[quote name='merrry']I choc nie jest to pomysl, ktory szczegolnie mi sie podoba - zwlaszcza wizualnie:lol:, to niestety tejze zarlocznej bestii chyba inaczej pokonac sie nie da.[/QUOTE]
No niestety miałam ten sam problem. Chociaż mały pies wygląda w tym głupio, jak Hannibal :diabloti: , ale co zrobić. Nie potrafiłam oduczyć tego zżerania.