Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Malutka Mróweczka pedzi na gore...
  2. Tak, Pandusia ma letnie futerko, jakas tak lzejsza sie zrobila optycznie. Znowu nie zdazylam wkleic zdjec, wkladalam nowe psy na strone i nie zdazylam :oops: Ale sa nowej zdjecia Mary Jane i Mroweczki, warto zobaczyc :p
  3. Oto lista suniek po sterylkach : [SIZE="5"]Dziękujemy serdecznie sponsorkom :Rose: :Rose: :buzi: :buzi: :Rose: :Rose:
  4. KarOla, mowilam, ze ona jest malenka, kruszynka taka :loveu:
  5. Oto i Mrówka w calej okazalosci :p [img]http://img461.imageshack.us/img461/6337/mroweczkafl5.jpg[/img] [img]http://img461.imageshack.us/img461/921/mroweczka1vl2.jpg[/img] [img]http://img128.imageshack.us/img128/2757/mroweczka2ul3.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/579/mroweczka3bx2.jpg[/img] [img]http://img129.imageshack.us/img129/3705/mroweczka4vm8.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/3707/mroweczka6tb4.jpg[/img] [img]http://img405.imageshack.us/img405/7075/mroweczka7yf3.jpg[/img]
  6. Aniu, uszy do gory, bedzie dobrze :-) znajdzie sie domek, moze trzeba duzo, duzo czasu...nie mozna tracic wiary :kciuki: :kciuki:
  7. Mam nowe zdjecia, ale nie zdazylam juz wczoraj wstawic :oops: Zmienialam strone schroniska wstawiajac nowe zwierzaki oraz dalam i wkladalam zdjecia do aukcji allegro.
  8. Marylka na allegro: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=117224198
  9. Zdjecia kochanej Kremówki zrobionej przez nasza Kasie...sunia nam wypiekniala, wyglada cudnie :loveu:
  10. A oto nowe zdjecia Hienki, robione dzisiaj, wiec jeszcze cieplutkie [img]http://img206.imageshack.us/img206/4865/hienkacl7.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/4169/hienka1fi6.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/7172/hienka2ei2.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/4182/hienka3ap6.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/1526/hienka4nb3.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/3905/hienka5sm3.jpg[/img] [img]http://img206.imageshack.us/img206/9596/hienka6fm8.jpg[/img] Sliczna Hienka szuka domku :modla: :modla: :modla:
  11. Ja wystawialam Pandusie kilka razy, ale bez echa. Czekam na nowe zdjecia, Kasia chciala dzisiaj robic sesje zdjeciowa. Czekamy na mail od Kasi czy sie udalo umowic z Kierownikiem.
  12. 326 wejsc, do konca aukcji 9 dni.
  13. Biedne te psiaki, nikomu nie zalezy na wyadoptowaniu ich :shake: Kika, a moze byc dac do Wyborczej apel o pomoc? Moze by napisali kilka slow. W Nowinach bylo o Kundelku i Orzechowcach,ale nie wiem czy byl jakis odzew. Z takim podejsciem zalogi :shake:
  14. Malgosiu, to wszedzie widze takie trendy :placz: starsze, kochane psiaki maja male szanse :shake: Trzeba wierzyc, ze Sabinka i inne pieski w kwiecie wieku znajda kiedys domki :kciuki:
  15. To madra sunia, a w tak dobrych rekach szybko sie nauczy, czego poprzedni "wlasciciele" zapomnieli. Zorka ma bardzo lagodne usposobienie, akceptuje bez problemu inne sunie, to dosc niezwykle :p
  16. GuniaP, pozwolilam sobie dodac to ostatnie zdjecie do aukcji allegro.
  17. Sabinko kochana, jak dobrze, ze jestes :p Bardzo sie ciesze, a ze pisarz ze mnie zaden, trudno mi to wyrazic slowami :oops: Wszystko bedzie dobrze, wyzdrowiejesz w pelni, bo tylu przyjaciol modli sie o Ciebie. I tylu przesyla Ci mnostwo dobrej, cieplej, leczniczej energii. Musze to napisac, Corki masz przewspaniale :loveu: Przejedyne, kochane, czule, wrazliwe, po prosty niesamowite, niezwykle osoby, ktore zdecydowanie odstaja od standardow jakie mamy okazje spotykac, widziec na co dzien, ogladac w TV. Jestes z nich na pewno dumna w kazdej minucie i sekundzie. Zycze Ci kochana Sabinko zdrowia, zdrowia, zdrowia. PS. Zorka to uratowana przez kochane dziewczyny sunia z Mielca. Przesliczna prawda?
  18. Z takimi zdjeciami to chyba nie ma szans. Jest tylko jedna KIKA w tamtym rejonie, jak ona ma dac rade to wszystko zrobic....:shake:
  19. Na razie "0" szans na zdjecia. Kierownik nie ma czasu, upal powyzej 30 stopni, jest za duzo prac w schronisku przy okrojonej zalodze, samo uzupelnienie wody w 200 boksach trwa dosc dlugo.
  20. Witaj Sabinko! Czekamy na pierwszy post od Ciebie [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower2.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/sun.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower4.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/flower5.gif[/IMG][/URL] A my dogomaniacy sciskajacy Sabinke i Sabinka nas... [URL="http://www.millan.net"][IMG]http://www.millan.net/minimations/smileys/grouphugg.gif[/IMG][/URL]
  21. Jaki slodki brzusio :loveu: :loveu: :loveu: kochane psiaki, a wujek Rudolf jest wyjatkowy :p [IMG]http://pancio.ao.pl/users/p/pancio/gal11/format/brunciolek%20021.jpg[/IMG]
  22. A my dalysmy sobie spokoj z rabatkami i kwiatkami. Kwiatki rosna tylko w doniczkach :evil_lol: , ktore stoja wysoko na parapetach :evil_lol:, ale i tak koty lubia w nich siadywac......o dolkach wielkosci leju po bombie nie wspomne :eviltong: Aszocik to normalny pies z krwi i kosci, a teraz ma przywodczynie Znaurii, ktora go wiele jeszcze nauczy ;)
  23. Czy ktos z Was, Oktawio, Arko, ma adres mailowy do pana Harlacza? Mam juz odpowiedz kierownika na temat wlasnosci gruntow pod naszym schroniskiem i chcialabym przeslac info do Pana Harlacza. We wpisie do ksiegi gosci nie podal swojego maila. Bardzo prosze jesli macie na pw. Dziekuje.
  24. KOCHANI, GDYBY KTOS Z WAS SLYSZAL O POLONEZIE PICK-UP'IE LUB INNYM AUCIE DO SPRZEDANIA Z TZW. PAKA ZA NIEWIELKIE PIENIADZE, TO PROSIMY O WIADOMOSC. NASZ SCHRONISKOWY POLONEZ JUZ LEDWIE JEZDZI :shake:
×
×
  • Create New...