Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. Labek i Boksio mówia dzień dobry :lol:
  2. tak szybko spadacie psiunki......:shake:
  3. Aga, to strasznie smutne....kotek - śmierdzielek był taki słodki.... <'>
  4. znajoma z Łomianek, z powodu drastycznych zmian życiowych jest zmuszona oddać dwa ukochane psy - czekoladowego labradora i boksera. Psy są rodowodowe, z papierami, ułożone, łagodne, doskonale nadają się do domu z małymi dziećmi. Labek ma 3 lata, bokser 5. Najlepiej byłoby, gdyby znalazły dom razem - są ze soba bardzo zżyte. oto psiaki [img]http://img362.imageshack.us/img362/2928/img0408resizebk3.jpg[/img] [img]http://img362.imageshack.us/img362/2924/img0410resizegr7.jpg[/img] prosiłabym o nie komentowanie - decyzja jest nieodwołalna i kosztowała tę dziewczynę bardzo dużo..cóż, tak też w życiu bywa i nie nam oceniać.... czy jest ktoś, kto chciałby dac dom tym wspaniałym psiakom ??
  5. Mosii, napisz do mnie pw z informacją - wiesz o czym :lol:
  6. odpowiadam w imieniu Maupy - domek czasowy miał być nie u niej, tylko u znajomej seteromaniaczki. Dziewczyna ma dwa setery i chciała wziąć chłopaka na tymczas. Myślę, że nie zdecyduje się na psa innej rasy.
  7. Aga, dopiero teraz przeczytałam o Klinice w Olsztynie.....cóż, mogę tylko powiedzieć, że nasze pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne, szczególnie po wizycie u weterynarza w Ostródzie, który brzydził się naszej panny i z wielkim trudem sie przełamał by ją zbadać..... myślę, że jednak należy skontaktować sie z tą kliniką i porozmawiać spokojnie lecz stanowczo - inaczej będą mysleli, ze takie traktowanie schroniskowych psów jest ok - no bo skoro nikt nie zareagował, to nie ma problemu, prawda ? Aga, chciałabym tam dzis zadzwonić....napisz co o tym myślisz - nie chcę zamykac drzwi dla innych psów, no ale przeciez nie można tego tak zostawić..
  8. dziękuję Wam wszystkim za pamięc o Ptysiu....to wiele dla mnie znaczy. Iri - jestem pewna, że zrobiłaś wszystko co możliwe, aby uratować swoją sunię - czasami po prostu tak jest...ale pomyśl sobie, że miała z Tobą dobre życie i że teraz z pewnością jest szczęśliwa i wolna od bólu...wklej zdjęcie proszę, jesli możesz....
  9. autor ; Lavinia modele ; Pepe i Kocur tytuł ; "Jak pies z kotem - cd " [img]http://img208.imageshack.us/img208/74/dscn1798resizeiq6.jpg[/img]
  10. Ptysiu kochany, pamiętam o tobie.....będę pamiętać zawsze..... biegaj sobie, raduj się - zobacz są już Święta..... pamiętaj, że ja o tobię myślę....
  11. dla Was wszystkich :loveu: [img]http://img412.imageshack.us/img412/7101/image001fo1.jpg[/img]
  12. dla Was dziewczyny, dla Mosii i dla Torreska :loveu: [img]http://img412.imageshack.us/img412/7101/image001fo1.jpg[/img]
  13. dla Was; [img]http://img412.imageshack.us/img412/7101/image001fo1.jpg[/img]
  14. Aga - dla Ciebie - żebyś miała siłę :loveu: [img]http://img412.imageshack.us/img412/7101/image001fo1.jpg[/img]
  15. Patch, ja do tej pory mam dziurę w palcu !!:loveu: ale nic to, byle tylko mała miała się lepiej :loveu:
  16. ok, to trzeba realizować plan A - hotel tu i hotel tam - wiesz o co chodzi..... w środę rano zrobię przelew
  17. Aga, czy coś juz wiesz w sprawie tymczasu/hoteliku ???
  18. ciotka Green, a jak tam rudasek - śmierdzielek ???? długo będę go pamiętać:evil_lol:
  19. na szczęście psy i suki są trzymane oddzielnie, przynajmniej tyle dobrego..... zaraz będę rozmawiała z Agą, pózniej pewnie Aga cos napisze.....
  20. Agama, maluszek to prawdziwy maluszek. Kiedy układałam mu w klatce kawałki pokrowca na fotele, żeby nie leżał na mokrym, to grzecznie przesuwał się tam, gdzie mu mówiłam, troszkę przy tym posapując:loveu: zrobiłam mu taki namiocik z koca, który miał w klatce, a on natychmiast sie tam umościł.... jest taki biedny....ponieważ gdy wróciłyśmy do schronu było już póżno, wszystko było pozamykane na klucz - nie mogłyśmy mu dac zadnej z milusich kołderek czy poduszek, które przywiozłyśmy ze sobą.....pracownik nie miał nawet kawałka kartonu, zebym mogła malucha osłonić od wiatru... wiem, że Aga bedzie dziś interweniowała w jego sprawie. Aga - mam pomysł, zadzwonię
  21. chyba sunia, mała, trochę jak cocker spaniel. Mokra, brudna, nie rusza się, nie wchodzi do budy. Lewa strona mordki to gigantyczny guz. [img]http://img82.imageshack.us/img82/4247/dscn1778resizesi3.jpg[/img] śliczna młoda sunia, chudziutka, boi się wyjść z budy [img]http://img82.imageshack.us/img82/4499/dscn1781resizelb7.jpg[/img] młody, ładny, z błagalnym spojrzeniem [img]http://img293.imageshack.us/img293/7225/dscn1784resizeqy4.jpg[/img] zadziorny klusek, bardzo podobny do teriera szkockiego [img]http://img293.imageshack.us/img293/4851/dscn1782resizefi5.jpg[/img] foksia [img]http://img458.imageshack.us/img458/6910/dscn1786resizeao2.jpg[/img] jest jeszcze piękna czekoladowa wyżliczka, której nie zrobiłam zdjęcia, bo ją odganiały inne suki i pręgowana boksia - mix.
  22. kolejne zdjęcia; mały, czarny, bojażliwy, lewe oko to krwawa miazga, nie dało się zrobić zdjęcia. Koniecznie trzeba sprawdzić oko [img]http://img328.imageshack.us/img328/3441/dscn1765resizero1.jpg[/img] duży, biały, przerażony, nie wychodzi z budy [img]http://img337.imageshack.us/img337/9724/dscn1766resizebm9.jpg[/img] piękny, rudy, całe ciało w koszmarnych posklejanych dredach, ledwo się przez nie rusza [img]http://img337.imageshack.us/img337/6007/dscn1767resizeiz4.jpg[/img] kremowy, labkowaty, prawe oko zalane krwią [img]http://img337.imageshack.us/img337/5503/dscn1770resizevk1.jpg[/img] średni, w typie PON, przerażliwie brudny i smutny [img]http://img363.imageshack.us/img363/7638/dscn1771resizejr6.jpg[/img] kaukaz [img]http://img363.imageshack.us/img363/4382/dscn1776resizedo1.jpg[/img] dalszy ciąg za kilka minut
  23. wklejam zdjęcia...właściwie nie potrzeba komentarza:shake: w schronisku w lecznicy mam nadzieję, że dziewczynka przeżyje.......
  24. Ola, on jest młody - wg mnie ma 1.5 roku max
×
×
  • Create New...