Jump to content
Dogomania

iwonamaj

Members
  • Posts

    11901
  • Joined

Everything posted by iwonamaj

  1. Celinko- Twoje posty to miód na serce, aż dostałam gęsiej skórki ... Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i całej gromadki!
  2. Super, bo Iskierka tak mocno zapadła mi w pamięć. :-)
  3. Przepraszam, ze piszę na wątku Foczki, ale zobaczyłam Zalewskich i chciałam zapytać o Iskierkę i jej dzieci- co u nich słychać?
  4. Andzia, dopisz się może na swoim wątku, który założyłaś szukając psa ( na "Psach w potzrebie"), bo tam zagląda więcej osób niż tu. Na pewno coś Ci doradzą. Ja zupełnie nie znam się na zakażnych chorobach.Ale wizyta u weta na pewno konieczna i to pilnie.
  5. ... a tymczasem- HOP!
  6. ...i znowu biedna, mała sunieczka :-(
  7. Jak się czuje maleństwo?
  8. Ale cudeńko- uwielbiam takie szczotusie, moja Mika jest jej miniaturką :-)
  9. Dzięki, Toska :-) Obiecałam zdjęcia, ale nadal ich nie mam- były robione w czasie świąt przez mojego brata, ale on jest strasznie zajęty... czekam.
  10. Dziś mija dokładnie 6 miesięcy odkąd Mika jest z nami. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Już prawie nie pamiętamy, jak to było bez niej. Z Lolką są w wielkiej przyjażni, nie rozstają się ani na chwilkę.
  11. Hmmm, watek założyła Ania- Tygrysiczka, więc chyba Radom?
  12. Jak minęła nocka słodkiej dziewusi?
  13. Tak strasznie żal, że malutka musiała ODEJŚĆ... :-(
  14. Nie będziemy, bo to prawda! Spójrz prawdzie w oczy- wpadłaś i już :-)
×
×
  • Create New...