Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Jeszcze i ciotka Anka Rusałkę podniesie, bo wstyd by był okropny gdyby tego nie zrobiła!
  2. Amory, to piękne są stwory, Czekają na domek, co przyjąć je skory! :megagrin: ale się ciotka tfffurcza zrobiła :evil_lol: !
  3. Ago, fajne masz koleżanki, trzeba je szybko powielać, najszybciej będzie na xero ;)!
  4. Cicho, nie kompromitować mnie proszę:mad:, Koks sam sobie poradzi :angryy:, diabeł tasmański to przy tym "kurduplu" szczeniaczek:angryy:!
  5. Wesołek faktycznie jakoś powodzenia nie ma, a przecież takie radosne pyszczydło powinno zachwycić największego konesera!
  6. Ja też tu bywam Bacusiu i o owieczkach dla ciebie myślę i kózki bym Ci podarowała, ale niestety nie widzę tego stada w Centrum Warszawy :shake:!
  7. Odwiedza, odwiedza, ale ta beznadzieja, jest okropna, żeby choć kilka takich prawdziwych sukcesów i natychmiast byłoby łatwiej!
  8. Kto czeka na Zygmusia, on jest tu i chce do domku!
  9. Rusałka czeka na konesera, który doceni jej wdzięk i urodę!
  10. Grom dalej czeka, albo się mylę, a bardzo bym chciała się mylić!
  11. Przeniesienie tego tematu na szczęśliwe strony, wydawało się abstrakcją, więc tym bardziej cieszy, to był zupełnie przyzwoity rok!
  12. Ago, już od pewnego czasu z tego korzystam i Iwonie pokażę co i jak, tylko za późno się zorientowałam, że na miau taki "sajgon" :angryy: i bardzo dużo zdjęć przepadło :placz:!
  13. Kruffcia to ma powodzenie u facetów:-o, już naprawdę pora jej do domku iść, a nie miejsce w boksie zajmować:shake:!
  14. Jeśli chcesz popatrzeć na słodką Mimi, to jak będziesz do mnie jechała po te wory od weta, to coś pokombinujemy - ja skorzystałam z przepisu Legiona 23 (miał to w podpisie), napisał bardzo łopatologicznie i nowe zdjęcia już są przyzwoicie wklejone, a nie jakiś "znikający punkt"
  15. Nieźle poszło, mam nadzieję, że młosze siły przegonią nas szybko, oby bardzo szybko, bo niedługo zacznie się letnie wyrzucanie niepotrzebnych psiaków :angryy: :mad: !
  16. Deszczówko, zmień serwer, bo miau, coś paskudzi :mad: , wszystkie zdjęcia, które przez ten serwer wrzuciłam uleciały jak jakaś mgła złota :angryy:, pierwsze zdjęcia Koksa, jeszcze z Tarchomina też przepadły :placz: !
  17. Mnie zauroczyła, ale miejscówek zabrakło, może w waszych domach jest jeszcze troszeczę miejsca dla niewielkiej sunieczki??
  18. Czas odwiedzić schronisko, wiem, ale niestety wpadłam z tą nową pracą tak wrednie, że po prostu nie mam już na nic siły, zresztą po 22 to schronisko jest nieczynne :shake:!
  19. Marko, aż żal, że tacy ludzie jak Ty nie dostają na osiemnaste urodziny 10ha z domem i wkładką finansową na początek, z resztą byś sobie poradziła :loveu: !
  20. Dalej brak zainteresowanych Zygmusiem, dlaczego?
  21. Wesołek coś jakoś zapomniany - biedactwo, a tyle ma w sobie radości i miłości!
  22. Niestety, coś nikt nie chce przytulić czarnych wiewiórek :shake: !
  23. Nie martw się, krwi w domu nie mam, a psy kochają się bardzo. Lepiej żeby jakiś prawdziwy domek się znalazł, nawet z dużą suką, którą Miś-Pyś mógłby się zaopiekować!
  24. Kto pokocha samotną, wesołą, młodziutką dziewczynkę, ona tak bardzo czeka!
  25. Takie cudo i ciągle bez własnego człowieka! [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%2077%20Rude%20Rude%20(3).JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...