Jump to content
Dogomania

Bonsai

Members
  • Posts

    10956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bonsai

  1. Czemu tu nikt nie zagląda? Cyganku szukaj domku.
  2. Dziękuję za Allegro znów! :loveu: A może zmieniłabyś w tytule jakoś tak, aby było słowo 'owczarek' ? wtedy wyszukiwarka częściej by go znajdowała, tak myślę. :cool3: O schronisku więcej: [url]http://www.kalisz.pl/_portal/news/1195134314473c4d6a6042d/Kontrowersje_wokół_schroniska_dla_zwierząt.html[/url]
  3. Figa, Figa jesteś piękna - znajdziesz domek.
  4. No i gdzie Twój domek pięknisiu? Reno, jak tam Allegro dla Suna?
  5. I więcej o spotakniu w ratuszu: http://www.kalisz.pl/_portal/news/1195134314473c4d6a6042d/Kontrowersje_wokół_schroniska_dla_zwierząt.html
  6. Jak on wypiękniał. :loveu: Wymężniał. :cool3: Pięknie się prezentuje. :) Tyle na to czekał - i warto było, jak widać. :multi:
  7. Czekamy z niecierpliwością na ludzi, którzy docenią piękno Suna!
  8. Powtarzam się, wiem, ale ona jest śliczna. :loveu:
  9. [quote name='iwop']Misia spala w łóżeczku razem z panią :p[/QUOTE] A nie mówiłam, że Pani też szybko podbije jej serce. :cool3:
  10. I nocą na pierwsze miejsce! Może przyszły właściciel jest nocnym markiem? :cool3:
  11. Jak można pomóc? Ja nadal oferuję transport z Kalisza do Warszawy - wybieram się 30 listopada.
  12. Nie wiadomo. Ale jedno jest pewne: gdzieś czeka na pewno!
  13. Piękny BC się przypomina. Ja nie wierzę, że on tak długo bez domu... :shake:
  14. Ten wzrok... Jest zupełnie jak kiedyś u Adagira. Pełen zrezygnowania, apatii, smutku... Adagir większość czasu leżał, skulony w kącie boksu. Niekiedy nie miał ochoty nawet jeść, więc chudł. Ale Adagir znalazł dom! I to jaki fajny. :cool3: Dzięki temu przeszedł prawdziwą metamorfozę: zachowuje się jak szczeniak, wygląda młodziej o kilka lat. Ma pierwszy dom w swoim 10-letnim życiu! Ale przecież Ty to wiesz. :) Więc powinnaś również wiedzieć, że znajdziemy równie wspaniały dom dla Sunka! Innej możliwości nie widzę. :cool3:
  15. [quote name='Romek-Zamość']Widziałam gościa w niedzielę, wyglądał na zadowolonego :loveu:[/QUOTE] A może przypadkiem zrobiłaś zdjęcia zadowolonemu obiektowi? :cool3: Bo my to zawsze jesteśmy głodni nowych zdjęć. :cool3:
  16. Dopiero tu trafiłam. Mam nadzieję, że to będzie TEN domek. Na szczęście Figa jest ślicznym, zdrowym i mądrym szczeniakiem - chętni to powinni się o nią bić. :cool3: I wielkie brawa dla Ciebie Iwop za serducho i cierpliwość. :)
  17. ...czyli wszystko na dobrej drodze. :) Wspaniale! :loveu: Pozdrów od nas Misiątko i jej nową Rodzinę. :)
  18. Może jest to jakiś pomysł, aby wysłać psiaka za granicę. Choć wierzę, że i w Polsce jest ktoś, kto bardzo by go pokochał.
  19. O naszym schronisku ciąg dalszy: http://portal.calisia.pl/articles/370-ci-g-dalszy-w-sprawie-schroniska-dla-zwierz-t Sprawa trafiła do prokuratury.
  20. [url]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/psy/PICT0971.jpg[/url] Najpiękniejszy portrecik najpiękniejszej Psicy. :) Choć i Łatka wygląda bardzo reprezentatywnie. :cool3: W sumie to każdy psiak wyszedł fantastycznie. A Kicia?
×
×
  • Create New...