Bardzo piękne zdjęcia Armaniego, jak zwykle. A ja chciałabym się pochwalić i na tym wątku, że wreszcie do mnie uśmiechnęło się szczęście, znaczy po wielu miesiącach bezskutecznego poszukiwania pracy trafiłam na staż do ARiMR, na 6 miesięcy... więc wszystkim poszukującym pracy życzę wytrwałości.