To zrobię Ci poważny wykład :diabloti: , aerozole są fuj, pieski są cacy i Ty też, nie przekarmiaj Kosmosa, dopieszczaj jak tylko możesz, sprzątaj "wypadki" i zawsze masz u mnie metę, bo ludzie, którzy nie boją się troszkę niesprawnych potfforków, są u mnie miło widziani (oczywiście jeśli moje porąbane - teraz już sprawne,ale nie zawsze tak było - psy pozwolą ) :loveu: !