[quote name='Viz']Polna kochanie, Ty bywasz czasem na gadu? Bo coś Cię złapać nie mogę, a sprawę mam... :cool3:[/QUOTE]
Jestem teraz:cool3:
"Dostalam dzisiaj poczta ulotke tej wystawy... naprawde ja lubie, ale obsada dla moich ras to po prostu rozpacz..." tez dostałam, ale nie mam co się bawic z Franią juz ... : (