[quote name='Agga'][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6760/obraz0065ee.jpg[/IMG]
[B][COLOR=darkgreen]W pierwszym momencie pomyslałam, że to mały boksiu..hihihi...CUDEŃKO!!!!:loveu: [/COLOR][/B][/quote]
Ja też! Tacy podobni! I widać, że się swietnie dogadali ;) Ile on ma miesięcy?
[quote name='tanitka'],
widzę, że koleżanka w lirycznym nastroju, oby ono się udzieliło Jagusi:eviltong:[/quote]
hehe dobrze, że nie w liturgicznym :evil_lol: a właściwie to mam napadowy atak śmiechu, więc moja twórczość moze się rozwinąć :razz:
[quote name='tanitka']czy to życzenie czy stwierdzenie faktu???!!!:razz:[/quote]
:hmmmm: no więc, to jedna z niewielu rzeczy, jakie pamiętam z niemieckiego, więc chciałam tym urozmaicić trochę dogo :evil_lol: ale najlepiej by było, żeby to był spełniony rozkaz :p
[quote name='joaaa']Nie gejami, tylko kochajacymi inaczej!!!! :eviltong:[/quote]
powiedz to tym z pewnej partii :evil_lol: rzeczywiście - kochamy inaczej - jak... zoofile :roflt:
[quote name='Agga'][B]NIe zapomne jak ona czekała, aby coś dojeśc po Agaci.[/B]
[B][IMG]http://img417.imageshack.us/img417/1860/ciacho0047uz.jpg[/IMG][/B]
[/quote]
:loveu: mój tak nie umie ;)
Zaczyna się zaokrąglać :crazyeye: :multi: na pierwszych fotkach to już bez mała wygląda jak typowy drobny boksiu :loveu:
No i Maż, że tak powiem, wpadł :evil_lol:
[quote name='Aganiok']Fenio gej? :cool1: :evil_lol:
hihi[/quote]
Czyżby był przeciwko LPR? (bo tak wynika z dzisiejszego tytułu w Metrze ;) ale my wszyscy jesteśmy w takim razie gejami) :evil_lol: :lying: :megagrin:
a ja znalazłam zdjęcie Brando z zeszłego roku - gdy jeszcze nie było Kruffki
[CENTER][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/23923806.jpg[/IMG]
[IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/schronisko/e4517457.jpg[/IMG][/CENTER]
[quote name='Marka']
Tak więc umówiłyśmy się, że będziemy w kontakcie i jeśli w tym czasie nie znajdziemy fajnego domku dla psa gdzieś bliżej - to są szanse, że Nero zamieszka w Gdyni :p[/quote]
A bedzie zapraszał ciotki na wakacje ;) :lol: