Widac na zdjeciach, ze jest to szczesliwy pies, ze ma wszystko czego dusza zapragnie, ze nie jest juz w boksie, ze nie jest smutna, ma ten blysk w oku. Widac, ze jest szczesliwa, szczegolnie na zdjeciach z Toba wtatara i z Toba t_kasiek. Dla mnie to jest wspaniala milosc, bo pies jedyny kocha bezgranicznie. Trzymajcie sie mocno i wklejajcie Adke.