Witajcie kochani, caly tydzien leniuchowalam, a teraz jutro od 16:30 trzymajcie kciuki, bo mam kolokwium z statystyki matematycznej i od tego zalezy jak cwiczenia zalicze i czy bede musiala zaliczac egzamin, wiec ttrzymajcie a jak tam psiaki wasze, moje mialy w srode atrakcje przyszla kolezanka z goldenem i Oskar chcial Go zjesc, ciagle na niego szczekal i ustawial a tamten cholernik maly nie dal sie Oskarowi zdominowac. W czwartek za to byla przesliczna sunia pinczerek i oba sie w niej zakochaly, lizaly po nozkach,pyszczku i wogle. Pozdrawiam serdecznie i milego weekendu.