[quote name='Mokka']Moje odczucia są takie - gdyby na zawodach była kategoria "debiuty", te torki dla zerówek byłyby OK. Jednak na tych zawodach wszyscy początkujący startowali razem, więc torki powinny być trochę łatwiejsze. Dotyczy to zwłaszcza jumpingu, gdzie było [b]zbyt dużo nie zawsze łatwych zmian[/b]. I zauważyłam, że startowało sporo debiutantów :lol: . [/QUOTE]
Mozna było je wykonac bardzo umiejętnie :shiny: :roll: