-
Posts
3263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lavinia
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Klaudia, jak tam moja wnusia ??????? jak minęłą noc ?????? napisz szybciutko proszę -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Anka - dzięki za łapówkę :loveu: babcia Maupa wczoraj mi ją dostarczyła !! wypiję tę całą flaszkę za zdrowie Zuzinki i jej ferajny. Poczytałam sobie troche od początku i cieszę się, że wszystko się dobrze kończy.....a jakie miałyśmy dylematy z Maupą, co zrobić ze szczeniakami....zostawić jednego, uśpić wszystkie, zostawić dwa, nie zostawiać żadnego, zostawić najsilniejszego...:evil_lol: , spać nie mogłam przez te gluty. a Zuzina karta w lecznicy była cała pokreślona, bo codziennie były nowe instrukcje odnośnie miotu..a póżniej, już po wszystkim, p. doktor powiedział mi, że i tak nikt by nie miał serca uśpić tych szczeniaczków po urodzeniu. ! -
Babciu Maupo - Ty się nie denerwuj lepiej, bo apetyt stracisz :evil_lol: napisałam tylko, że być może będzie do adopcji - a wiem tyle, ile dziś rano wiedziałam i Ty to samo wiesz !!!! No !
-
Misiaczek - jest możliwe, że sunia będzie do adopcji, ale na razie cicho, sza :evil_lol: bądżmy w kontakcie.
-
dziewczynki, ja bardzo proszę, nie dzwońcie i nie róbcie szumu wokół tej suni !!!! Ja o niej wiem już od soboty i działam, działam, ale sprawa jest bardzo skomplikowana, bardzo. napiszę tylko tyle - nie ma ŻADNYCH szans na to, by postronna osoba mogła tę sunię zaadoptować, tak więc dzwonienie na Paluch absolutnie nic nie da, uwierzcie mi . jeśli chodzi o biżuterię Viris, to chętnie ją odbiorę, może jutro ? Draczyn, zadzwonię. A Pepe rzeczywiście był zgłoszony do Kielc, ale oboje trochę pokasływaliśmy, więc zdecydowałam, że nie pojedziemy.
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
wczoraj minęło 7 miesięcy....... Ptysiu -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
a było to tak; nie zdążyłam pojechać i być przy adopcji malucha, ale miałam kontakt telefoniczny z Babcią Maupą, zanim nowi państwo przyjechali.... no i dzwoni Babcia Maupa po jakimś czasie i niespokojnym szeptem mówi, że ona nie wie czy oddawać malucha, bo oni właśnie przyjechali po niego i są poubierani w czarne skóry i maja wszyscy długie włosy i są umalowani na czarno i są jacyś dziwni.....a mnie przed oczami stanęły natychmiast różne sekty i ofiary ze zwierząt i po prostu myślałam , że zejdę tam przy tym telefonie. A Babcia Maupa jeszcze rozpaczliwie -" przyjeżdżaj szybko, bo nie wiem co zrobić !!!!" juz miałam się zrywać i jechać, kiedy ta jędza:evil_lol: zaczęła się śmiać !!! i tak zostałam wkręcona, bo mały już pewnie w tym czasie był w nowym domku, u NORMALNYCH, SYMPATYCZNYCH ludzi :loveu: -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
czy jutro nastąpi "odbiór' stworka - muchomorka ?? bo jesli tak, to proszę mnie poinformować, ja też chcę przy tym być :evil_lol: :lol: a u Babci Maupy w domu rozpacz - JUŻ DWA SZCZENIACZKI SOBIE POSZŁY !!!! DO NOWYCH DOMKÓW !!!!! -
Pepe przegania kocura ze swojego ulubionego domku, widać, że ma stracha przed pazurami, ale co tam :mad: [img]http://img353.imageshack.us/img353/966/p1010630resizeda4.jpg[/img] a tu już zgoda - lubią tak razem spać [img]http://img378.imageshack.us/img378/1626/p1010667resizeqk8.jpg[/img]
-
no dobrze, dobrze, już nie krzycz :oops: ale chyba nie ma przeciwskazań, żeby ciotka Lavinia wysłała dla Jessie jakąś paczuszkę, co ?? napisz tylko, jaka to karma
