Bodziulka
Members-
Posts
7465 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bodziulka
-
:loveu: :loveu: :evil_lol: biedactwa - muszą sie na jednym materacyku gnieść :lol: boksereczce chyba przeszkadza chrapanie dogów, albo dogi ją nakryły, żeby nie słuchać jej chrapania :evil_lol:
-
No to teraz MY!! :evil_lol: [I]Śpiem[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/48314662.jpg[/IMG] [I]No i mnie wredoty obudziły :mad:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/357dbd8b.jpg[/IMG] [I]Łapeczka :cool3:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/d0226607.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/fea48a9a.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/fa80bd74.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/96fdfaf6.jpg[/IMG] I żeby nie było, że jesteśmy rasistami, a raczej pregusionazistami czy jakoś tak ;) Oto psiak znajomych znajomych - nie pręguś, ale też nie w pełni żółtuś, po prostu brązuś (fotki niewyraźne niestety:oops:) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/ab44fac8.jpg[/IMG] Oduszasty podaje łapkę, czyli sępi :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/cbc950f4.jpg[/IMG] Na kolankach :loveu: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/913ea8d8.jpg[/IMG] Każdy bokser ma swój fotel (albo kanapę ;)) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/83f2e5ef.jpg[/IMG] Sępus maximus [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/22f29760.jpg[/IMG]
-
[quote name='joaaa'] A jakbyś zobaczyła mnie siedzącą na schodach i ciamkająca nad kawałkami mięsa! Albo zjeżdżającą na tyłku za stopni! :mad: :mad: :mad:[/quote] przerabiałam to, ale przy innych okazjach ;)
-
[quote name='gdgt']nie chcę się wymądrzać, pies z oporami psychicznymi to prawdziwy problem, ale może zejdź na 4 łapach po schodach razem z pozostałymi psami? u mnie to skutkowało już z dwoma pieskami...[/quote] ten problem nie jest śmiesdzny, ale jak sobie wyobrażę gdgt schodzącą na 4 "łapach" po schodach :icon_roc: :megagrin: :roflt:
-
[quote name='Aganiok']Ba, przecież żółtki rządzą :knuje:[/quote] Aguuuś, mamy do Ciebie wstać? :mad: :motz: Niech no tylko photobucket się odwiesi :diabloti: ;)
-
:crazyeye: Moment, moment - jż się gubię! To Bandzior ma pręgusię w domciu Paskudę :cool3: I tak mało jej fotek tu mamy :mad:
-
Wiera - szara, bura, nigdy więcej ponura! A Romuś razem z nią!
Bodziulka replied to Bodziulka's topic in Już w nowym domu
Hop! Hop! Wierulka do domu!! -
Ale Fenio jest szczęśliwy!! :loveu: I na pewno jest zadowolony z obecności Boksereczki, a ona z jego :cool3:
-
[quote name='Paskuda_Bandzior'] a co do wieku to wątpię, żeby Bandzi przeżył kolejne 10........:shake::-([/quote] Nie 10, ale z 7 ;) Sorka - rypło mi się :lol:
-
[quote name='Paskuda_Bandzior']Bandzik już do młodych nie nalezy, ma 7 latek na karku :D [/quote] PHI dzieciak, pogadamy za kolejne 10 lat :D
-
Wiera - szara, bura, nigdy więcej ponura! A Romuś razem z nią!
Bodziulka replied to Bodziulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ania-Sonia']Też tak przewiduję, bo przecież nie ma psów idealnych :roll:[/quote] Hehe ależ to by był idealny pies, który przynosi panu jedzonko i ciepłe futerko ;) :evil_lol: -
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Bodziulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
A o której jest jutro zlot "czarownic" u Nero? :razz: -
Ile Bandziorek ma latek? :loveu:
-
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rzeczywiście wyglada na chorą - bo zdrowy bokser kładzie sie na łóżku nie na podłodze ;) Zdrowiej Bubencjo! I do zobaczenia za tydzień, bo innej opcji nie widzę ;) -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
Bodziulka replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
Ja chyba nie mam więcej fotek :hmmmm: ale Marka pewnie coś znajdzie ;) -
Bokserka Buba - już nie cierpi i szczęśliwa biega za TM
Bodziulka replied to Zu's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jakieś wielkie bokserskie i nie tylko spotkanie 22.04? :razz: -
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
Bodziulka replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='_beatka_']wlasnie przecież mial byc hotel ze szkoleniowcem zalatwiany??[/quote] Nie, to nie tak ;) Na razie były próby ze zwykłym hotelem. Bo te ze szkoleniowcami nie raczyły się nawet odezwać :roll: Jest jeszcze jeden taki hotel ze szkoleniowcem, ale zamknięty do 30.04