-
Posts
3263 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lavinia
-
Nikak, sprawdżcie najpierw co psiakowi jest - jeśli wymaga stałej opieki lekarskiej, albo jakichś poważniejszych zabiegów to będzie ciężko - nasz lokalny wet, jest delikatnie mówiąc mało kumaty w leczeniu psów :shake:
-
z tego co wiem, to Psi Los już zrezygnował z bezpłatnej pomocy dla bezdomnych psów, teraz zajmują się tylko psami, za które ludzie płacą, ale u nich jest drogo !!!! nie znam niestety żadnej lecznicy w okolicach Dworca Zachodniego....
-
Spójrzcie na te zdjęcia.Wiktor ma wreszcie dom!!!!!
lavinia replied to asiuniap's topic in Już w nowym domu
przepraszam, że tak długo nie wklejałam tu rozliczenia, ale miałam duże kłopoty z dostępem do konta wpłaty na Wiktora; Dorota Płoskonka 200 zł Beata Milewska 30 zł Krystyna Siejka 140 zł Asiuniap 200 zł RAZEM; 570 zł Wiktor miał poprzednio opłacony hotel do 06.01, powyższe wpłaty przedłużają jego pobyt w hotelu do 4 Lutego ( brakuje 10 zł ). Jeśli kogoś nie wymieniłam, to proszę się upominać - subkonto wciąż mi kiepsko działa, ale myślę, że to wszystko. -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
dziewczyny, to jest chyba tekst otrzymany od jasnowidza....tak mi się wydaje, spójrzcie kilka stron do tyłu :-) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
wszystkie moje psy przyleciały do komputera na głos Taty Ybota, a żaden z nich nie ma na imię Bordi !!!! :-) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Misha&Malut, brawo, sama właśnie miałam napisać o tych H i CH, ale mnie ubiegłaś :-) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Asiu, chyba niestety masz rację........ -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
ja dziś zadzwonię do Sycyna i dam znać. Mam nadzieję, że p. Wanda mnie jeszcze pamięta i że nie jestem na "czarnej liście" :-) -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
Ybot, tak mi przykro !!! Miejmy nadzieję, że sunia się odnajdzie,...... z tego co wiem, to moje podejrzenia w stosunku do Drabstera sprawdziły się w 100 % niestety !!!!! i wprawdzie to nie moja osobista sprawa, ale uważam, że jeśli Drabster nie zacznie zachowywać się odpowiedzialnie, to wszystko powinno zostać ujawnione, co nie zostało powiedziane do tej pory, z różnych przyczyn. i tak kolejny "miłośnik psów" przyczynia się do tego, że jakiś pies cierpi...... -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
a może zamiast telefonu do Drabstera podać jakiś inny numer, do kogoś kto będzie tę sprawę prowadził w porządny sposób ??? -
B JAK BORDIE - sterylna panna robi "koo" na srodku chodnika - co robic?
lavinia replied to YBOT's topic in Już w nowym domu
przeczytałam dokładnie od momentu ucieczki suni i śmiem twierdzić, że Drabster ma syndrom obrażonej primadonny. Przecież to kretyństwo - chłopaku, czy nie widzisz, że tyle osób stara się pomóc ???? mógłbyś ruszyć dupę ( sorry, ale nie moge się powstrzymać ) i przynajmniej napisać konkretnie co zrobiłeś w tej sprawie, gdzie umieściłeś ogłoszenia itp. a może Ty nie chcesz jej szukać ????? może jest coś czego tu nie piszesz ??? nie podoba mi się to bardzo - Supergoga, Ybot i reszta to poważne osoby, które rzeczywiście martwią się o psinę, a Ty co ????? -
senior Labek z Mysłowic u Mosii - NA ZAWSZE :)))))))))))))))))))))))
lavinia replied to HebaNova's topic in Już w nowym domu
[b] MOSII [/b] wielki, wielki ukłon w Twoją stronę !!!!!!! :lol: -
Kado jest uroczy, grzeczny i słodki. Siedzi sobie w moim samochodzie i czeka na podróz do hotelu :-) to uroczy przytulaśny misio :-) nie będę się wypowiadać na temat tego warczenia czy pogryzienia, ale ludzie wymyślają przeróżne historie, gdy chcą się psa pozbyć.......
