Jump to content
Dogomania

Bodziulka

Members
  • Posts

    7465
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bodziulka

  1. [quote name='ania14p']Już w domu zapowiedziałam, że jadę, ale jak będzie z pilotażem, to aż boję się pomyśleć:razz: , po Markę to chyba nie trafię, ale mapy przygotuję jutro i pomyślimy. W pracy mnie złe dopadło(zostałam sama w miejsce trzech osób) więc mam problemy z trafieniem na dogo, dlatego ostatnio się słabo udzielam:oops: i oczka odmawiają mi współpracy:placz: .[/quote] Ania, może Ci narysować mapkę, gdzie do Marki skręcić :razz: i podesłać ;)
  2. No prosze :multi: :lol: Box trż dostawał takie tabletki na krążenie czy cos - mocno po tym wariował :lol: chyba mu to dam jutro z rana, żeby mi wstydu nie przyniósł i nie kładł się co krok :roll:
  3. [quote name='Agga'] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/4624/jo0046ox.jpg[/IMG][/quote] cóż za make-up :cool3:
  4. [quote name='eurydyka']w domach dziecka rzadko sa zwierzaki[/quote] ale w takich rodzinnych, a nie takich duużych państwowych, w takich duużych rodzinach zastępczych, np w wioskach dziecięcych? - albo domowych pogotowiach dla dzieci?
  5. [I][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=darkred]Dla naszej Pani Moderator ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Century Gothic][SIZE=3][COLOR=#8b0000][IMG]http://img.photobucket.com/albums/v318/eselin/dlaagi.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  6. Wczoraj Bodziulka ma taką fajną szalikową chustę :cool3: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/68149c92.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/37845819.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/805331ca.jpg[/IMG] I dziś na spacerku [I]słońce mi wali po oczach :roll:[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/23d3bf00.jpg[/IMG] [I]nie chce mi się[/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/a6e9904d.jpg[/IMG] [I]choćmy juz do domu!![/I] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/6dbd9031.jpg[/IMG]
  7. To raczej normalne, że pies po długim i męczącym spacerze odsypia, no i to też niezły sposób, żeby ją trochę zmęczyć ;) Jeżeli poszaleje na dworze trochę za piłką czy inna zabawką, to się jej nic nie stanie ;)
  8. Ten lekarz z recepcji na SGGW powiedział mi, że najlepiej pogadać z Kierowniczką Kliniki, czyli Dr.Garncarz - bo to ona może zdecydować o jakiś większych upustach - trzeba przedstawić historię Oscarka i może obniżą choć trochę cenę. A Oscarek pięknieje z dnia na dzień (lub z sesji foto na sesją :evil_lol:)
  9. No - to teraz szybkie szkolenie i pod kołderkę :evil_lol:
  10. :loveu: :loveu: i wygrzewa się na słonku jak mój Dziadziuś Box ;)
  11. ooooo juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :loveu: :loveu: :loveu: tylko wytarmosić te pycholki fafluniaste!!
  12. hehehe nic tylko się bać maleństwa :evil_lol:
  13. a ja ponawiam prośbę, bo mi się zdarzało, że cofali mi przelewy bez adresu :roll:
  14. Ja niestety :shake: mam pełno zaległości w nauce :roll: a do tego mam spoitkanie - niestety, nie tym razem - ale może Ania14p będzie pilotem tym razem? :cool3:
  15. To chyba najpiękniejszy widok: zeszczerzujały faflun :loveu:
  16. No Nero - teraz tylko domeczek potrzebny! A może Malwinka chciałaby kolegę na stałę? :cool3:
  17. Tak :D jeżeli ktoś ją właśnie mizia ;)
  18. Aksamitk, Cukiereczki i inne na 1 stronę!
  19. Po podmokłych i po śnieżnych :evil_lol: ale obecnie to raczej podmokłe - gdyby tak mogły codziennie szaleć...
  20. woda z czajnika :hmmmm: ciekawe, ciekawe :lol:
  21. No ale nie może być tak, żeby Box w wyrku nie leżał :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/af28b728.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/db504cd6.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/60be0286.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/416f6f6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/104ed7cf.jpg[/IMG] I w słoneczku :loveu: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/648fe103.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/8e90450f.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/6afcffc5.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/e6b6dc01.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/4fc341c5.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/19850f05.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/15faaae0.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/81928acd.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/22ca9f96.jpg[/IMG]
  22. Wczorajsze odwiedziny w Fredka - Mopa Zieeeewwwwwww:evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/39c695aa.jpg[/IMG] Mop mnie dopadł :diabloti: :mad: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/e5bc5ebc.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/c8d3f64c.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/7e3cb38e.jpg[/IMG] męska sprawa: kanapa i pilocik od TV [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/3f35fd29.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/0db45fb3.jpg[/IMG]
  23. [CENTER][SIZE=3][B]Wracając do głównej myśli tematu ;)[/B][/SIZE][/CENTER] [B][SIZE=3][/SIZE][/B] Żeby nie było, że my tylko śpimy :lol: Chodzimy na spacerki [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/6e24f60b.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/7c19023c.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/fd50d7ac.jpg[/IMG] :cool3: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/995daf80.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/8163b771.jpg[/IMG] Łapiemy wiatr w... uszy - czyli machamy uszkiem :evil_lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/5793a453.jpg[/IMG] a tutaj spotkanie z koleżanką, która biega za bardzo interesującym sznurkiem [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/ddc420ce.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/85b907ad.jpg[/IMG] do biegu, gotowi... START!! :lol: [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/ca023eb2.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/d2a3d30e.jpg[/IMG] [IMG]http://i23.photobucket.com/albums/b379/bodziulek_2/Warszawa/1e887378.jpg[/IMG] Box mnie bardzo zaskoczył, bo sam z własnej nieprzymuszonej woli biegał razem z sunią za sznureczkiem! :loveu:
  24. :drinking: no proszę!!:multi:
  25. psyt psyt a ja poprosze na priva adres Konisi, bo musze to w przelewie wipsać ;)
×
×
  • Create New...