Jump to content
Dogomania

shirrrapeira

Members
  • Posts

    2138
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by shirrrapeira

  1. Piękne zdjęcia ze Świąt. Ładne psy mają rodzice Twojego chłopaka. Ten rudy jest super, a czarny śliczne umaszczenie i pyszczek wilka.
  2. Ja też Wam życzę cudownych Świąt, miłości i radości. A dla piesków wspaniałych spacerów.
  3. [url]http://lh4.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/ScVko1MPnWI/AAAAAAAADJ0/lTTqGdtRup0/s640/P3210021.JPG[/url] Ekstra miny robi Platon. Naprawdę. A Inka jest cudowną i dostojną dożycą.
  4. Zdjęcia słodkie. Fajnie sobie zapuścić w domu dwa pełnowymiarowe boksery i jednego małego buldożka prawda? Witam i pozdrawiam wszystkich czytelników wątku.
  5. Piękny psiak naprawdę piękny. Mogę tylko podnieść.
  6. Przepiękne zdjęcia przepięknych psów. Witam i pozdrawiam.
  7. Tak bardzo mi przykro, że Bajeczka w klinice, ale mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, że dacie sobie radę, że wszystko dobrze się skończy, że Bajeczka będzie zdrowa i znowu przy Tobie. A Twój Włodek patrzy na Ciebie z góry i dzieli z Tobą każdą radość i każdą troskę. Stara się Ci z góry pomóc. Na pewno jest tam szczęśliwy, otoczony stadem ogonów, tych ogonów, które są teraz zdrowe i radosne. Wpatrują się w Włodka i czekają na głaski i dobre słowo. Trzymaj się. Pozdrawiam.
  8. Pozdrawiam Justynkę i Grzesia i całe czworonożne stadko.
  9. Niestety wieści brak. Ja jestem uziemiona dzisiaj. Mogę założyć Jej wątek na psy zaginione.
  10. Tak ja jestem, jest Eva2406. W jakich okolicznościach Masza zaginęła? Już wiem jak Masza zaginęła. Jest w lesie uciekła Iwonce na spacerze, pobiegła za koniem, cały czas się kręci po lesie tam niedaleko cegielni. Różni ludzie Ją widzieli, ale Iwonka jeszcze na nią nie trafiła. Porozwieszała ogłoszenia, Masza ma adresówkę. Iwonka jest w lesie i dalej Jej szuka. Dzwoniłam do Iwony i wiem, ze Iwona szuka Maszy. Dzisiaj mogę jedynie wstawić Ją w net.
  11. Piękna historia i piękny psiak. Bardzo mi smutno, że jest już za TM, ale kiedyś na pewno się spotkacie.
  12. A ja je widzę więc nie wiem czemu? Teraz mam nadzieje, że je widać.
  13. Byłam dzisiaj u Zuleńki. To naprawdę słodka sunia. Na dzień dobry wylizała mnie cała dokumentnie. Bardzo delikatna, malutka i bardzo słodziutka. Cały czas język i ogonek był w ruchu, sierść ma lśniącą, oczka mądra. Na spacerach rzeczywiście je wszystko z ziemi. Jest bardzo fajna, taka przytulaśna. Koliberek się nią świetnie opiekuje. Zdjęcia mam z wizyty, zaraz zobaczycie jaka Zulka jest słodka. Ruchliwa, trzeba się wiele natrudzić by zrobić Jej zdjęcie. [IMG]http://images47.fotosik.pl/93/e587324fc23eb4a3.jpg[/IMG] Zuleńka wpatrzona w panią. [IMG]http://images39.fotosik.pl/89/8c4f1009b7eaf647.jpg[/IMG] Zuleńka prawda, że śliczna? [IMG]http://images45.fotosik.pl/93/19ed60f93fc3133c.jpg[/IMG] Zuleńka zjada smakołyczka [IMG]http://images45.fotosik.pl/93/7a825d22a71379c3.jpg[/IMG] Zuleńka z zabawką na łóżeczku u swojej pani [IMG]http://images39.fotosik.pl/89/c2f63411bc35f424.jpg[/IMG] Zulka z zabawką na łóżeczku. Cudowna dziewczynka prawda? Umowę adopcyjną Zulki. Mam zamiar wysłać Ją w poniedziałek. Mam nadzieję, że teraz zdjęcia widać, były wklejane z programu picassa, ale rzeczywiście nie było widać.
  14. A w jakiej hodowli, bo ja jakoś znaleźć nie mogę.
  15. Mam telefon do Ciebie to co sobota po południu
  16. To kiedy mogę wpaść poznać Zulkę.
  17. Jaka piekna malutka... Niech znajdzie najlepszy dom.
  18. Przykro mi z powodu psów Czarnej Andy. Mam nadzieje, ze będzie lepiej z psem, który miał operacje a i z Maszką też będzie lepiej. Przesyłam bardzo pozytywne fluidy dla Czarnej Andy i dla psiaków.
  19. Justynko i Tobie Grzesiu życzę zdrowia. Nie dawajcie się chorobom,Wasza milosc was uleczy.
  20. I ja się witam ze słonecznego Wrocka. Co tam u Was? Dziękuję za życzenia na dzień kobiet. No to jak tam kobitki i menrzusiu.
  21. Z wielką przyjemnością po 18 marca, bo teraz baluję we Wrocławiu, ale po powrocie chętnie poznam Zulkę i zrobię Jej super sesję zdjęciową.
  22. A gdzie zdjęcia? Stanowczo domagam się zdjęć ślicznotki z nowego domku, cieszę się, że Zulka ma tak dobrze w Nowym domku. A trzymać na smyczy wydaje mi się, że tak długo aż sunia będzie się Ciebie słuchać i wracać na wołanie.
×
×
  • Create New...