-
Posts
3263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lavinia
-
Rudzik Tongo uratowany z Krzyczek bezpieczny w hotelu pod opieką PiSdZ
lavinia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
a ja myślę, że można coś próbować zdziałać - popatrzcie tylko na PWP - w ostatnich tygodniach jest tu pełno psów wyciągniętych właśnie z [COLOR="Red"]tego miejsca[/COLOR], w ostatnim momencie. Każdy z tych psów ma ZDIAGNOZOWANE WETERYNARYJNIE zagłodzenie, wiele z nich to ofiary bicia i to też jest potwierdzone medycznie. Czyli nie, że jedna pani powiedziała drugiej pani, że pies był głodny, tylko są KONKRETNE dowody na to, o czym my wszyscy tu wiemy, a nikt głosno nie mówi z wiadomych powodów. I jedna czy dwie osoby nic nie zdziałają, to jasne, moga tylko zaszkodzić, bo znów wolontariusze nie będą miec wstępu do schronu.. Ale gdyby zajęła się tą sprawą jakaś organizacja, to byłaby to kolejna już poważna sprawa dotycząca tego miejsca..... warto o tym porozmawiac, tylko nie tu, na otwartym forum, również z wiadomych względów... i żeby juz dłużej nie zaśmiecać wątku psiulka, wpłacam 40 zł i trzymam kciuki, by walczył i by mu się udało... -
pewnie, ze pamietam Kado !!! A gdzie on jest ?? Nadal u Beatki ?? Próbowałam sie do niej kilka razy dodzwonić, ale chyba zmieniła nr tel. To już teraz wiem, gdzie mieszka tymczasowo psiak z rowu :loveu: proszę pozdrów Beatę ode mnie - fajnie byłoby gdyby sie odezwała do mnie
-
właśnie wpłaciłam 40 zł, na konto Fundacji
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki...... dobrze wiedzieć, że ktoś jeszcze oprócz mnie pamięta Ptysiowego..... -
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
lavinia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
ja jestem za, postaram się jutro coś dorzucić na tego drugiego biedaka czytałam tamten wątek i myślę, że właśnie wpłaty na fundację, tak jak w przypadku tego misia tutaj, mogłyby zrobic różnicę, tzn te osoby, które nie chcą wpłacać na konto schroniska może wspomogłyby Ceporexa wtedy..... przecież dla psa to nie ma znaczenia, kto zbiera pieniądze, on tylko walczy o życie..... a jeśli można by zbierać pieniadze dla niego na koncie fundacji, to uważam, że powinnaś wtedy napisać do osób, które wypowiadały sie w tamtym wątku [COLOR="SeaGreen"]- proszę - posłuchałam waszych rad, czy też ostrzeżeń - teraz pieniądze z pewnością trafią tam gdzie trzeba- czy w związku z tym możecie wspomóc tego psa ????[/COLOR] dogomania to bardzo specyficzne miejsce i czasami trudno zrozumieć innych, ale gdy ratuje się psa, trzeba swoje osobiste poglądy i sympatie schowac do kieszeni i robić wszystko, by psa uratować. -
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
lavinia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
wyszperałam jeszcze 20 zł właśnie poszło -
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ptysiowy, dziś śnieg pada....... smutno bez ciebie..... -
Oktawia, nie mogę wziąć nic na DT, nie moge także użyczyć samochodu, ale mogę dorzucić 50 zł na transport maluchów - pociągiem, czy samochodem, wszystko jedno daj znac , jeśli to pomoże - wtedy przeleję Ci kasę, ewentualnie jutro moge Ci dać gotówką - będę w Warszawie w różnych miejscach przez cały dzień tyle mogę zaoferować
-
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
lavinia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tosia2']Dziękuję Lawinia! :) Psiak tak na marginesie jest z Łomianek... Leżał w rowie przy ul.Kolejowej na wysokości ul.Majowej.... W tej chwili też jest w Łomiankach...[/QUOTE] Łomianki są tragiczne pod tym względem, niestety ja mieszkam po drugiej stronie Kolejowej, bliżej Puszczy, zawsze patrzę czy coś nie leży, już kilka razy zabierałam ledwo żyjące zwierzaki z tej drogi:shake: w przyszłym tygodniu postaram się jeszcze coś dorzucić, jakiś grosik -
Połamany, wyziębiony, jak śmieć tydzień leżał w rowie.Wawa . ma dom!
lavinia replied to Nicol's topic in Już w nowym domu
przed chwilą wpłaciłam 30 zł. piszcie, jak tam maluch -
dzwoniłam na Gagarina... Frydrycha nie ma.... SGGW.....bez komentarza, ale co innego można zrobić ? a może jakiś szpitalik, tylko gdzie ? i która lecznica weżmie psa z nosówką.... mogę tylko się dorzucić finansowo - 100 zł, nawet dziś, może jednak warto o nią powalczyć ?
-
na Gagarina jest świetny młody wet, dr Frydrych, który wyprowadził z nosówki jednego z psiaków z Ostrowii - nie pamiętam jak miał psiun na imię, ale kiedy Fela go przywiozła pod lecznicę, to pies im prawie umierał w samochodzie....inni weci mówili, żeby go natychmiast uśpić. A Frydrych go wyprowadził z tego, tyle tylko, że psiak miał DT blisko lecznicy i cały czas był pod kontrolą
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ptysiu, odeszła pudliczka Lady z Ostródy....... pomóż jej tam za TM proszę -
Pan Nóżka wreszczie ma swój wymarzony domek!!!
lavinia replied to betinka24's topic in Już w nowym domu
zagląda, zagląda, tylko jak pomóc..... wszyscy zapsieni maksymalnie.... popytam w okolicy w jakim wieku mniej więcej są psiaki ? -
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
lavinia replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dla Ernusi...... -
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ptysiowy, to już tyle czasu...... -
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
lavinia replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
lavinia replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dzięki..... dla Ptysia