?![/QUOTE] Tak, tak, kupiłam im czerwone "na szczęście"! Giulia, ale dałaś się "zrobić". Płacisz 10 zeta :-D A tak w ogóle to witamy wszystkich w ten słoneczny wiosenny dzień. Zuzie już po śniadanku, spacerku i mizianiu. A teraz oczywiście śpią :)
  24. [quote name='RenW']eee no, aż takiego poświęcenia nie żądamy. :D:D[/QUOTE] Dzięki :-D Póki co wiem, że teraz Loluś, a właściwie OLI, leży na posłanku pod łóżkiem Alinki, która ma go na wyciągnięcie ręki. A ta Jej ręka wyciąga się, mimo woli, w dół, do Oliego i go kizia. A chłopak uwielbia atencję i wywala się kołami do góry.
×
×
  • Create New...