-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ewatr, pisz mi tu szybko, jak nasze kociambry wypadly? Widoczne jest to ogloszenie? Napisz plisssss :modla: -
czarna suczka MAMBA - zamieszkala w Wawie dzieki morisowej :)
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Cudenko :loveu: powklejam zdjecia wieczorkiem do aukcji na allegro. Domek musi sie znalezc. -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pani Kasia jest z Warszawy :cool3: Czekamy Pani Kasiu :razz: -
BeZłApkI Mielec-Czarus pojechal do Niemiec, Bezlapcia za TM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
2 piekne, zapomniane trzylapcie wedruja w gore. Dalam kilka ogloszen do Anonsow papierowych, zapraszalam do odwiedzin schroniska, moze ktos Czarusia wypatrzy. On taki kochany piesek jest. I malutki Rinulek. Obaj czekaja na domki. -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Cale stado Ciotek i fanow Sprocketa czeka na Pania Kasie :evil_lol: Zeby przylaczyla do nas, a potem opowiadala znajomym psiarzom, skad ma takie "pszeniczne" cudenko. -
Pani Beatko, dziekujemy za wiesci. Dzekulek sie rozkreca :loveu: I czuje sie znakomicie i kocha Was calym malym serduszkiem :iloveyou: Rzeczywiscie moze mial w przeszlosci zle wydarzenia z facetami, stad jego poczatkowy strach przed Panciem. Taka mala kruszynke pewnie jakis kretyn bil i meczyl. Trzymamy kciuk za Foksiulke :thumbs: niech wraca do zdrowka. Dziewczyny z Wielunia maja racje, moja 10-letnia sunia przy klopotach z nerkami, tez miala zastrzyki i kroplowki. Tabletki nie sa skuteczne w takich przypadkach. Mizianka dla Stadka
-
Jasna sprawa, pies potrzebujacy to pies w potrzebie. Dobrze by bylo, ze na nosowke byl zaszczepiony, bo u nas niestety ostatnio szczeniaczki chorowaly (nie wiem, czy takie trafily z mama z Pacanowa), ale wole od razu poinformowac. Pogadam z p.kierownikiem. Zapewniamy jedzenie, spokoj, zdjecia na stronie schroniska i akcje propagandowa.
-
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pani Kasia napisala, ja tez. Zaprosilam Pania Kasie na ten watek. Mam nadzieje, ze zawita juz niedlugo. -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Witam torchę to jednak trwa, by pieska do czegoś przekonać. Damulka zeszła z regału i dzisiaj po raz pierwszy sama, z własnej woli, (bo do dziś nosiłam ja na rękach po schodach), wyszła na spacer i była dłużej niż zwykle, apetyt jej dopisuje, wcina co jej sie da. Robi zrobił się bardziej okrągły i nawet sąśiedzi mówią, że się zmienił, nie zmienił tylko jednego nie lubi innych psów i musze cały czas trzymać go na smyczy a bardzo cześto wychodzi, bo siusia na potęgę. CAłe szczęście że juz sygnalizuje potrzebę wyjścia. Musiałam wyrzucić dywam bo go całowicie zasikał. CZasem mu suie jeszcze zdzrza popuścić w domu lecz jest to zdecydowanie rzadziej. A cała reszta bandy ma się znakomicie i rozrabia.[/QUOTE] To wiadomosci o naszej Mrowce i Leku oraz reszcie gromadki. -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Ewatr, daje teraz takie aukcje "wielopsowe" i "wielokotowe", duzo ludzi ma okazje zobaczyc nasze psiaki i kociambry. A Pande dalam przed chwilka do Anonsow. Ze zdjeciem :razz: Niech go ktos zobaczy i sie zakocha. -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Teraz Sprocket jest troche przykurzony i siersc nie jest taka zlota. W schronisku jest piaszczysta ziemia, strasznie sie kurzy. Ale dobra kapiel zrobi swoje. -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
Ulka18 replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
Kochana Camara nie wiadomo czy szczeniusia odda...:razz: z nasza mielecka parowka miala "problemy oddawcze"....po niecalych 20 godzinach z parowcia...:cool3: -
czarna suczka MAMBA - zamieszkala w Wawie dzieki morisowej :)
Ulka18 replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Mambusia biegnie na 1-sza strone... -
Rybaczek fajny psiaczek szuka domu. Najlepiej taki jak ma Sarunia u Radka ;)
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
No i Pan nie bedzie mial problemow z bolem gardla :evil_lol: taki naturalny termoforek o tempearaturze 38 stopni....:p -
Szablonu gotowej aukcji, ktora sobie ktos zrobil nie da sie wyslac do bezposredniego uzycia przez innego uzytkownika :shake: mozna tylko pokazac jak taka aukcja wyglada, ale zeby wejsc do srodka trzeba byc zalogowanym. Allegro ma gotowe szablony, mozna je wykorzystac. Czy ta sunia ma wiecej zdjec? Na allegro warto dawac duzo, zeby ludziska mogli poogladac. Anonse podkarpackie tez sa dobre, mozna wpisac 240 znakow i dac zdjecie, koszt ok. 3 zl. Anonse znikaja z kioskow jak swieze bulki, wiec jest szansa dla suni.
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia, moze wystawicie aukcje cegielkowa na allegro? albo jakis apel o pomoc. -
Sprocket kudlacz z Mielca-w nowym domu-MOZNA PRZENIESC :-)))
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Na razie Pani Kasia sie nie odezwala :shake: -
Sniezynka Amstaffcia-NIE MA SIATKÓWKI w oczkach-ale ma WSPANIALY DOM
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Kolak czy raczej kolaczka z lekka nadwaga nie zmiesci sie przed monitorkiem :evil_lol: no moze drugie kocisko, ale Rysiek z natury leniwy jest, woli jak pancia do niego na fotel przyjdzie na mizianko, zeby sam nie musial chodzic. I siedziec na twardym biurku :razz: