[quote name='grrrond']tak, macie rację, że trzeba by było mieć przedstawiciela danej rasy w polsce... więc pewnie nic by z tego nie wyszło...cieszę się, że chorwat w tym numerze :evil_lol: , ale jednak nadal ubolewam, że zazwyczaj jak jest poruszana jakas rzadsza rasa, to tak pobieżnie... może kiedyś ;) no to dogomaniacy sprowadzamy egozotyczne rasy :mad: :lol: ! [/QUOTE]
Moze za jakiś czas bedzie chorwat w Polsce... :evil_lol:
Ludzie nauczcie się pisać rasy psów! lab[COLOR="Red"]R[/COLOR]ador, coc[COLOR="Red"]K[/COLOR]er spaniel