Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Ja wiem dlaczego, on po prostu czeka na najlepszego ludzia, na .....:diabloti: !
  2. Świetnie się czyta takie miłe opwieści z przygotowań Świątecznych, jak zdążę, to jutro wskoczę do sklepu po coś :angryy: , teraz to w tajemnicy przed sobą piszę do Was, bo mnie ta praca przygina :placz: !
  3. Ślicne, sceniacki, do domków chętnie by posły!
  4. Mróweczka kochana z Ciebie :loveu: !
  5. Jeszcze raz, niech @Śmieszka@ nie zginie gdzieś, gdzie już nawet najbardziej wytrwałe ciotki nie docierają!
  6. A to wszystko przez nasze żarciki z Bodziulką :evil_lol: , tak się Panie rozgadały, aż miło. Spokojnych, zdrowych i pogodnych Świąt, Dziewczynki i chłopcy na dwóch i czterech nogach, :loveu: !
  7. Boję się, że nie, bo Ulka bardzo go kocha i napewno by nam napisała o szczęściu Groma.
  8. Komu ten serdeczny uśmiech, ta sunia jest cudowna!
  9. Walentynki już dawno za nami, a Aksamitki czekają :placz: !
  10. Słodkie, cudne Amory czekają na swoje własne domy "do zakochania"!
  11. Czerwiec, to piękny miesiąc, a Huzarek poczeka, chyba, że wcześniej trafi do swojego domu, oby!
  12. Jejku jak cudnie :loveu: , gratulacje Kosmusiu z okazji miesięcznicy :new-bday: i życzenia zdrowych i wesołych Śiąt Wielkanocnych - Wiosennych, dla Ciebie i Twojej nowej, cudownej Rodziny i żeby wszystkie nasze schroniskowce trafiały do takich kochanych domów!
  13. Moniu, u mnie też się porobiło, nie tyle zapomniałam, tylko wpadłam w jakiś szalony wir obowiązków, właśnie zrobiłam sobie przerwę w pracy i postanowiłam - żadnej pomocy przy projektowaniu, przerabianiu i urządzaniu domów przez krewnych i znajomych królika, bo to mój czas na wypoczynek, a nie na kolejne projekty, za "dobre słowo", zamknę te rzeczy i będę pracować nie więcej niż 10 godz. dziennie, przez pięć dni w tygodniu, a reszta jest moja, wtedy będę pamiętać o rzeczach najważniejszych!
  14. Moniu, uściski dla całego Twojego stada, od niedobrej cioci Ani, która prawie o Was zapomniała :oops: :mad: :oops: ! Moniu, gratulacje, Krzysiu, zaczynasz jak ja, kiedy byłam w Twoim wieku (mówię o niekontrolowanym dokarmianiu psów), uważaj, bo to uzależnia na całe życie :lol: !
  15. Dzięki w imieniu Koksa i reszty :loveu: ! Moniu, jak miło Cię znowu zobaczyć na dogo, dobrze, że dałaś linka do swojego nowego-starego tematu, bo ja też ostatnimi czasy zaniedbałam znajomych :oops: !
  16. Będziesz musiała iść do logopedy, bo już nie wiem jak Cię nauczyć, a na "pieluśniakach" się nie znam :diabloti: !
  17. Mysiu Pysiu, skaczemy po nowe życie w przyzwoitym stadzie!
  18. Jeśli trzeba, to mają i błonę między palcami, to mądre psy są, te nasze śliczne Amory
  19. Robisz co możesz, a mój faworyt ciągle czeka, może jeśli by był rasowym labradorem, to byłoby łatwiej, a przecież to taki mini labrador?
  20. Terro, kochana jesteś z tym szukaniem domków dla psiaków, jeszcze troszkę, a wygrzebię się z zaległości a zacznę Ci pomagać, na razie tylko podniosę sierotkę.
  21. Jeszcze raz, do góry śliczna Panienko!
  22. Grom ciągle czeka, tak długo już, POMOCY!
  23. Jejku, ja już nie chcę czytać o nowych, przecież te wcześniejsze się starzeją, rąk i znajomych nie starcza:placz: !
  24. Baśka, jak wracam do domu wieczorem, to już nie mam siły na żadne seje, ale jeśli w piątek się obrobię, to może w sobotę zrobię sobie wolne i pospaceruję z paskudami, tak karma ostatnio!
×
×
  • Create New...