Ago, już od pewnego czasu z tego korzystam i Iwonie pokażę co i jak, tylko za późno się zorientowałam, że na miau taki "sajgon" :angryy: i bardzo dużo zdjęć przepadło :placz:!
Jeśli chcesz popatrzeć na słodką Mimi, to jak będziesz do mnie jechała po te wory od weta, to coś pokombinujemy - ja skorzystałam z przepisu Legiona 23 (miał to w podpisie), napisał bardzo łopatologicznie i nowe zdjęcia już są przyzwoicie wklejone, a nie jakiś "znikający punkt"
Nieźle poszło, mam nadzieję, że młosze siły przegonią nas szybko, oby bardzo szybko, bo niedługo zacznie się letnie wyrzucanie niepotrzebnych psiaków :angryy: :mad: !
Deszczówko, zmień serwer, bo miau, coś paskudzi :mad: , wszystkie zdjęcia, które przez ten serwer wrzuciłam uleciały jak jakaś mgła złota :angryy:, pierwsze zdjęcia Koksa, jeszcze z Tarchomina też przepadły :placz: !
Czas odwiedzić schronisko, wiem, ale niestety wpadłam z tą nową pracą tak wrednie, że po prostu nie mam już na nic siły, zresztą po 22 to schronisko jest nieczynne :shake:!
Marko, aż żal, że tacy ludzie jak Ty nie dostają na osiemnaste urodziny 10ha z domem i wkładką finansową na początek, z resztą byś sobie poradziła :loveu: !
Nie martw się, krwi w domu nie mam, a psy kochają się bardzo. Lepiej żeby jakiś prawdziwy domek się znalazł, nawet z dużą suką, którą Miś-Pyś mógłby się zaopiekować!