Podawalismy większą dwake leku pomiędzy atakami, ale nie zawsze działa.
Najbardziej się boje guza mózgu,wydaje mi się to bardzo prawdopodobne, mam jakies takie przeczucie (mam nadzieje, ze niesłuszne). :(
Ataki są coraz częściej, w połowie sierpnia załeczy się te serie(Było ich 5 :() 2-4 ataków w odstepie kilku godzin. Sama juz nie wiem, boje się ją stracić i czuje się taka bezsilna.