Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Nie dodałaś, że właściwie, to niewiele większe do wiewiórki, czarnej oczywiście ;)!
  2. Mareczka zmieniła kolor :evil_lol: , ale Huzarek jak zwykle ten sam: śliczny, radosny i spragniony miłości :loveu: !
  3. Wesołek jest już spakowany, tylko gdzie jest domek do którego się wybiera?
  4. Dziewczyneczka z dobrego domu, nie powinna tak długo czekać, już dość tego smutku!
  5. Słoneczko, malutkie czeka, może właśnie na Ciebie?!
  6. Ja chętnie pogadam z Panią Anią, jeśli będą jakieś problemy, bo Anie po prostu takie są, Ania :lol:
  7. Tu nie potrzeba oserwacji, tu trzeba miłości od już!
  8. Bacuś, malutki owczareczek, czeka na swój dom i swoje małe owieczki!
  9. To przypomnę, dziewczęta kochajcie Rudełka, Rudasek przyjaciel Wasz szczery, kochajcie Rudaska dziewczęta, kochajcie do jasnej cholery!
  10. Czarujemy, dziewczyny, nie ma innej metody na tego "Tygrysa"!
  11. Zniechęcenie to jedno, a dom wariatów w pracy to drugie, mam nadzieję niedługo wyjść z kryzysu, bo inaczej to się zastrzelę nożem kuchennym :diabloti:. Potfory w świetnej formie, tylko Beza wygląda jak półtora nieszczęścia - nie tylko jest brudna, jeszcze musiałam obciachać jej portki, bo kołtun zaprowadziła sobie niesamowity (dwie duże reklamówki filcu :evil_lol:)!
  12. Nie zauważyłam przodozgryzu, ale może i to ma, ona ma wszystko :diabloti: , dla ludzi zrobiła się absolutnym aniołeczkiem, acz nieco niedelikatnym:mad: , jak to bokserka!
  13. Ona jest nie tyle żółta co ruda, tłusta z wielką d... i ma krzywe nogi - miodzio :evil_lol: !
  14. Czyli jest takim samym facetem jak mój Koks, sprawa do pokonania, w duuupsko i rozumiemy o co biega :diabloti: !
  15. W zeszłym tygodniu, przeprowadzałam wstępną rozmowę na temat Mysia-Pysia, nie pisałam na forum, bo mnie ostatnio praca przywaliła, ale.....jest sąsiadka działkowa, jeśli małolat wytrzyma pięć psów, osiem kotów i zapsione sąsiedztwo, to do późnej jesieni ma gdzie czekać na prawdziwy dom! Dom u Pani Ali jest otwarty dla psów, ale pamiętajcie, to jest starsza Pani, kochana, ale z trudnymi psami sobie nie poradzi, bo ona po prostu kocha i już!
  16. Moja propozycja nie dotyczy urody, wiadomo, że Mysiek - Pysiek jest najpiękniejszy!
  17. Aniu, niech Pani wsiada do pociągu, byle jakiego, Śmieszka czeka na Panią, [U][B]w Mielcu! [/B][/U]Wiem, że marudzę, ale ona czeka
  18. Felu, jeśli będzie naprawdę źle, to daj głos, mam na sąsiedniej działce taką sąsiadkę, że może uda się przetrzymać Mysia-Pysia, ale widzę, że ostatnio jakaś cienizna się pleni??
  19. Terro, kocham Cię, już widzę Groma w domu, który Ty wymyśliłaś!
  20. Bodziulko, a chcesz jakąś cholerkę ( Dagna robi się urocza), albo snobiszon jesteś? Uściskaj "starych", bo małolaty są i pomyślcie o kundlu (może być w typie:lol: ), możecie wpaść do nas i wtedy oni zobaczą to co Ty, więcej sierści i więcej bałaganu niż u nas nie ma:evil_lol: !
  21. Nieśmiało przypominam, w Azorku czekają dwa piękne psy - Kruffka i Brando, jakoś nikt się nimi nie interesuje, a one tęsknią za prawdziwym życiem w prawdziwym domu, za codziennym miziankiem, spacerkami, zieloną trawą do wąchania!
  22. Zygmusiowi wszystko jedno, ja tylko chciałam Ciebie, Bodziulko poruszyć :lol:.
  23. Witaj śliczna Rusałko, może w tym tygodniu ktoś się w Tobie zakocha?
  24. Gromciu koffany, już drugi rok tak się wodzimy i nikt nie znalazł dla Ciebie miejsca w swoim domu :placz: , kiedyż to się zmieni?
×
×
  • Create New...