Jump to content
Dogomania

lavinia

Members
  • Posts

    3263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lavinia

  1. nie mogę, nie mogę, bo mnie ciotka Doddy zaciuka ciupagą... albo powiem, trudno, najwyżej będę zaciukana - suńka już pewnie jest u nas w hotelu, ciotka mówi, że coś troszku chora jest, ale szczegółów nie znam. w każdym razie nasza argentynka już nie jest w schronie :-) resztę napisze ciotka Doddy, jak się dorwie do kompa
  2. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  3. Aede, jeśli chodzi o pobyt Antka w Hotelu, to na razie mamy jeszcze czas - tzn nie zamykamy hotelu pod koniec Marca. Więc Antek spokojnie może u nas jeszcze posiedzieć. Płacić też nie musicie dzień do dnia, byleby tylko nie robiły się zbyt wielkie, kilkumiesięczne zaległości. wiem, że główny problem to kasa, ale może ktoś jeszcze pomoże, przecież na początku wiele osób taką pomoc deklarowało.. Antek to świetny facet, rozwinął się bardzo pod opieką ciotki Doddy, jest typem psa, któremu "wszystko wisi" generalnie, ale w miłym sensie - nie przejawia agresji do psów ani suczek, każdego wita z uśmiechem, zjada to co mu dadzą, śpi tam, gdzie akurat jest miejsce i ogólnie jest elastyczny :-) powiem szczerze, że obie się do niego przywiązałyśmy :oops:
  4. Iwonko, buziaczki dla was wszystkich, czekam na wiosenne zdjęcia :-)
  5. napisała Saskia [quote]Pewnie nie znajdziesz[/quote] Saskia - mówisz - i masz :lol: [img]http://img84.imageshack.us/img84/7605/dscn1087resize2vc.jpg[/img] przepraszam, za zaśmiecanie wątku białej suni :oops:
  6. bo pewnie w tym czasie będę w drodze do Wrocławia, na operację mojego małego "podopiecznego". Ta operacja ma mu uratować życie, więc to bardzo ważna sprawa..... ale mam nadzieję, że niedługo będę w Łodzi i wtedy może się spotkamy :lol: ps. masz buziaczki od Dyzi, która jest już dużą i śliczną panną. Jak znajdę trochę czasu, to wyślę Ci nowe zdjątka
  7. no, moim samochodem bez rodowodu to chyba jakies rekordy pobiłyśmy..... a pamiętasz jak jechałyśmy z Józefowa, załadowane po dach psami i zatrzymałyśmy się w Mc Donaldzie ???? Jak się na nas patrzyli ludzie ?
  8. ciotka, tylko nie przywież 10 , proszę...najwyżej 8 sztuk, dobra ?:evil_lol:
  9. na Wiktora wpłynęły następujące wpłaty; Mangusta 40 zł Agnieszka Fihel 20 zł dzięki
  10. p Beata wpłaciła na Kado 100 zł dzieki
  11. Agnieszka Zuzanna Fihel wpłaciła na Wiktorka 60 zł dziękujemy :-)
  12. potwierdzam - 300 zł od Asiuniap otrzymałam do rąk własnych. dzięki a może ktoś mógłby zrobić Wiktorowi plakacik ? Asia nie ma takich możliwości
  13. na Antka wplynelo 50 zl od Aleksandry B dzieki
  14. ok, to podjadę. Gdyby się okazało, że jednak jutro w ciągu dnia ktoś tam pojedzie, to daj mi proszę sygnał - 0. 889 509 903 Dorota
  15. jutro wieczorem będę w Pruszkowie - mój syn ma trening koszykarski, będę miała 1.5 godz czasu - mogę wtedy podjechać i zdjęcia zrobić, o ile ktoś nie zrobi tego wcześniej dajcie znać
  16. im więcej chrzestnych ciotek, tym lepiej, może będzie z tego jakiś alkohol ???? :evil_lol:
  17. co poniektórzy już nic nie mówią...:cool3: idę do budy rozkładać siano..... czekam na informacje.......:mad:
  18. rozumu ciotka to u nas niewiele.....kasy jeszcze mniej i w związku z tym faktem..... sama to napiszesz...ja tylko powiem, że jak mnie jutro chłop zamorduje, to będzie TWOJA WINA !!!!!!!!!!
  19. ciotka Katcherine, Ty nam zazdrościsz i dlatego :evil_lol: a ciotka vice versa wie to samo co i ja wiem, a lalunia amstafka jest śliczna i tak nam jej szkoda, że aż sie upiłyśmy...
  20. mówię wam, nie gadajcie z pijakami...jak ciotka wytrzeżwieje, to może coś sensownego napisze....
  21. ciotka Doddy przestań pić i napisz coś konkretnego, to co ja wiem i Ty wiesz :evil_lol:
  22. Supergoga, no nie wiem... że jesteś szybka i zwinna to prawda, ale sardynka ????? jak już będziecie opijać znalezienie Bordi, to pogadaj z tą Ybotową....i ten serdel - no to mnie po prostu rozwaliło..... Yboty, jesteście niepowtarzalni !!!
  23. Ybot, a opisz mi jeszcze proszę jak wygląda "wściekła sardynka" - bo ponoć Supergoga tak wyglądała.......:lol: wściekła sardynka i serdel - cudne po prostu cudne !
×
×
  • Create New...