Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. autor ; Lavinia modele ; Pepe Doda Kocur tytuł ; "Jak pies z kotem" [img]http://img218.imageshack.us/img218/6944/dsc0600resizekw3.jpg[/img]
  2. jest mi strasznie, strasznie smutno - biały został wczoraj wieczorem odebrany przez tego faceta....właśnie rozmawiałam z p kierowniczką jedyne co mogłam zrobić, to poprosić p kierowniczkę o kontakt, gdyby facet go znów oddał, ale nie wydaje mi się by to zrobił...... gdybym tylko wiedziała o nim kilka dni wcześniej - nie sposób jednak przejrzeć wszystkich tematów na dogo..... dziewczyny, może uda się Wam dowiedzieć gdzie pies jest ?? a może facet jest ok, tylko żle wyglądał ? Szkoda mi tego psiula strasznie...... a już sie szykowałam do wyjazdu.....
  3. tak, tak - jestem umówiona na telefon o 9 rano tel do mnie 0 889 509 903 zamelduję się tu rano, po rozmowie telefonicznej
  4. ja moge przyjechać i rano, chodziło mi bardziej o dziś - tzn do której ten ktoś może po niego przyjechać i mam nadzieję, że "ten ktoś" nie przyjechał dziś :angryy: czekamy do rana
  5. Paola, do której schronisko jest czynne ? masz pw
  6. dzwoniłam rozmawiałam jest nadzieja jutro o 9 mam dzwonić jesli wszystko będzie ok ,to jutro mam przyjechać kciuki trzymajcie, bo dzis się wszystko rozstrzygnie
  7. Agama, może dziś się uda....... napiszę póżniej......
  8. a kto pamięta "101 Dalmatyńczyków " ? one też tak siedziały przed telewizorem :loveu: [img]http://img293.imageshack.us/img293/7127/hpim0692cq9ga6resizeig6.jpg[/img]
  9. Wandul, a co u Twojej koteczki ????
  10. Klaudia, czarna koteczka przyjechała do mnie z Łodzi z interwencji - dzieci urwały jej pół noska i kawałek pyszczka, uszkodziły jej też górne zęby:angryy: teraz to już jest wysterylizowana piękna pannica, a ubytki w pyszczku dodają jej tylko uroku :loveu:
  11. wizytę u dr Garncarza mogę załatwić z dnia na dzień dajcie tylko znać
  12. Aniu - mówiłam Ci, że ona będzie jak Klocuś :loveu: zobacz sama [img]http://images2.fotosik.pl/281/111e804f2b7aac62.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/8190/img0988resizext9.jpg[/img] [img]http://images2.fotosik.pl/281/af08a19a810fbd41.jpg[/img] [img]http://img183.imageshack.us/img183/9879/dscn0282resizeresizeyx8.jpg[/img] podobne, prawda ? :loveu: i na koniec jeszcze jedna pręguska, o troszkę większych gabarytach :evil_lol: [img]http://img183.imageshack.us/img183/1218/dscn0280resizefh9.jpg[/img] [img]http://img150.imageshack.us/img150/2199/dscn0418exposureresizeng1.jpg[/img]
  13. Agama, trzeba popytać ostrowskich cioteczek - one mają znajome hoteliki gdzieś wokół Warszawy, i te miejsca są stosunkowo tanie. Mnie się wydaje, że niuńka trzeba zabrać, zawieżć na konsultację , najlepiej do Garncarza ( ja pokryję koszty wizyty ), a póżniej do hoteliku, skoro nie ma domku tymczasowego.Najlepszy byłby hotelik domowy, chociaz podobno szarpeje mają dość sporą odporność na zimno. Z drugiej strony, mały nie jest zdrów, więc domowe ciepełko to dla niego najlepsza opcja. A osobę do wyadoptowania małego też znajdziemy jeśli trzeba......
