Andzia, dopisz się może na swoim wątku, który założyłaś szukając psa ( na "Psach w potzrebie"), bo tam zagląda więcej osób niż tu. Na pewno coś Ci doradzą. Ja zupełnie nie znam się na zakażnych chorobach.Ale wizyta u weta na pewno konieczna i to pilnie.