To właściwie jest Mucha, a nie Muszka sądzę, że max. dwa lata, ale tylko raz ją widziałam i głównie zdejmowałam ją z mojej głowy. bo po mnie spacerowała, a musiałam obie opanować na tylnym siedzeniu samochodu :evil_lol: , zresztą Kamcia to raczej w dole tego przedziału wiekowego co piszesz, bo one po prostu marnieją w schroniskowych warunkach. Opieka, serce, kilka wizyt u weterynarza, dobra karma i okazuje się, że pies jest dużo młodszy niż sądziliśmy, szczególnie, że nie ma zazwyczaj dokładnych danych o psie.