  14. Yeti według mnie jest trochę szpicowaty - ładny psiak.... może ktoś go wypatrzy a może spróbować z allegro ?
  15. wierzę w to, że Ptysiowy jest szczęśliwy....... a mnie tak ciężko bez niego......:placz:
  16. Hanya, a wiesz, że ja też mam kanarzycę ?? Dona Tajemnica Mistrza, po domowemu Sabinka - ojciec to WooDoo Xanti Land, matka Drupia z Borów. Jest piękna !!!:loveu:
  17. Babcia Maupa i Babcia Lavinia chciałyby wiedzieć jak wygląda stan robali ??? bo wiemy, że są, a oprócz Anki od Gacka nikt nic nie pisze :evil_lol: czy to znaczy, że szczeniaczki nie zostały odrobaczone według prikazu Babci Maupy ?:mad: czy po prostu się wstydzicie napisać, że robale są??? pisać proszę koniecznie:lol:
  18. no to 100 zł powinno wystarczyć na kilka dni, w międzyczasie trzeba zrobic na dogo zbiórkę i jakies pieniądze się znajdą. Jeśli zawieziecie go do hotelu to daj znac - jutro wpłacę kasę
  19. Aniu, a jakiś hotelik ? albo dom tymczasowy chociaż na kilka dni ? dam 100 zł na jedno albo drugie, tylko proszę, nie oddawajcie go do schronu....
  20. dziewczyny, chyba was pogięło !!!! Takie szczeniaki nie mogą jeść ani Bebiko, ani Gerberów, ani mięska - one muszą mieć[b] zastępcze mleko dla szczeniąt i NIC INNEGO !!!!![/b] Maupa oferowała takie mleko na wątku szczeniaczka, który odszedł - nikt się z nią nie skontaktował w tej sprawie. Fela - przecież Ty masz doświadczenie, proszę nie pozwól na to ! To tak jak gdyby karmić ludzkiego noworodka surowym mięsem i zastanawiac sie, dlaczego ma sraczkę i choruje. Przy takiej diecie te psiaki nie wyzdrowieją. obiecałam sobie , że nie będę się wypowiadać w żadnych tematach dotyczących Moriaa czy Netti, ale po prostu mną zatrzęsło. Tym bardziej, że właśnie rozmawiałam z Magdą ( Maupą ), która odchowała wiele szczeniąt i o karmieniu takich maluchów wie absolutnie wszystko. Magda powiedziała, że nikt się nie zainteresował tym co mówiła o mleku...... po prostu zgroza.:angryy:
  21. Pepe [img]http://img299.imageshack.us/img299/2866/dsc0068resizeda2.jpg[/img] Doda [img]http://img137.imageshack.us/img137/2641/dsc0090resizeac5.jpg[/img]
  22. jesteśmy, jesteśmy.... za chwilę gromy spadną na moją głowę, ale muszę napisać to co myślę - nowi użytkownicy dogomanii moga być różni - dobrzy i żli i Ameryki tym stwierdzeniem nie odkrywam. Najważniejsze w kwestii adopcji jest to, by mieć spokój ducha i pewność, że oddanemu pieskowi nie stanie się krzywda. Robal, Hanya - znam Was tylko z opowiadań Magdy i z naszych kontaktów "pisemnych", staram się podchodzić do tej adopcji rozsądnie i bez zbędnych emocji. Z jednej strony rozumiem pośpiech i chęć posiadania pieska jak najszybciej, z drugiej trochę mnie ten pośpiech martwi....dlaczego musicie sunię miec tak szybko ? Piszesz, ze syn nie może się doczekać, to jestem w stanie zrozumieć, no ale przecież sunia jest dla Mamy, a wy się wyprowadzacie.... wszystkie pozostałe domki zostały przez nas sprawdzone, wszystkie osoby czekały długo, kontaktowały się z nami, rozmawiały, mamy spokojne sumienie, bo wiemy, ze pieski powędrowały w prawdziwie dobre ręce. Myślę sobie, że wy też jesteście w porządku, ale chciałabym miec pewność. Może spotkanie z Panią dla której ma być piesek rozwiałoby wątpliwości ? pozdrawiam i czekam na kontakt
  23. Autor ; Lavinia Model ; Pepe Tytuł ; "Portret z żółtą ścianą :-)" [img]http://img299.imageshack.us/img299/2866/dsc0068resizeda2.jpg[/img] Autor ; Lavinia Modelka ; Doda Tytuł ; "Portret smutku" [img]http://img137.imageshack.us/img137/2641/dsc0090resizeac5.jpg[/img]
  24. Babcia Lavinia przeprasza, że się nie udziela, ale coś mnie połamało i to dość poważnie -cały dzień z głowy... Aniu - żałuję, że się nie spotkałyśmy, ale nadrobimy to z pewnością na zlocie Zuzinków :loveu: dzięki wielkie za łapówkę !!! I niech mała zdrowo rośnie - jest słodka !
×
×
  • Create New...