Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Śmieszka-Cyrkówka jeszcze w schronisku? - to niewybaczalne!
  2. Karolinko, ona jest smutna, bo za bardzo chcesz, żeby była wesoła - poczekaj, to minie :lol: !
  3. Bo oni go nie widzieli, proste!
  4. Zdjęć nie ma i jakoś straciłam motywację, jak odkryłam, że prawie wszyszystkie zdjęcia z Koksowego wątku pozostawiły po sobie ślad w postaci podpisów :crazyeye:, :angryy:, :placz: !
  5. Dobrze odczytałam wiadomość Świąteczną, cieszę się ogromnie, a jeszcze taki fajny dom i od razu z braciszkiem. Super, gratulacje Deszczowa :loveu: !
  6. Baculku, najbliższe Święta (to chyba majowe), powinieneś już spędzać w swoim domu, a nie spędzać sen z oczu ciotek!
  7. Wszystkiego, co najlepsze dla Ciebie Moniu i Twoich Bliskich :loveu: !
  8. To kciuki trzymam, może domek się uśmiechnie do MisiaPysia, a może znajdzie się inny wielbiciel rasy i DT zostanie w odwodzie?!
  9. Nie jestem pewna, ale jak Deszczowa dopadnie komputera, to chyba będą dobre wieści :lol: !
  10. MisioPysio, czeka na dom docelowy, a celem jest zakochanie na śmierć, bo MysiePysie takie są!
  11. Zgroza patrzeć na te maluszki w schronisku, one powinny być kochane i tulone i pieszczoe, przez swoich ludzi!
  12. U nas to imprezki są w miarę, albo w nadmiarze potrzeb, ale psy zawsze mają swoje prawa i koty też, koty może nawet jeszcze więcej. My lubimy Święta, ale nasze rodzinne i jak patrzę w te książeczki zdrowia moich paskudnych stworzonek, to tak dobrze mi się robi, że aż strach się bać!
  13. Ja też cem do Odzi :placz: , wiem gdzie jest Piotrkowska:placz: :evil_lol: !
  14. Z tego, co zauważyłam, Gapiszonek jest przyjazną sunią, w hotelu nie ma z nią kłopotów, jest jeszcze młodziutka i można ją wiele nauczyć!
  15. Nie potrafię już patrzeć jak ONI, przepraszam, ale dorosłam i po prostu nie widzę i nie czuję nic poza chęcią znalezienia im domów, jak czasami jeździłam ze schroniskowymi psiakami na kolanach, to mówiłam sobie, że nie mam powonienia, a jak wskakują mi na puklerz duże psy w schronisku, to ptrafię sobie powiedzieć, że ta kurtka jest do prania, a poza tym wcale nie jest najbardziej elegancką kurtką w mojej szafie :niewiem: :placz: :oops: :lol: !
  16. Jejku, dzieciaczki do domków, a nie do schroniskowych boksów się nadają! Ulko18, (to na poważnie) dla Ciebie Twoich bliskich,dla Pana Kierownika i całej obsady Waszego schroniska, tą drogą kieruję Najserdeczniejsze Życzenia , zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt i samych udanych adopcji i oby było ich jak najwięcej!
  17. Słusznie czynisz, młoda osobo, ale w końcu co mamy innego do roboty (poza pracą, szkołą, domem, swoimi zwierzątkami i co kto wymyśli)!
  18. Nie, zostawię sobie, coby mi przypominała w jakim świecie żyję :evil_lol: ! Jak wysłałam poprzedniego posta, to uświadomiłam sobie, że mnie tej niekonsekwencji złapiesz i czekałam tylko, kiedy :lol: !
  19. Amory proszą, "zabierz nas do domu", to piękne i mądre psy są!
  20. Coś Ty, mam na głowie cztery czworonożne potfforki i męża i teściową z jej potfforkiem czworonożnym, mam jeszcze kilka rysunków do zrobienia i tylko od czasu do czasu do Was wpadnę wirtualnie:niewiem: , ale za miesiąc wyjdę z dołka i będzie cudnie :lol: , tylko zwykła praca mi zostanie :diabloti: !
  21. Odwiedzony i zapisany, a malutkie samotne Słoneczko czeka:-( !
  22. Wesołku, kiedy będą te Twoje Wesołe Święta!
×
×
  • Create New...