[quote name='Ania-Sonia']Mam nadzieję, że jutro biedne aksamitki, zażyją trochę ruchu. Tym razem, smycz dla Kruffki będzie nie jak na fretkę :evil_lol: , ale jak na dobermana :eviltong:[/quote]
AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny!! Właśnie! Wewźcie jakieś porządne obroże, bo nie wszystkie psiaki mają, tak na spacer trzeba im zakładać.