Jump to content
Dogomania

ania14p

Members
  • Posts

    4254
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ania14p

  1. Maluszki potrzebują domków szybko, bo niedługo dorosną i co?
  2. Już wróciłam, wczoraj byłam zbyt zmęczona i nie zaglądałam w nocy na dogo, AKSAMITKI HOPAMY!
  3. Rusałka bardzo czeka na domek, a śliczna jest nisłychanie! [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/33jasna%20su%20(4).JPG[/IMG]
  4. Zdjęcia przy nodze, zdjęcia przy nodze, zdjęcia przy nodze .....!
  5. Grom tygrysi, coś olewa nasze elfie czary :shake: !
  6. To mi wygląda na zupełnie rasową parę, różnią się tylko płcią, bo mordeczki i figurki podobne :evil_lol: :loveu: !
  7. Wiem z domu, że duża dziewczynka nigdy nie ukrzywdzi "kurdupla", czasem złapie go za obrożę, coby świadomość przywrócić :diabloti: !
  8. To piękne i mądre psy są! Zauważcie je, będziemy dalej je promować, bo inaczej po prostu nie można!
  9. A już myślałam, że wreszcie trafił się prawidłowy LUDŹ!
  10. A co one mogą powiedzieć, tu domku trzeba, a dziewczyny już myślą, że są zapsione :diabloti: :evil_lol: !
  11. Zygmuś nie robi wrażenia nadmiernie kłopotliwego psa, zmieści się w większej kieszeni, zje niewiele, a pokocha bardzo, więc gdzie ta kolejka po mini pieska?
  12. Ale się ciotka rozwija, na poetkę nam wyrośnie dzięki Gromowi - ludzie, ten pies zapewni Wam rozwój artystyczny, miłość i poczucie bezpieczeństwa, czego chcieć więcej?!
  13. Huzar może nosić zakupy, ale nie sądzę żeby to było jego ulubione zajęcie, lepszy będzie jako Komisarz Rex :cool1:!
  14. No i gdzie te domy dla Amorów, tak długo już chłopcy czekają!
  15. Może ktoś wreszcie odmieni los Rudziaszka i zobaczymy roześmiane zdjęcie przystojniaka!?
  16. Takiego fajnego posta wystukałam i mi zjadło :angryy:, więc tylko podrzucę moją faworytkę!
  17. Tak czekamy na ten domek i czekamy, aż nudno się robi, hopaj Bacuszku!
  18. Może wreszcie tej cioteczce ktoś uwierzy, że Aksamitki są warte miłości, bo starej zmiany nikt nie słuchał :-(, a pieski czekają!
  19. Rudziaszek już ma dość czekania, domku gdzie jesteś?
  20. Ciotki pilnowały, a domek i tak się nie zgłosił i kogo ma Bacuszek pilnować, ani ludzi, ani owieczek, ani nawet kozy nie ma?
  21. Ruszamy Rusałko, szukać domu godnego takiej pięknotki jak Ty!
  22. No to zaczynamy poszukiwania od poniedziałku, samotna, młodziutka, wesoła sunieczka z bardzo dobrego domu szuka odpowiedniego człowieka do kochania!
  23. "Śliczne ciotki" elfki i inne proszą o domek dla cudnego Groma!
  24. Jak smutno :-( , przynajmniej niech Amory zdążą pożyć w prawdziwych domach!
×
×
  • Create New...