Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Moze jutrzejsze ogloszenie da swiatelko nadziei. A jak nie jutrzejsze, to Ciocia Ewa da nastepne ;)
  2. No i co dziewczyny? Zalatwiac to miejsce w Mielcu? Jutro bede miala nowe budy, wiec od razu bym "wykula" to przyjecie na p.kierowniku.
  3. Taka gotowa od stolarza czy robiona w schronisku? Zdjecia sa na innych na naszym mieleckim watku? Zobacz prosze. Srednio to trzeba miec minimum 200 zl na niezbyt duza bude, dla Sprocketa chyba by kosztowala ok.300 zl. Tak mysle, szacunkowo oczywiscie.
  4. Wyzelki na allegro dzieki Tanitce, ale domku jak nie bylo tak nie ma...:shake:
  5. Pandek znowu na allegro, tym razem z kolega po przejsciach. [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=135578251[/url]
  6. Napisala Pani Kasia, ale nie wiem skad. Odpisalam, czekam na wiesci.
  7. Psiaczki z boksu 82 czyli Daga i Melek maja nowa bude zrobiona przez panow ze schroniska. [img]http://img516.imageshack.us/img516/1358/buda82up4.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/6995/buda821mj8.jpg[/img] [img]http://img115.imageshack.us/img115/9022/buda822by3.jpg[/img] Psiakami opiekuja sie siostry R. z Warszawy.
  8. Ciotke Age kochaja prawie wszystkie zwierzaki *wyjatek weze i gryzonie* I jak tu dawac ogloszenia na allegro :???: Monitora nie widac [img]http://img516.imageshack.us/img516/6099/p1011255fs4.jpg[/img] [img]http://img516.imageshack.us/img516/7571/p1011257jk7.jpg[/img] Bielinko, moja czarna kotka trzyma za Ciebie lapki, zebys dobry domek znalazla :p
  9. Mialam dzisiaj bardzo rozsadny mail w sprawie Sprocketa. Pani mieszka w bloku, ale ma dzialke. Tresc maila bardzo mi sie podobala. Ehh, zeby to byl ten domek.
  10. Mamba i Jamol na allegro. Niech sie domki znajda :modla: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=135539788[/url]
  11. Aha ;) to dziekujemy Cioci Ani :calus:
  12. Aniu, teraz w tym boksie jest zupelnie inaczej :razz: mieszka Seniorek i dwa male psiaki i sa dwie nowki budy :p A Baronek mieszka w wolnostojacej budzie i ma dlugi lancuch, wiec wiecej sie rusza niz w ciasnym boksie.
  13. Koleżanko Zabko, przeslij Laluni dobre fluidy. Zeby znalazla domek tak jak ty.
  14. 500 par to moze za duzo ;) ale kilkanascie w roznych rozmiarach by sie przydalo, tylko jak dlugo bysmy robili te zdjecia, zakladanie szelek przeciez trwa i trwa :razz:
  15. Gromiki sa na allegro. Nikt nie pisal. Nie liczac pani, ktora mnie posadza o zle traktowanie zwierzat i szarpanie ich podczas zdjec. Mamy robic zdjecia w szelkach, tylko skad wziac szelki w tylu rozmiarach :???:
  16. Niestety ja w schronisku jestem najwyzej raz w tygodniu. Testy na sunie i koty mial zrobic P.Kierownik. Na razie dostalam nowe zdjecia suni Babuni, o ktorej moge powiedziec, ze jest super lagodna i mila (nie ma watku, ale moge tu wkleic). Na temat Weteranki-Laluni nie wiem nic wiecej.
  17. Akucha, ale Ty sie wyspalas, prawda :???: I co dalej z Pynia? Czym sie teraz bawi?
  18. Anouk92, zmien moze tytul, ze potrzeba kogos z Zabrza. Mnie sie kojarzy Mysia_Zabrze lub Ewkaa (z Gliwic) lub Cimi (tez z Gliwic).
  19. Beatko, jak tam aukcja Baronka? Ile jest wejsc?
  20. A moze na kociarni miau.pl ktos oferuje transport? Tam dziewczyny tez maja watek transportowy.
  21. Arni - cudenko :loveu: Marylka - cudenko :loveu: Ewatr - kochana Pancia dwoch bialych cudeniek :loveu: Czyli Sniezna Krolowa 20.X. wystapi w Anonsach :p Trzymamy kciuki za domek. Oby sie znalazl. Z duzym ogrodem do robienia kolek w szalonym tempie.
  22. Jak te sku...z Urzedu Miasta to czytaja, to ja im napisze, ze LOS jest SPRAWIEDLIWY i kiedys ich, tych pierd...urzednikow dopadnie. Niech sobie nie siedza spokojnie na cieplych stolkach, w ogrzewanych biurach. Za to co robia nie widzac...beda mieli kiedys nagrode. Jestem pewna, wroci ta krzywda do nich z 3-krotna sila. I moga sie teraz smiac czytajac moj post, ale swiat i wszechswiat maja starsze prawa niz urzednicze ustawy i postanowienia. Za ta biedna sunie tez niech ich :angryy:
  23. Nóż sie w kieszeni otwiera...niejeden...jakby dorwala tego bezmozgiego pielegniarza :angryy: taka kochana sunia :placz: Mysle, ze Pan Michal Olszanski z TVP2 z Expresu Reporterow chetnie by sie ta sprawa zajal. Wczoraj byl program o kielecczyznie i smalcu z psow. Pan Michal ma 3 psy i jest bardzo prozwierzecy.
  24. Radku, potrafisz sam dawac zastrzyki :crazyeye: Ja kiedys robilam swojej suni z krakowskiego azylu, ale teraz bym sie bala :oops: Cala nasza gromadka trzyma lapki i kciuki za zdrowie Panciow i Saruni.
×
×
  • Create New...