-
Posts
288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kesencja
-
Paczka z zooplusa będzie w czwartek lub piątek :loveu:
-
Czekoladowy lab :loveu: Ja zrobiłam dziś ok 17 przelew, ale paczkę z zooplusa będę mieć dopiero w czwartek/piątek, bo dopiero wtedy będę mogła odebrać :( Już nie mogę się doczekać :loveu:
-
:diabloti::evil_lol::crazyeye::lol::roll::cool1:;):oops::shake::cool3::multi::razz::-(:placz::loveu::p:eviltong::-o:angryy: - kobiety... :D Wtrącę się, tak na moment tylko :D Mi się bardzoo podoba agi i frisbee, jestem strasznie nakręcona na pracę z psem szczególnie w tych konkurencjach, no ale to zależy, co do mnie trafi i co będzie mógł zrobić, ale gdy ktoś na mnie naciska, wywiera presję, to ja staje się nerwowa, zestresowana, co by również przeszło na psa, dlatego ja pewnie odpuściłabym sobie flyball... Dobra, to tyle, już nie przeszkadzam (nie znam się, to się wypowiem :D).
-
Boziu, jaki kochany wzrok :loveu:
-
Aaaa, rozumiem, hodowla :D Myślałam, że tak po prostu kupujesz dwa szczeniory :D Życzę udanej ciąży, bez komplikacji i znalezienia psiakom dobrego domu! A mogę wiedzieć, jak nazywa się hodowla? :)
-
Uuu, a jakie to szczyle? :D Powiem Ci, że jak jest jeden psiak to jest bardziej rozpieszczany, ale śmiałabym się, gdyby któraś z nas poniosła większe koszty na jednego, niż Ty na dwójkę (co jest bardzo możliwe w moim wypadku):evil_lol:
-
Dalsze przekonywanie... :loveu: Dobry jest w tym :D [video=youtube;GuJe2tIeWrg]https://www.youtube.com/watch?v=GuJe2tIeWrg[/video]
-
Co do wychowania, hodowli... Właśnie czytałam, że to takie psiaki, ale zdarzają się ewenementy, więc jakbyśmy już byli zdecydowani na whippeta, to siedziałabym nad hodowlami, miotami i tak dalej, pewnie wpadłabym na jakieś wystawy, bo boje się, że trafi mi się niezrównoważony psychicznie pies, co jest właśnie w tej rasie częste (i Ty sama to potwierdziłaś). Zobaczymy, może to chwilowa fascynacja, jak nie, to może i faktycznie zastanowię się. Wyżeł ani whippet nie uciekną, najpierw jeden, potem drugi, i już :evil_lol:
-
[IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/07/0e21e5f26235da36595784331f455204_original.jpg?1405766599[/IMG]
-
Jeszcze raz gratulację dla łipeciaka, podoba mi się to zdjęcie, taki szczęśliwy pieseł :D Raz jeszcze podkreślam, że KA mają świetny kontakt, dodatkowo pomagają w wyborze obroży (podszycie, rozmiar, szerokość itd), żeby wszystko było jak najlepiej a nie, żeby naciągnąć na kasę. Uwielbiam rzeczy od nich, dużo moim znajomych też sobie chwalą :loveu:
-
Jaki z siebie zadowolony :D Nie chcę "szooła", bardzo, bardzo, nie rozumiem tych podziałów ;x Spieprzył jeden hodowca rasę i nazwał je "szołkami", żeby wyszło że tak miało być? :D No największy plus to jego waga i wzrost, aktywny/wszechstronny (nie wyobrażam sobie wyżła w innej dyscyplinie niż myślistwo) , +,- bez prób polowych. To te najważniejsze. No i jeszcze chłopak dorzucił, że nie wie jak się pomieścimy z wyżłem w mieszkaniu... Przez to gadanie teraz mam coraz większe wątpliwości, bo zawsze mam tak, że patrzę mega przyszłościowo, dodatkowo lubię być zorganizowana i mam mętlik, jak to wszystko będzie wyglądać :x W końcu skończy się na tym, że psa nie będzie :evil_lol: Edit: Ale powiedziałam chłopakowi, że łipeciaki są bardzo delikatne :D P.S. Mogę mu powiedzieć, że łipeciak nie będzie biegał za nim w lesie tak, jakby robił to wyżeł? Muszę go jakoś od tego pomysłu odciągnąć, noo. Chociaż przez to wszystko sama zaczęłam myśleć o whippecie, więc... Jak nie kusisz mnie zooplusem, to znów psem! No ja nie mogę już:D
-
