-
Posts
2138 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by shirrrapeira
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
shirrrapeira replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Piękne zdjęcia ze Świąt. Ładne psy mają rodzice Twojego chłopaka. Ten rudy jest super, a czarny śliczne umaszczenie i pyszczek wilka. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
shirrrapeira replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia słodkie. Fajnie sobie zapuścić w domu dwa pełnowymiarowe boksery i jednego małego buldożka prawda? Witam i pozdrawiam wszystkich czytelników wątku. -
Przepiękne zdjęcia przepięknych psów. Witam i pozdrawiam.
-
Tak bardzo mi przykro, że Bajeczka w klinice, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że dacie sobie radę, że wszystko dobrze się skończy, że Bajeczka będzie zdrowa i znowu przy Tobie. A Twój Włodek patrzy na Ciebie z góry i dzieli z Tobą każdą radość i każdą troskę. Stara się Ci z góry pomóc. Na pewno jest tam szczęśliwy, otoczony stadem ogonów, tych ogonów, które są teraz zdrowe i radosne. Wpatrują się w Włodka i czekają na głaski i dobre słowo. Trzymaj się. Pozdrawiam.
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
shirrrapeira replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam Justynkę i Grzesia i całe czworonożne stadko. -
Niestety wieści brak. Ja jestem uziemiona dzisiaj. Mogę założyć Jej wątek na psy zaginione.
-
Tak ja jestem, jest Eva2406. W jakich okolicznościach Masza zaginęła? Już wiem jak Masza zaginęła. Jest w lesie uciekła Iwonce na spacerze, pobiegła za koniem, cały czas się kręci po lesie tam niedaleko cegielni. Różni ludzie Ją widzieli, ale Iwonka jeszcze na nią nie trafiła. Porozwieszała ogłoszenia, Masza ma adresówkę. Iwonka jest w lesie i dalej Jej szuka. Dzwoniłam do Iwony i wiem, ze Iwona szuka Maszy. Dzisiaj mogę jedynie wstawić Ją w net.
-
Piękna historia i piękny psiak. Bardzo mi smutno, że jest już za TM, ale kiedyś na pewno się spotkacie.
-
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
A ja je widzę więc nie wiem czemu? Teraz mam nadzieje, że je widać. -
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Zuleńki. To naprawdę słodka sunia. Na dzień dobry wylizała mnie cała dokumentnie. Bardzo delikatna, malutka i bardzo słodziutka. Cały czas język i ogonek był w ruchu, sierść ma lśniącą, oczka mądra. Na spacerach rzeczywiście je wszystko z ziemi. Jest bardzo fajna, taka przytulaśna. Koliberek się nią świetnie opiekuje. Zdjęcia mam z wizyty, zaraz zobaczycie jaka Zulka jest słodka. Ruchliwa, trzeba się wiele natrudzić by zrobić Jej zdjęcie. [IMG]http://images47.fotosik.pl/93/e587324fc23eb4a3.jpg[/IMG] Zuleńka wpatrzona w panią. [IMG]http://images39.fotosik.pl/89/8c4f1009b7eaf647.jpg[/IMG] Zuleńka prawda, że śliczna? [IMG]http://images45.fotosik.pl/93/19ed60f93fc3133c.jpg[/IMG] Zuleńka zjada smakołyczka [IMG]http://images45.fotosik.pl/93/7a825d22a71379c3.jpg[/IMG] Zuleńka z zabawką na łóżeczku u swojej pani [IMG]http://images39.fotosik.pl/89/c2f63411bc35f424.jpg[/IMG] Zulka z zabawką na łóżeczku. Cudowna dziewczynka prawda? Umowę adopcyjną Zulki. Mam zamiar wysłać Ją w poniedziałek. Mam nadzieję, że teraz zdjęcia widać, były wklejane z programu picassa, ale rzeczywiście nie było widać. -
A w jakiej hodowli, bo ja jakoś znaleźć nie mogę.
-
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię do Ciebie. -
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Mam telefon do Ciebie to co sobota po południu -
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
To kiedy mogę wpaść poznać Zulkę. -
mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze
shirrrapeira replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jaka piekna malutka... Niech znajdzie najlepszy dom. -
Przykro mi z powodu psów Czarnej Andy. Mam nadzieje, ze będzie lepiej z psem, który miał operacje a i z Maszką też będzie lepiej. Przesyłam bardzo pozytywne fluidy dla Czarnej Andy i dla psiaków.
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
shirrrapeira replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Justynko i Tobie Grzesiu życzę zdrowia. Nie dawajcie się chorobom,Wasza milosc was uleczy. -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
shirrrapeira replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
I ja się witam ze słonecznego Wrocka. Co tam u Was? Dziękuję za życzenia na dzień kobiet. No to jak tam kobitki i menrzusiu. -
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
Z wielką przyjemnością po 18 marca, bo teraz baluję we Wrocławiu, ale po powrocie chętnie poznam Zulkę i zrobię Jej super sesję zdjęciową. -
Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!
shirrrapeira replied to masienka's topic in Już w nowym domu
A gdzie zdjęcia? Stanowczo domagam się zdjęć ślicznotki z nowego domku, cieszę się, że Zulka ma tak dobrze w Nowym domku. A trzymać na smyczy wydaje mi się, że tak długo aż sunia będzie się Ciebie słuchać i wracać na wołanie.