To nie do końca tak, ona nadal "powywa", ale ciszej, bo chyba odkryła uroki bycia u siebie, Pani daje jej narazie 99%, ale mnie się wydaje, że to tylko asekuracja, poza tym Luka była okropnie zapchlona i ma chyba jeszcze lekkie zapalenie skóry, ale już jest wykąpana i potraktowana Frontlinem, więc będzie dobrze!!