-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Moze jutrzejsze ogloszenie da swiatelko nadziei. A jak nie jutrzejsze, to Ciocia Ewa da nastepne ;) -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Taka gotowa od stolarza czy robiona w schronisku? Zdjecia sa na innych na naszym mieleckim watku? Zobacz prosze. Srednio to trzeba miec minimum 200 zl na niezbyt duza bude, dla Sprocketa chyba by kosztowala ok.300 zl. Tak mysle, szacunkowo oczywiscie. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandek znowu na allegro, tym razem z kolega po przejsciach. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=135578251[/url] -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Napisala Pani Kasia, ale nie wiem skad. Odpisalam, czekam na wiesci. -
Psiaczki z boksu 82 czyli Daga i Melek maja nowa bude zrobiona przez panow ze schroniska. [img]http://img516.imageshack.us/img516/1358/buda82up4.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/6995/buda821mj8.jpg[/img] [img]http://img115.imageshack.us/img115/9022/buda822by3.jpg[/img] Psiakami opiekuja sie siostry R. z Warszawy.
-
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ciotke Age kochaja prawie wszystkie zwierzaki *wyjatek weze i gryzonie* I jak tu dawac ogloszenia na allegro :???: Monitora nie widac [img]http://img516.imageshack.us/img516/6099/p1011255fs4.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/7571/p1011257jk7.jpg[/img] Bielinko, moja czarna kotka trzyma za Ciebie lapki, zebys dobry domek znalazla :p -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Mialam dzisiaj bardzo rozsadny mail w sprawie Sprocketa. Pani mieszka w bloku, ale ma dzialke. Tresc maila bardzo mi sie podobala. Ehh, zeby to byl ten domek. -
czarna suczka MAMBA - zamieszkala w Wawie dzieki morisowej :)
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Mamba i Jamol na allegro. Niech sie domki znajda :modla: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=135539788[/url] -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Aha ;) to dziekujemy Cioci Ani :calus: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Aniu, teraz w tym boksie jest zupelnie inaczej :razz: mieszka Seniorek i dwa male psiaki i sa dwie nowki budy :p A Baronek mieszka w wolnostojacej budzie i ma dlugi lancuch, wiec wiecej sie rusza niz w ciasnym boksie. -
Anouk92, zmien moze tytul, ze potrzeba kogos z Zabrza. Mnie sie kojarzy Mysia_Zabrze lub Ewkaa (z Gliwic) lub Cimi (tez z Gliwic).
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Beatko, jak tam aukcja Baronka? Ile jest wejsc? -
Bezdomna ON-ka ALMA. JUZ W NOWYM DOMU - zostaje na stałe!!!
Ulka18 replied to Kar0la's topic in Już w nowym domu
A moze na kociarni miau.pl ktos oferuje transport? Tam dziewczyny tez maja watek transportowy. -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Arni - cudenko :loveu: Marylka - cudenko :loveu: Ewatr - kochana Pancia dwoch bialych cudeniek :loveu: Czyli Sniezna Krolowa 20.X. wystapi w Anonsach :p Trzymamy kciuki za domek. Oby sie znalazl. Z duzym ogrodem do robienia kolek w szalonym tempie. -
Jak te sku...z Urzedu Miasta to czytaja, to ja im napisze, ze LOS jest SPRAWIEDLIWY i kiedys ich, tych pierd...urzednikow dopadnie. Niech sobie nie siedza spokojnie na cieplych stolkach, w ogrzewanych biurach. Za to co robia nie widzac...beda mieli kiedys nagrode. Jestem pewna, wroci ta krzywda do nich z 3-krotna sila. I moga sie teraz smiac czytajac moj post, ale swiat i wszechswiat maja starsze prawa niz urzednicze ustawy i postanowienia. Za ta biedna sunie tez niech ich :angryy:
-
Nóż sie w kieszeni otwiera...niejeden...jakby dorwala tego bezmozgiego pielegniarza :angryy: taka kochana sunia :placz: Mysle, ze Pan Michal Olszanski z TVP2 z Expresu Reporterow chetnie by sie ta sprawa zajal. Wczoraj byl program o kielecczyznie i smalcu z psow. Pan Michal ma 3 psy i jest bardzo prozwierzecy.
-
Radku, potrafisz sam dawac zastrzyki :crazyeye: Ja kiedys robilam swojej suni z krakowskiego azylu, ale teraz bym sie bala :oops: Cala nasza gromadka trzyma lapki i kciuki za zdrowie Panciow i Saruni.