-
Posts
3263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lavinia
-
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
lavinia replied to tamb's topic in Już w nowym domu
problem w tym, że budy nie mam jak zabrać z Wyszogrodu - bo żeby ją nadać pociągiem, trzeba jechać do Warszawy lub Płocka. Ja mam 3 drzwiowego Golfa - mogę zapomnieć o próbie zapakowania budy do niego:evil_lol: Jutro podam wymiary, ale buda jest dla psa wielkości owczarka niemieckiego, boksera i podobnych wielkością. Cieszę się, że się przyda..... -
Sunia i szczeniaki mają domy. Potrzebne wpłaty na dług w hotelu.
lavinia replied to tamb's topic in Już w nowym domu
dopiero tu zajrzałam....chciałam powiedzieć , że mam do oddania świetną, ocieplaną budę z gankiem, na nogach, prawie nową. Buda jest dla średniego psa, dach kryty papą, całość w bardzo dobrym stanie. Buda do oddania za darmo, trzeba tylko ją odebrać - jest w Wyszogrodzie - 20 km od Sochaczewa, 30 km od Płocka, 60 km od Warszawy. Jeśli przyda się waszej suni, a macie jakis transport - to jest wasza. Buda raczej nie zmieści się do samochodu osobowego, chyba, że będzie to duże kombi. -
Eurydyko, napisz mi proszę na pw numer konta, albo jeśli wolisz kasę do ręki, to napisz co i jak trzymam kciuki za malucha
-
Kiedy walczyłam o Ptysia, napisałas mi, ze mam dobrą rękę do psów i że się uda..... nie udało sie, ale wierzę mocno, że Tobie sie uda Blanka - masz dobrą ręke - wyciągniesz go z tego, zobaczysz trzymam za słodziaka kciuki bardzo mocno
-
6 -5 tyg. szczeniąt + 2 z Krzyczek .Wszystkie w nowych domkach .
lavinia replied to BIANKA1's topic in Już w nowym domu
Bianka masz pw :lol: -
Greven, wysłałam Ci pw
-
znalazłam dla suni dom...w Łomiankach, u mojej sąsiadki...ona ma młodego pół boksera, również uratowanego. Córka jest weterynarzem, pracuje w lecznicy w Łomiankach. Ciagle brakuje im kasy ( tzn mojej sasiadce - Mirce, bo ona nie pracuje ), więc chętnie weżmie sunię odpłatnie. Ponieważ oferowałam opłatę za hotel dla psa z lasu, a zdaje się, że go już nie znajdziecie, to mogę przerzucić te pieniądze na tę sunię.... to dobry dom, gdzie zwierzęta są kochane dom aktualny od poniedziałku dajcie znać, czy to jest dla was jakieś wyjście...niestety nie mogę po sunię przyjechać, więc transport zależałby od was. i jeszcze jedno - w domu są również koty, pewnie nie wiecie jak sunia reaguje na nie......
-
dziewczynki, ja znam p Krzysztofa osobiście, miły, sympatyczny człowiek, kocha zwierzęta......tak jak i ten drugi pan w Krzyczkach....... jeśli chcecie sobie popisać o czymś ciekawym , to najlepiej na pw, szczególnie gdybyście miały jakieś plany czy coś takiego...... wiem, bo sama widziałam, że chętnie zaglada się na dogo, aby popatrzeć na miłe słowa pod swoim adresem...to takie rozbrajające jest...każdego dnia , w ciągu dnia, czy też wieczorem mozna sobie poczytać...takie ciekawe rzeczy....i wtedy wszystko się wie......
-
Bobi z krzyczek -wyssali z niego życie !!! Zostaje u nas !
lavinia replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
wysyłam 100 zł, własnie robię przelew -
On umiera.... rottweiler Brando, MA DOMEK:))))))))
lavinia replied to mosii's topic in Już w nowym domu
niech mu idzie na zdrowie :loveu::loveu: jak cos jeszcze kasy mi wpadnie, to znów pomogę -
On umiera.... rottweiler Brando, MA DOMEK:))))))))
lavinia replied to mosii's topic in Już w nowym domu
przelew poszedł trzymam za psiula kciuki -
On umiera.... rottweiler Brando, MA DOMEK:))))))))
lavinia replied to mosii's topic in Już w nowym domu
Mosii, podaj na pw nr konta- wyślę Ci dziś 50 zł - tyle mogę nie moge patrzeć na te oczy :-( -
to ja wam powiem, jaka była wczoraj rozmowa... - Magda, to ja jej założę wątek na pwp, że szuka domu - wiesz, może na razie nie zakładaj, no bo trzeba jej charakter poznać, i tyle ludzi zakłada wątki w weekend, i ona jest biało - czarna, a takiej jeszcze nie mam, i imię powinna mieć na M, bo wszystkie dziewczynki na M zostają u mnie......i może na razie nie zakładaj...bo selekcja będzie ostra...i w ogóle - dobrze, Magda, to nie zakładam na razie......