Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Biedna dziewczynka ;) .....cieczka to jednak start w doroslosc i prawie koniec dziecinstwa...moja sunia dosc sie zmienila od tego wydarzenia, wydoroslala, spowazniala troche. Ciekawe czy Vikunia tez spoważnieje ? Mizianka dla malej kobietki :p
  2. A te zdjecia Mary jako krowci buszujacej wsrod trawy? Bo brzusio przepiekny i widac cala Marylka zakochana w Ewie. Ewa, czy Ty wiesz, ze ona Cie kocha? Ze naprawde ja uratowalas ? I dalas szczescie?
  3. Beata, dzieki za aukcje :Rose: :Rose: Dalas ta najdrozsze opcje, jest dzieki temu duzo wejsc. Zaraz zmienie tytul watku. Spiesze sie, bo zaraz wychodze.
  4. Bosszzze, dziewczyny, co wyście w Marylka zrobily :crazyeye: :crazyeye: Odmiana jest niesamowita, jaka ona szczesliwa, jaki usmiech :loveu: i micha szeroko wystawiona :p Te zdjecia to żywy dowód :iloveyou: :iloveyou: Ewa, Gonia :calus: :calus: :calus: :calus: :buzi: :buzi:
  5. Cudna Marylka i cudne dziewczyny :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Goniu, jest wiecej zakochanych w Marylce :loveu: Jak tu byc cierpliwym, czekajac na zdjecie Bialej Kremowki ;) :evil_lol:
  7. Nathaniel, Artur to ostatecznosc, chlopak zajety jest okrutnie, z tego co wiem pracuje zagranica. Wolalabym, zeby prace prowadzil dogomaniak, bo to serce dla zwierzakow bedzie widac :loveu: I doswiadczenie i w ogole :p
  8. Dogsmoq, ja sie nie znam na tworzeniu strony internetowej, ale obsluguje strone mieleckiego schroniska i prowadze adopcje i takie tam. Mam znajomego (a wlasciwie Murka ma), ktory robi piekne stronki, nam tez zrobil taki wzor, ale to wszystko jakos tak upadlo. Moze jedna zrobilby Twojemu schronisku? Musisz do Artura napisac. Gdyby Nathaniel nie dal(a) rady, to ewentualnie Artur trzeba by prosic. A jesli chodzi o zdjecia na strone czy do ogloszen adopcyjnych, to rob kilka zdjec kazdemu psiakowi, mordke, calosc, sylwetke. Im lepsze zdjecia, tym adopcja moze byc szybsza i wiecej ludzi bedzie sie psiakiem interesowac. Koniecznie zapytaj o zgode wladz schroniska. Bez tego nie masz podstaw do zadnych dzialan. Niestety tak to jest. Wolontariusze prawa maja niewielkie. Zycze powodzenia i ciesze sie, ze jestes :p
  9. Tamten kolak mieszka we Wroclawiu, Jogi go chyba wiozla z jego nowa Pania. To starsza psina juz byla, ale chyba wszystko u niego w porzadku, chociaz poczatki byly trudne. Teraz tez mamy podobnego kolaka, trikolorka, ale strasznie przestraszony jest, siedzi w kacie i sie trzesie.
  10. Panda z jamnisia w korytarzyku, byla ponowna kapiel. [img]http://img260.imageshack.us/img260/9589/p7290001lz4.jpg[/img] [img]http://img260.imageshack.us/img260/5361/p7290002ps7.jpg[/img]
  11. Wróciłam i mogę z pełną swiadomoscia napisac, że spokojnie i legalnie mogę iść na emeryture. Dziewczyny - Kasie - mają tyle pomysłow, że głowa mała. Jestem sobie mały pikuś ze swoimi 5 budami.............dobrze, że juz niedlugo ide na urlop, muszę ochłonąc :-? :rolleyes: :watpliwy: Moja córka tak podsumowala : mama jestes chyba za stara na to wszystko :mdleje: :mdleje: Wklejam zdjecia z dzisiejszego transportu [B]nowy psiak musi widziec co sie dzieje i co to za samochod podjechal[/B] [img]http://img331.imageshack.us/img331/2323/p7290020rw7.jpg[/img] [img]http://img251.imageshack.us/img251/9952/p7290021fw2.jpg[/img] [img]http://img274.imageshack.us/img274/4586/p7290037au1.jpg[/img] [img]http://img274.imageshack.us/img274/9895/p7290038sf0.jpg[/img] [img]http://img274.imageshack.us/img274/1452/p7290039xj9.jpg[/img] [B] Fioletowy i Sarenka obwa...a budki[/B] [img]http://img274.imageshack.us/img274/1878/p7290050ua3.jpg[/img] [img]http://img176.imageshack.us/img176/9571/p7290051xx5.jpg[/img] [B]Ulka glaszcze Wilczunie, najkochansza przylepke w schronisku[/B] [img]http://img521.imageshack.us/img521/7264/p7290052kw8.jpg[/img] [img]http://img521.imageshack.us/img521/6756/p7290053el9.jpg[/img]
  12. Eloise, swietny pomysl...masz jakies propozycje hasla? A moze zapytaj Offika, on taki zawsze wygadany byl, moze ma jakies pomysly. Jako szczesliwie wyadoptowany 3lapek powinien cos ciekawego podsunac.
