[quote name='pauli_lodz']witam :) czy zrobił ktoś może zdjęcie beaglom w sobotę, chodzi mi o klasę otwartą psów.. klasyfikacja.. ja jak jakiś dureń skończony nie wzięłam aparatu :([/quote]
Nie mam fotek, ale o jakiego psa pytasz tzn. chcesz zobaczyc :eviltong:
Moze nas widziałaś? Miałam taką koszluke w beagle :cool3: