Jump to content
Dogomania

Bodziulka

Members
  • Posts

    7465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bodziulka

  1. :loveu: :loveu: :evil_lol: biedactwa - muszą sie na jednym materacyku gnieść :lol: boksereczce chyba przeszkadza chrapanie dogów, albo dogi ją nakryły, żeby nie słuchać jej chrapania :evil_lol:
  2. No to teraz MY!! :evil_lol: [I]Śpiem[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/48314662.jpg[/IMG] [I]No i mnie wredoty obudziły :mad:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/357dbd8b.jpg[/IMG] [I]Łapeczka :cool3:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/d0226607.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/fea48a9a.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/fa80bd74.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/96fdfaf6.jpg[/IMG] I żeby nie było, że jesteśmy rasistami, a raczej pregusionazistami czy jakoś tak ;) Oto psiak znajomych znajomych - nie pręguś, ale też nie w pełni żółtuś, po prostu brązuś (fotki niewyraźne niestety:oops:) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/ab44fac8.jpg[/IMG] Oduszasty podaje łapkę, czyli sępi :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/cbc950f4.jpg[/IMG] Na kolankach :loveu: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/913ea8d8.jpg[/IMG] Każdy bokser ma swój fotel (albo kanapę ;)) [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/83f2e5ef.jpg[/IMG] Sępus maximus [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/22f29760.jpg[/IMG]
  3. [quote name='joaaa'] A jakbyś zobaczyła mnie siedzącą na schodach i ciamkająca nad kawałkami mięsa! Albo zjeżdżającą na tyłku za stopni! :mad: :mad: :mad:[/quote] przerabiałam to, ale przy innych okazjach ;)
  4. [quote name='gdgt']nie chcę się wymądrzać, pies z oporami psychicznymi to prawdziwy problem, ale może zejdź na 4 łapach po schodach razem z pozostałymi psami? u mnie to skutkowało już z dwoma pieskami...[/quote] ten problem nie jest śmiesdzny, ale jak sobie wyobrażę gdgt schodzącą na 4 "łapach" po schodach :icon_roc: :megagrin: :roflt:
  5. [quote name='Aganiok']Ba, przecież żółtki rządzą :knuje:[/quote] Aguuuś, mamy do Ciebie wstać? :mad: :motz: Niech no tylko photobucket się odwiesi :diabloti: ;)
  6. :crazyeye: Moment, moment - jż się gubię! To Bandzior ma pręgusię w domciu Paskudę :cool3: I tak mało jej fotek tu mamy :mad:
  7. Hop Hop! A kto sprawi, że Jaga i Iskra nie będa już musiały pić schroniskowej wody?
  8. Lepsza cola niż kranówa - przynajmniej wiesz, czym się trujesz ;)
  9. [quote name='ania14p']Były aksamitki dzisiaj w Wyborczej, ale imion nie podali, ale aksamitki to aksamitki![/quote] Bo aksamitków to kilka jest ;) I jakby wymieniać wszystkie... To by trochę czasu zajęło :lol:
  10. Ale Fenio jest szczęśliwy!! :loveu: I na pewno jest zadowolony z obecności Boksereczki, a ona z jego :cool3:
  11. [quote name='Paskuda_Bandzior'] a co do wieku to wątpię, żeby Bandzi przeżył kolejne 10........:shake::-([/quote] Nie 10, ale z 7 ;) Sorka - rypło mi się :lol:
  12. [quote name='Paskuda_Bandzior']Bandzik już do młodych nie nalezy, ma 7 latek na karku :D [/quote] PHI dzieciak, pogadamy za kolejne 10 lat :D
  13. [quote name='Ania-Sonia']Też tak przewiduję, bo przecież nie ma psów idealnych :roll:[/quote] Hehe ależ to by był idealny pies, który przynosi panu jedzonko i ciepłe futerko ;) :evil_lol:
  14. A o której jest jutro zlot "czarownic" u Nero? :razz:
  15. [quote name='eurydyka']oki, tom juz uspokojona:) zle na mnie paryska kranowa dziala:)[/quote] Może podesłać Ci trochę polskiej... coca-coli :evil_lol:
  16. Ile Bandziorek ma latek? :loveu:
  17. Rzeczywiście wyglada na chorą - bo zdrowy bokser kładzie sie na łóżku nie na podłodze ;) Zdrowiej Bubencjo! I do zobaczenia za tydzień, bo innej opcji nie widzę ;)
  18. Ona jest po sterylce - a nawet gdyby nie, to z kim w ciąży? Amika-Tofika nie ma już jakies pół roku, a one we 2 w boksie siedzą.
  19. [quote name='eurydyka']dlaczego Jaga jest taka grubiutka?[/quote] Za mało ruchu, za dużo jedzonka?
  20. Ale zanim Kruffka trafiła na tą fretkową smycz, to zażyła trochę wolności :evil_lol:
  21. Ja chyba nie mam więcej fotek :hmmmm: ale Marka pewnie coś znajdzie ;)
  22. To jakieś wielkie bokserskie i nie tylko spotkanie 22.04? :razz:
  23. [quote name='_beatka_']wlasnie przecież mial byc hotel ze szkoleniowcem zalatwiany??[/quote] Nie, to nie tak ;) Na razie były próby ze zwykłym hotelem. Bo te ze szkoleniowcami nie raczyły się nawet odezwać :roll: Jest jeszcze jeden taki hotel ze szkoleniowcem, ale zamknięty do 30.04
×
×
  • Create New...