[quote name='shangri_la']ja mam 1,40- czyli 1,20 nad ziemią. 1,50 to za dużo, bo te moje to i tak kurce trudno gdzies zabrac :p i co kupiłąś już?
pozdrawiam[/QUOTE]
Jeszcze nie, ale zamowie jednak te krótsze. Jeszcze poszukam moze w Łodzi znajde sklep, który ma takie cuda w swoim asortymencie. Kurcze załuje, ze nie mam ogródka :shake: