[quote name='Cavisia']
Troszkę więcej luzu i zdrowego rozsądku:cool1: .
UTAAP, każdy zaczynał kiedyś od PIERWSZEGO psa. Poza tym piszesz,że nie każda suka z uprawnieniami powinna być rozmnażana, a czemu jeśli można wiedzieć? Podważasz uprawnienia psów i suk nadawane przez Związek Kynologiczny?? Poza tym suka to tylko 50% cech, kolejne 50% to pies. A wszystko rozbija się o właściwy dobór osobnika A do osobnika B.
[/QUOTE]
Ja mojej suki nie mam zamiaru rozmnażać, a uprawnienia ma. Jest niestety chora, nie wiem na ile to przeniosłoby się na szczniaki i czy jest to uwarunkowane genetycznie, ale nikomu nie życzę psa z padaczką. :shake:
Poza tym jest jak dla mnie za duzo beagle'i, labków i goldenów. Teraz znaleźć dobre domki dla np. 11 szczeniaków, nie wyobrażam sobie tego... :eviltong: