Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. [center]Ptysiowy...dziś 26...... [img]http://www.1001-votes.com/vote/4253sor/fleurs/bouquet-roses.gif[/img] [img]http://www.1001-votes.com/vote/4253sor/fleurs/feuille-vigne.gif[/img][/center]
  2. Chefrenek - dzięki :loveu::loveu: będziemy wdzięczne za kontakt do ludzi od bulwka na wózku - może coś nam podpowiedzą ? pamiętam go ze zlotu - nie myślałam wtedy, że i my będziemy miały takiego "cudaka":lol:
  3. a ja jeszcze dopiszę, ze bardzo dziękujemy Krystynie, z innego psiego forum, za pomoc finansową w zakupie wózka dla Gizmo :loveu::loveu:
  4. no to jeszcze dwa ode mnie :-) [img]http://img214.imageshack.us/img214/9666/p1010967resizepp2.jpg[/img] [img]http://img210.imageshack.us/img210/4414/p1010965resizepj4.jpg[/img]
  5. skoro Magda już napisała, że mamy jeszcze jednego wspólnego podopiecznego, wklejam dzisiejsze zdjęcie ze spaceru :loveu: [img]http://img169.imageshack.us/img169/1527/dscn2216resizexm2.jpg[/img]
  6. Magda, a ja mam dla Ciebie świateczną niespodziankę :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/17adce4051acfa07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/189/a655ca68a674e69e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/189/f783cd6b8a397fbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/189/cde42a736f76e744.jpg[/IMG][/URL]
  7. zakończył się bazarek, będzie z niego 360 zł na pomoc psiakom bardzo was proszę skrobnijcie coś na wątku bazarkowym - to była super licytacja ! czekam na informacje od was o wpłynięciu kasy, wtedy powysyłam przesyłki Świąteczne buziaki dla was :loveu:
  8. Monia, jeśli Twój TZ będzie z Wawy jechał do domu, to pewnie bedzie przejeżdżał Trasą Toruńską a Modlińska biegnie pod Trasą właśnie. A jeśłi będzie jechał przez miasto ( wątpię bo chyba są zakazy ) to też jest niedaleko do Modlińskiej... może ktoś mógłby podrzucić szczeniorka Twojemu TZ właśnie w te okolice - np na Trasie Toruńskiej, zaraz za Modlińską jest stacja paliw Statoil - to jest ok 10 minut drogi od tej lecznicy........ ja nie mam jak - chwilowy brak samochodu, ale może ktoś mieszkający w okolicy pomoże ?
  9. 320 zł na bazarku :loveu::loveu::multi::multi:
  10. 218 zł na bazarku dziś rano :multi::multi::multi:
  11. na nowym bazarku ciuszkowym jest na razie 162 zł, a licytacja do soboty - będzie więcej !!!:multi::multi:
  12. nowy bazarek ciuszkowy :lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9720027#post9720027[/url]
  13. Ptysiowy okruszku.......myślę o tobie...... wiosna idzie............smutno
  14. Edi, domu dać mu nie mogę, ale moge pomóc finansowo, jeśli bedzie taka potrzeba. Daj znać.
  15. to może kilka cytatów z forum szczecińskiego; nie było mnie przez tydzień, ale już jestem. W przyszłym tygodniu jadę do Szczecina. Zobaczymy.
  16. mogę wpłacić 100 zł na małą, podajcie proszę jakiś nr konta. I ratujcie ją, koniecznie - my mamy teraz buldożka z pękniętym kręgosłupem - czterech wetów powiedziało "uspić '. a piąty mówi - ale dlaczego uspić, dopóki jest jakaś szansa...a może zacznie chodzić ? I tego się trzymamy...i wy też dajcie jej szansę..proszę...
  17. Dopiero przeczytałam - Iwonko bardzo Ci współczuję......
  18. czy ktoś tu sugeruje, że mój Pepe nie jest piękny ??:mad::mad::diabloti:
  19. oto link, który przesłała mi AnkaG - dziękuję kolejna tragedia..... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=40751&highlight=abra
  20. dzięki koniecznie przeczytajcie historię Bruna, opisaną przez dziewczyny z TOZ - wstrząsająca !!!! http://gareon.netarteria.pl/?id=sprawa_schroniska
  21. dostałam pozwolenie od Maupy :lol:, to wklejam [b]Z weekendowymi pozdrowieniami od łomiankowskich prosiaczków, dla prosiaczków Maupowych [/b] [img]http://img101.imageshack.us/img101/9307/dsc4541resizeel6.jpg[/img]
  22. Kasiu, a czy możesz proszę napisac tu na wątku jak to było z Bruno i co się z nim stało w końcu ? dzięki
  23. pozwalam sobie wkleić jeszcze jeden link - do artykułu z zeszłego roku, w bulwersującej sprawie rottweilera.... http://www.mmszczecin.pl/news/3324/R...+wszystko.html
  24. Msand. rozmawiałam z dziewczyną, o której mówiłas, jestem z nią w kontakcie na gg - ona ma na imie Dominka. mam też kontakt z Agnieszką i z panią Teresą i z panią Draabe ( przez p Teresę ) poza tym mam już kilka kontaktów w UM i okolicach, generalnie tam, gdzie mam nadzieję uzyskać pomoc. Dałam sobie spokój na wejściu z dyrektorem ZUK, z wiadomych względów - w końcu ten pan tez ma dużo na sumieniu. nie jest łatwo, bo jak pewnie wiecie ( osoby ze Szczecina wiedzą, inne może nie do końca )s sytuacja polityczna tam jest dość skomplikowana, bez przerwy są jakieś afery i trzeba mocno myśleć, do kogo pójść, aby to coś dało z TOZ jest jeszcze inna sytuacja - teoretycznie TOZ powinien chcieć i móc pomóc, jednak w praktyce sympatie niektórych inspektorów, czy działaczy leżą po stronie kierowniczki schronu, więc też jest pod górkę jestem otwarta na każdą nową propozycję, na razie zbieram materiały dowodowe, całkiem możliwe, że będę prosiła niektóre osoby o przedstawienie swoich doświadczeń z tym miejscem na piśmie..
  25. Dokładnie tak - winni sa wszyscy inni, oni nigdy. Mam nadzieję, ze uda się coś zdziałać. Z przyczyn oczywistych nie piszę dużo na wątku - ciągle jednak coś się dzieje i z kimś rozmawiam, coś nowego wiem i ustalam taktykę. Będę w Szczecinie przez kilka dni wkrótce, mam nadzieję, że uda mi się spotkać z wieloma osobami, którym los zwierząt w tym schronie nie jest obojętny. jak tylko będę miała potwierdzenie dat ( to zalezy od UM ) napiszę na pw w międzyczasie proszę o dalsze informacje byłabym zapomniała - najprawdopodobniej będzie o schronie artykuł w Newsweeku - dam znać w którym wydaniu
×
×
  • Create New...