-
pani Beata dzwoniła do mnie w sobotę chyba i mówiła, że dziś rano psiun będzie w TV. Kto go widział, bo ja niestety nie .....
-
"PRZEPRASZM,ŻE ŻYJĘ"Staruszek zwany UCHATKIEM już za TM
lavinia replied to bunia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Psiunkowi życzymy dobrego domku, napiszcie coś, bo już mnie ręce bolą od trzymania kciuków :-) SASKIA - a tu coś specjalnie dla Ciebie, z najlepszymi życzeniami - przepraszam, że w tym temacie, ale chciałam połączyć życzenia dla Saskii z życzeniami domku dla piesia :-) i dajcie znać koniecznie co z domkiem ??????? -
a, czyli magia futra wciąż działa ?? moje zwierzaki toczyły wielkie boje o to, które będzie spało na futerku :-) myślę, że z małą będzie wszystko dobrze ! Trzymam kciuki za lalunię, bardzo mi zapadła w serce :loveu:
-
a mnie nie daje spokoju to, że widziałyśmy w sobotę biało - czarnego psinka na wybiegu, skulonego ze strachu i dwa inne psy biegające wokół pełne agresji.... i stało sie najgorsze - wczoraj ten psiak został zagryziony, a ja mam jeden wielki wyrzut sumienia, że tego nie przewidziałyśmy..... a co ze szczeniakami ? a co z jamnikopodobną sunią, którą też atakują inne psy ? a co z resztą ? dziewczyny - materiały mam, myślę, że wizyta nastąpi w środę, ale oczywiście dam wam znać wszystkim wcześniej a co do pięciołapki, to jestem w niej zakochana - jest cudaśna i proszę ja wymiziać od ciotki, z którą jadła frytki z jednego opakowania ;)
-
Pitbull Koks odszedł za tęczowy most
lavinia replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Doddy jest przy nim cały czas, Koksik jest otulony kocykiem, w ciepłym posłanku, głaskany i przytulany............. -
Pitbull Koks odszedł za tęczowy most
lavinia replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Vectra, Koks jest w naszym hotelu w Wyszogrodzie. Kochany jest przez nas wszystkich, niestety, teraz potrzebny mu już tylko spokój i ciepło i obecność człowieka......... Koks odchodzi........... -
to jest naturalna skóra, lepiej tego nie prać....... ;)
-
Norbitko, a czy masz dla niej jeszcze mój futrzaczek ?? Ona go strasznie polubiła, chyba się czuła bezpieczna zagrzebana w to futerko. To chyba jakiś prawdziwy zwierzak był, brrr.... to był prezent od Cioci na mrożne zimy ;)
-
Pitbull Koks odszedł za tęczowy most
lavinia replied to doddy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niestety, najprawdopodobniej będzie musiał odbyć drogę do Warszawy raz jeszcze.....po raz ostatni................ :-( tak mi go szkoda......... -
Mała w drodze z Płocka do Warszawy też mi trochę posapywała w samochodzie i chrząkała - zastanawiałam się nad tym, ale myślałam, że to może jazda samochodem tak na nią działa....... najlepiej byłoby pewnie, żeby obejrzał ją wet, wczoraj miała podwyższoną temperaturę, nie wiadomo czemu, byc może z całego tego zamieszania, ale może to też byc początkowy objaw jakiegoś choróbska.....
-
Lalunia już w drodze do Norbitki. Ta sunia jest cudowna - bardzo bardzo grzeczna, milusińska i kochana :-)