Dobrze, że narobiłyśmy trochę zdjęć na zapas, bo w tym tygodniu było zimno i całą sobotę lało niemiłosiernie, więc nie miałyśmy weny do fotografowania psów, zresztą kłębiły się pod nogami na ganku, albo biegły suszyć futerka w naszych łóżkach :mad:!
Proponuję więc, serię gastronomiczną:
[IMG]http://img359.imageshack.us/img359/5383/p5190036rh3.jpg[/IMG]
Tu przed chwilką była zakopana kosteczka, ale Beza ukradła :placz:!
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/2306/p5190040kv4.jpg[/IMG]
[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/9671/p5190041us7.jpg[/IMG]
Winniczek już wyprowadził się z muszelki, ale muszelka też była pyszna!
[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/8272/p5190068ss3.jpg[/IMG]
Beza wyczyściła tackę po karkóweczce z grila,
[IMG]http://img172.imageshack.us/img172/6070/p5190085qz1.jpg[/IMG]
Rzuciła się na smakołyczek, jak potffór jakiś,[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/6820/p5190086gh3.jpg[/IMG]
no i oczywiście czekała na więcej, Koksik szukał resztek,
później był odpoczynek w oczekiwaniu na nowe smakołyki :evil_lol:!