[quote name='joannal']Oj to coś mi sie pomyliło, że jakiejś dziewczynie się Wiera spodobała, ale to jakieś kila str. temu. Przejżałam wątek i nie ma?? Nie wiem pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło, ale przy tej liczbie kochanych biedaków, którym życze z całego serca żeby znalazły ten właściwy domek tak mogło być, że się wątki pomyliły. Przepraszam Cię Wierko, jesteś kochana i kochanej osóbki Ci potrzeba.[/quote]
Tak, Wierka się spodobała pewnemu małżeństwu, ale w końcu do domciu zabrali ze schroniska Iskrę (obecnie Wierkę ;))