-
Autor ; Lavinia Modele ; Pepe i Kocur Tytuł ; "Już dobrze...." [img]http://img378.imageshack.us/img378/1626/p1010667resizeqk8.jpg[/img]
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Babciu Maupo - jeszcze jedna bardzo ważna sprawa - jeśli w nowym domku sa zwierzaki wychodzące na dwór, to chyba maluchy trzeba izolowac trochę, coby nie złapały czegoś. Dobrze mówię, czy nie ?? Bo u Ciebie dzieciaki nie miały styczności z Twoimi dorosłymi psami przecież.... -
Autor ; Lavinia Modele ; Pepe i Kocur Tytuł ; " Spadaj z mojego domku, intruzie ":mad: [img]http://img353.imageshack.us/img353/966/p1010630resizeda4.jpg[/img]
-
Martynko, daj mi na pw swój numer konta - wprawdzie sama zbieram teraz na sterylki białasek, ale pomogę chociaż trochę :lol:
-
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Babciu Maupo. dziękuję za fotkę mojej wnusi - myślę i myślę:evil_lol: czy możesz wskazac palcem największego chłopczyka, żeby państwo Yareccy wiedzieli, który piesio jest ich :loveu: -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
niniejszym wprowadzam taki punkt do umowy adopcyjnej. Plus obowiązkową obecność na Ogólnopolskich Zlotach Buldożków. -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
Yarecky, potwierdzamy - to o Was chodzi :lol: w "Moim Psie" jest ładny artykuł z uroczym zdjęciem Zuzi i klusiaczków dziś byłam w lecznicy ( Doda miała operację ) i panie tam bardzo prosiły o zdjęcie Zuzi, bo bardzo im zapadła w pamięć -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
pobudka cioteczki :loveu: proszę o potwierdzanie "przynależności" piesków do właścicieli, lub odwrotnie..:evil_lol: stan "inwentarza" na dziś ; Ania - wnusia pręgowana Klaudia - wnusia czarna malusia Teściowa Ani - wnusia łaciata Pani Metallica (!)- wnusio łaciaty największy czy o kimś zapomniałam ? -
już się robi !! zdjęcia będą kiedy Maciek wróci z wojaży - już wkrótce
-
Goguniu, bardzo Ci dziękuję za śliczny rysunek mojego Ptysia :loveu: masz talent dziewczyno !! pozdrawiam
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Samograj - masz zdolną córkę :loveu: Ptysiunio był najpiękniejszym buldożkiem, jakiego kiedykolwiek widziałam.... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
dzięki Ewa za wyjaśnienia z tego co mi wiadomo to "bezpańskie" są tylko dwa łaciate pieski - cała reszta jest już zaklepana, chociaz pewna tego będę w momencie, gdy maluchy pomachaja mi łapkami w drodze do nowego domu...... -
Buldożka Zuzia - wszystkie glutki maja domki !! SONIA też !!!
lavinia replied to lavinia's topic in Już w nowym domu
hmmm, ewka, zamiast krytykować, napisz cos o sobie, bo w tym momencie, patrząc na to co napisałaś i w jaki sposób, to ja bym Ci nie dała nawet pluszowego misia, a co dopiero szczeniaczka..... i jeszcze jedno - ja też nie lubię bezsensownych "hop do góry", ale zdaję sobię sprawę z tego, że dla wielu osób tutaj, to jedyny sposób w jaki mogą pomóc np psu w potrzebie. Nie mogą ofiarować domu tymczasowego, ani pieniędzy, moga natomiast poprzez "hop do góry" podbijać temat, tak aby nie zaginął, tylko był na pierwszej stronie, tam gdzie najwięcej osób go zobaczy. a jesli nie podoba Ci się to, że ludzie tutaj zachwycaja sie psami, czy cmokają, czy hopają do góry, to przeciez nie musisz na tym forum być..a pieska mozesz znależć w lokalnym schronisku czy tez na allegro. pozdrawiam