Jump to content
Dogomania

Bodziulka

Members
  • Posts

    7465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bodziulka

  1. [quote name='Ania-Sonia'] Chyba, przyciągnę tutaj TZ-ta ;) :p[/quote] Ty go lepiej załaduj w samochód i zawieź do Azorka - niech zobaczy na własne oczęta :cool3:
  2. Wszystkie Kruffki i Brandony trzymają się 1 strony :razz:
  3. Było kilka wejść na Aksamitki, może ktoś w końcu zadzwoni po Was...
  4. Dla Wiery to Ania chyba nawet pokonała strach jazdy w tak daleką drogę ;) :evil_lol: I ostatnio tylko we 2 Anie się wybrały i prosze jakie uśmiechnięte dziubaski :multi:
  5. Kolejny Pręguś!! :multi: Witaaammmyyy!! :loveu:
  6. Zdjęcia Zdjęcia :mad:
  7. Dwa białaski się spotkały, jeden duży, drugi mały :d :loveu:
  8. A no właśnie, czy ten sąsiad Luki poszedł w końcu do domku?
  9. :hmmmm: no to niefajnie, Brando, nie wolno chorować!!
  10. Coraz spokojniejsze, bo już wiedzą, jak w 100% wykorzystać dobrze spacerki ;)
  11. Jaga i Iskra też by chciały mieć swoje domki :multi:
  12. Czy ten uśmiech może kłamać? Chyba nie... [IMG]http://upload.miau.pl/1/62424.jpg[/IMG] A czy mógłby trwać wiecznie?
  13. Ale ma potęrznego pysiaczka :loveu: Nic tylko się bać :evil_lol:
  14. Luka już była kiedyś na spacerku ;) Gdy przychodziły dzieci z wolontariatu ze szkoły - i wtedy pokazywała ząbki Grubci - ona chyba jest tam mocno zestresowana i zazdrosna.
  15. To tak dla odmiany - Box w wyrku :evil_lol: tym razem z misiem Grzesiem :cool3: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/c7cba3e3.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/c2759850.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/d66b4f5d.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/9a159ac0.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/fe454529.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/85278162.jpg[/IMG]
  16. Marki nie było, Anie były dzielnie same.
  17. Foteczki jakieś będą - o ile wyjdą ;) Niestety deszcz nas dopadł :shake: Ale Imbirek jest Fafluśny i ten wzrok :loveu:
  18. Luka chyba była z Wierą na spacerku - jak było?
  19. Czyżby druga Grubcia? ;) Może się na nią zapatrzyła?
  20. A czy smyczkę można kupić poza jutrzejszym festynem? I ile będzie kosztować? :razz:
  21. Boksia nie przykryta, co się stało? :-o :lol: A jak Feniowi fajnie uszko sterczy na 1 fotce :loveu:
  22. [I]Moja ściana, moja :loveu:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/bfa6d7f3.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/a879bf0d.jpg[/IMG] [I]Ach, miałem taki piękny sen...[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/551ab6bf.jpg[/IMG] [I]Moje łapki...[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/8c2d8a35.jpg[/IMG] [I]Moja ściana... :razz:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/8cf55e08.jpg[/IMG] [i]No co, każdy się może pomylić ;)[/i] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/b49c4bde.jpg[/IMG]
  23. co za minka :megagrin: P.S jutro tą mordkę wyściskam :D
  24. [quote name='teqquila'] Tyson z juzaczka:) [IMG]http://img483.imageshack.us/img483/3208/c61bf.jpg[/IMG][/quote] eeee wyginam śmiało ciało? :evil_lol:
  25. [quote name='Ania-Sonia']Mam nadzieję, że jutro biedne aksamitki, zażyją trochę ruchu. Tym razem, smycz dla Kruffki będzie nie jak na fretkę :evil_lol: , ale jak na dobermana :eviltong:[/quote] AAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa dziewczyny!! Właśnie! Wewźcie jakieś porządne obroże, bo nie wszystkie psiaki mają, tak na spacer trzeba im zakładać.
×
×
  • Create New...