  13. Siostro, a nie daloby sie suni do "Obserwatora" dac? Wiem, ze tylko debickie psiaki, ale ona przeciez pelnej krwi debiczanka jest :p
  14. Ale inni tego nie wiedza....Eloise, ZuziaM, czas rozglosic swiatu ta informację i podać żywe przyklady :p
  15. Kori, dzisiaj jest spotkanie w schronisku, popoludniu, moze przyjdziesz? Na stronie schroniska sa komorki do Kasiek, wiec dopytaj o ktorej. Wszystko jest zalezne od transportu bud.
  16. Wiem Tanitko, ze to w domku wakacyjnym, ale zeby sie psina w wakacje musiala meczyc i nie mogla wypoczac jak nalezy :evil_lol: po ciezkiej pracy :cool3: chcialam w jej imieniu zaprotestowac ;) widzialam kanape w domu, dziewczynki po dwoch stronach, kocyka chyba brakowalo :eviltong:
  17. Chyba sasiedzi slysza tupot szalonych lapek...i szum rozwianych uszu jak chlopaki sie gonia. Na szczescie to madre psiaki, szybko sie przestawia na zmienione warunki mieszkaniowe. Eloise, a jak dawalas sobie z nimi rade podczas podrozy? Jak maluchy to znosily?
  18. Jaka madra ta paróweczka :evil_lol: :-D :klacz: :laugh2_2: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/5301/pict3529gs7.jpg[/IMG][/URL] Tanitko, musisz chyba kupic wieksza kanape, zeby dziewczynki sie zmiescily :evil_lol:
  19. Zdjecia beda jak wroci Kasia. Pamietam, ze chciala mu robic zdjecia, ale nie chcial wyjsc. Wyszla tylko sunia (za TM). Ja dzisiaj jade z budami, ale mamy spotkanie organizacyjne w sprawie dni Mielca, nie wiem czy sie wyrobie ze zdjeciami. Bedziemy wybierac psiaki do prezentacji. Beatko, spokojnie podaj telefon do schroniska, mail tez : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] do Pana Kierownika. Trzeba dlugo trzymac, bo nie zawsze ktos jest w poblizu telefonu. Mnie nie bedzie od 16.sierpnia, wiec wtedy nie bede odpisywac na maile z drugiej skrzynki [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], chyba, ze znajde chetnego do zastepstwa ;) Z tego co pamietam, pies jest troche dziki, widac brak ludzkiego towarzystwa, jest od lat w schronisku. Jak byla sunia strasznie szczekal i jej bronil. Nie dal do niej podejsc. Teraz ma chyba towarzystwo Seniorka z tego pamietam, albo moze innych psiakow.
  20. Jak sie mogla dogadac z kotem w ciagu jednego dnia :shake: przeciez taki szczeniak moze dla zabawy gonic kota, a ludziska by chcieli od razu wytresowanego psa :mad: zamiast dac zwierzakom czas :angryy: moje koty sie nie mogly dogadac przez 4 miesiace i co mialam mlodszego wyrzucic, chore to jest. Wiadomo, ze starszy kot bedzie prychac na szczeniaka i zwiewac w najdalsze, spokojne katy. Moze tej pani trzeba poradnik dla adoptujacych przeslac??
  21. Mysle, ze Pani Halina wolalaby zostawic psa u siebie, niz wydac byle komu, zeby tylko sie psiny pozbyc. A jesli Siostra masz telefon, to mozna zadzwonic umowic sie w odwiedziny, jesli to bedzie ta osoba. Ja tez moge pokrazyc z psem po Debicy ;) i sie rozejrzec :razz:
  22. GuniaP, Gonia, gdzie mieszka BIBI? U Siostry? Mozecie napisac?
  23. Guniap, jaja se robisz? Jak to w Debicy? Siostra ja adoptowala? matko kochana, napisz cos wiecej :crazyeye:
  24. Na razie nie wiadomo, ale pewnie publicznosc wplynelaby pozytywnie na decyzje gmin o wsparciu schroniska. Nie mogliby tak bezkarnie mowic "nie". Jak sie dowiem, to zaraz napisze. Prosze tez zagladajcie na strone schroniska, tam jest tez kontakt do dwoch Kaś z Mielca, ktore prowadza akcje, mnie wtedy nie bedzie (25.sierpnia), ale Kasie powinny miec dane i bede wiedziec o spotkaniu.
×
×
  • Create New...