Haha, tak najlepiej :lol: Przynajmniej nie ma stresującego gadania, a po co, a dlaczego, tyle kasy itd. Mnie to zawsze denerwuje i stresuje, zaczynam się jąkać i oblewają mnie ciepłe poty :lol:
-
A to łipeciak! :D Gratuluję, wytarmoś go ode mnie :loveu: Dobry skurczybyk :D Ale muszę Ci powiedzieć, że jak pokazałam chłopakowi Twoją galerię, to padł i powiedział, że musimy jeszcze dobrze przemyśleć, jaką rasę chcemy... Coś się boję, że nie zgodzi się na wyżła, tylko sprawi mi niespodziankę z łipeciakiem. Aż boje się mu powiedzieć, że Twój wygrał TSD, będzie taki zafascynowany, że chyba poleci i od razu kupi psa... Zrobiliśmy wczoraj wieczorem listę, bo nalegał, wszystkich plusów i minusów, i on triumfuje, bo whippet miał 1/2 plusów więcej od wyżełka. Ale będę walczyć! :D
-
Pomogłam Ci na wątku z obrożami :cool1: Cóż, powiem to tak, wszelkie moje transakcje są wielką tajemnicą dla wszystkich, także... rozumiesz :D
-
A mówiłam już, że w zooplusie jest przecena na obroże, zabawki itd? :diabloti: Dla Twojego psa widziałabym ten wzorek z KA: [url]http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/4817799_orig.jpg[/url] Lub te: [url]http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/3289814_orig.jpg[/url] [url]http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/8776074_orig.jpg[/url] [url]http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/3673880_orig.jpg[/url] Ostatecznie te: [url]http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/7362712_orig.jpg[/url] Lub jednokolorowe, takie zielone-limonkowe: [url]http://kudlatyart.weebly.com/uploads/2/2/9/9/22999466/1405162505.jpg[/url]
-
A mnie nikt nie zatrzyma, bo mam akurat pieniądze (właściwie to "mam", bo zaraz bd przelane na zabawki) :evil_lol:
-
Kudłaty Art szybko wysyłają paczki i jest z nimi świetny kontakt, a kompleciki są super, polecam :loveu:
-
Mi się bardzo podobaŁY adresówki w kształcie zwierzaków, ale po pierwsze; cena to masakra, po drugie; mierna wytrzymałość ;x Te z furkidz są słodkie, ale faktycznie, nie wiadomo, jak się sprawują, czekam na jakąś opinię/recenzję :D
-
Ojeju, serio? Myślałam, że to dlatego, że swag i w ogóle :oops:
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Tak myślałam, ale właśnie dziwiłam się, że tak dziwnie wygląda xD
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dzięki :loveu: Jak będę mieć kasę to kupię jakąś :D
-
[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t31.0-8/p960x960/10380025_10152627458238254_4681228063404044197_o.jpg[/IMG] Co to za rasa? :D
- 15718 replies
-
- pies
- pudel maltanczyk york
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ile kosztuje pleciona smycz od DS?
-
Często oglądam wasze zdjęcia, a dopiero dziś zdałam sobie sprawę, że Twój psiak ma na imię Nico, a nie Ricco :siara: A jako, iż już ujawniłam się, że jestem Twoim gościem, to i ślad po sobie zostawię :D Jestem zakochana w Twoim urwisie, choć nie podobają mi się psy czarne/podpalane, a z pinczerów to najbardziej rude, jednak jest coś w Ricco, co tak do niego przyciąga. Faktycznie, posturę ma świetną, fajnie by się prezentował i z chęcią zobaczyłabym go kiedyś na wystawie, jako wygranego, oczywiście! Jeśli mogę spytać - czemu rep byłby nieodpowiedni? Czyżby coś mu dolegało? (wnioskuję tak po tym pytaniu o weta).
-
Adresówi z furkidz? :evil_lol: Ja nad nimi płaczę, bo tak bardzo chce je mieć, a nie ma dla kogo... Choć to może i lepiej, bo kolejne koszty zrzucą mnie na dno :D Ja na razie przestałam patrzeć na szelki/obroże/smycze bo sama będę szyć, czekam tylko, aż mała kuzynka pojedzie, żebym mogła się za to zabrać tak w 100% :D Jak dobrze, że mnie rozumiecie :loveu: Nie czuje się już dziwna :D