Jump to content
Dogomania

Bodziulka

Members
  • Posts

    7465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bodziulka

  1. śliniaczek mu trzeba kupić :loveu:
  2. proszę bardzo - dopiero się namawiamy, ale mamy jeszcze kilka dni ;) http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=24635
  3. jak patrzem!! :loveu: :loveu: :loveu: chyba ma dosyć fotek :lol:
  4. Mój też nie lubi wychodzić w trakcie deszczu :shake: wtedy tylko wpada na trawnik koło bloku, robi co potrzebuje, i zmyka do klatki :roll: Te typy chyba tak po prostu mają. Moze spróbuj zabierać podczas deszczu jakąś jego ulubioną zabawkę i pokazywać, że zabaweczka dobrze się czuje na deszczu... wiem, głupie, ale u mnie brak lepszych pomyłów... P.S. czy oskarek w razie przyływu energii pojawi sie w sobotę na zjeździe bokserów i nie tylko w wawie? :razz:
  5. Pełna radości Luka chce się podzielić swoim entuzjazmem!
  6. Wiera nadal wiernie (sz)czeka na człowieka!
  7. Piskanki na 1 stronę!! Musicie się w końcu wykluć, bo ileż można jajkiem być?
  8. Fenio, jak większość azorkowych psiaków, pewnie trafił z interwencji, tzn błąkal się po ulicach, ludzie zawiadomili schronisko. Ale fotka :evil_lol: Boksereczka to tam nieźle musi czadu dawać, że aż tak przykryta :lol: Buziaki dla psiaków ;)
  9. [quote name='Aga K']Nie,nie nie,wiem że na forum bokserów nie mają wszystkich hodowli,chodziło mi o klub boksera właśnie,a tam tej hodowli nie ma.Nio i właśnie zdziwiło mnie to,że ta hodowla,której z resztą nie ma nigdzie zapisanej-szukałam sprzedaje szczenie podrośnięte drożej.Wiem,że jeśli jest zarejestrowana w klubie boksia to to nie jest pseudogodowla.Nio ja nie jestem pewna czy oni mają na te jedną sunie,która im została papiery.Ja u nich nie byłąm,ale co mnie jeszcze zdziwiło to zobaczyłąm te hodowle w ogłoszeniu,innych sie raczej nie widuje-przynajmniej ja nie widziałąm w necie. (w MP kiedyś widziałam) Tak,z tą widownią to było do Ciebie [B]Cimi[/B][/quote] A za ile chcą sprzedać psiaki? Zawsze możesz poprosić ich o ich numer identyfikacyjny (albo coś takiego) i sprawdzić ;)
  10. [quote name='Lilithian']tylko jest strasznie niegrzeczny :/[/quote] Raczej niewyżyty i niewychowany ;)
  11. hodowla to chyba powinna być w związku kyneologicznym (czy jakos tak to się pisze ;)) zarejestrowana, na forum bokserów nie muszą mieć wszyskich ;) jeżeli ludzie z hodowli mają papiery na sowje psy, to raczej spoko ;)
  12. Niech będa pisanki ;) Wszystko, byle nie kurczaczki czy inne... kaczorki :evil_lol:
  13. Oj, bardzo, bardzo im się znudziło :shake:
  14. [quote name='Aga K']Nio to nieźle,ale bokser to bokser,chyba budzi respekt-jakiś bo jakiś,ale chyba[/quote] Tia, budzi u moherowych beretów rozwieszających ogłoszenia kościelne: Pani zabierze tego amstafa, tożto pies morderca!! Takie bydle to się nie powinno z domu wyprowadzać, to może zagryźć na śmierć... A Box patrzy z politowaniem: choćmy już, baleronik w lodówce czeka :evil_lol:
  15. ach te języczki :loveu: tylko schrupać ;)
  16. Nas jest więcej, my mamy za sobą sforę psów :razz: A jak wygląda armia sąsiadów?? :p
  17. [quote name='Imbir1'] [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5849/321fr.jpg[/IMG] [/quote] mehehehehehehe :megagrin:
  18. O jejku :crazyeye: :-o Pasja pikłeczki :evil_lol: [IMG]http://img108.imageshack.us/img108/5849/321fr.jpg[/IMG]
  19. Jakby tak Brando przerobić na baranka (czarnego) to z Kruffki możnaby zrobić owieczkę :hmmmm: i może by się je wepchnęło komuś do koszyczka :evil_lol:
  20. Bo męska rzecz być daleko A kobiety WIERNIE czekać... [SIZE=1]czy jakoś tak ;)[/SIZE]
  21. Był na dworku? :D
  22. [quote name='ola_k11']Box jest kochany:) uwielbiam jego zdjatka:) taki slodziachny staruszek...czy on tylko juz spi??;)[/quote] Nie, zdarza mu się jeść ;) No i wpaść do mnie na wyrko, porwać szopeczka, wpaść do rodziców do pokoju i tarrrmosić :lol: Fajnie to wykląda :lol: Albo na spacerkach coś mu dopala :razz: i też się różne dziwne rzeczy dzieją... Więc to spokojny, starszy zrównoważony... bokser :eviltong:
×
×
  • Create New...