Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Ewatr, pisz mi tu szybko, jak nasze kociambry wypadly? Widoczne jest to ogloszenie? Napisz plisssss :modla:
  2. Cudenko :loveu: powklejam zdjecia wieczorkiem do aukcji na allegro. Domek musi sie znalezc.
  3. Juz lece zobaczyc. Ale u nas szczeniaki choruja na nosowke, czy te maluchy sa zaszczepione? Szkoda by ich bylo, zeby sie zarazily :shake:
  4. Pani Kasia jest z Warszawy :cool3: Czekamy Pani Kasiu :razz:
  5. 2 piekne, zapomniane trzylapcie wedruja w gore. Dalam kilka ogloszen do Anonsow papierowych, zapraszalam do odwiedzin schroniska, moze ktos Czarusia wypatrzy. On taki kochany piesek jest. I malutki Rinulek. Obaj czekaja na domki.
  6. Cale stado Ciotek i fanow Sprocketa czeka na Pania Kasie :evil_lol: Zeby przylaczyla do nas, a potem opowiadala znajomym psiarzom, skad ma takie "pszeniczne" cudenko.
  7. Erko, prawdopodobnie dzisiaj bede zalatwiac miejsce w Mielcu. Na 80% bede popoludniu jechac z budami, czekam jeszcze na potwierdzenie czy budy sie zrobia.
  8. Pani Beatko, dziekujemy za wiesci. Dzekulek sie rozkreca :loveu: I czuje sie znakomicie i kocha Was calym malym serduszkiem :iloveyou: Rzeczywiscie moze mial w przeszlosci zle wydarzenia z facetami, stad jego poczatkowy strach przed Panciem. Taka mala kruszynke pewnie jakis kretyn bil i meczyl. Trzymamy kciuk za Foksiulke :thumbs: niech wraca do zdrowka. Dziewczyny z Wielunia maja racje, moja 10-letnia sunia przy klopotach z nerkami, tez miala zastrzyki i kroplowki. Tabletki nie sa skuteczne w takich przypadkach. Mizianka dla Stadka
  9. Jasna sprawa, pies potrzebujacy to pies w potrzebie. Dobrze by bylo, ze na nosowke byl zaszczepiony, bo u nas niestety ostatnio szczeniaczki chorowaly (nie wiem, czy takie trafily z mama z Pacanowa), ale wole od razu poinformowac. Pogadam z p.kierownikiem. Zapewniamy jedzenie, spokoj, zdjecia na stronie schroniska i akcje propagandowa.
  10. Mam nadzieje, ze u Dzekunia i Foksi wszystko w porzadku. A Pani Beatka po prostu nie ma czasu napisac.
  11. Pani Kasia napisala, ja tez. Zaprosilam Pania Kasie na ten watek. Mam nadzieje, ze zawita juz niedlugo.
  12. [QUOTE]Witam torchę to jednak trwa, by pieska do czegoś przekonać. Damulka zeszła z regału i dzisiaj po raz pierwszy sama, z własnej woli, (bo do dziś nosiłam ja na rękach po schodach), wyszła na spacer i była dłużej niż zwykle, apetyt jej dopisuje, wcina co jej sie da. Robi zrobił się bardziej okrągły i nawet sąśiedzi mówią, że się zmienił, nie zmienił tylko jednego nie lubi innych psów i musze cały czas trzymać go na smyczy a bardzo cześto wychodzi, bo siusia na potęgę. CAłe szczęście że juz sygnalizuje potrzebę wyjścia. Musiałam wyrzucić dywam bo go całowicie zasikał. CZasem mu suie jeszcze zdzrza popuścić w domu lecz jest to zdecydowanie rzadziej. A cała reszta bandy ma się znakomicie i rozrabia.[/QUOTE] To wiadomosci o naszej Mrowce i Leku oraz reszcie gromadki.
  13. Babunia to urocza sunia, przeurocza, a Lalunia powiedzialabym, ze ma charakterek. Babunia bedzie miec ogloszenie w Gazecie i Zyciu Warszawy, pani Agnieszka, opiekunka wirtualna Babuni sie o nie postara :p
  14. Ewatr, daje teraz takie aukcje "wielopsowe" i "wielokotowe", duzo ludzi ma okazje zobaczyc nasze psiaki i kociambry. A Pande dalam przed chwilka do Anonsow. Ze zdjeciem :razz: Niech go ktos zobaczy i sie zakocha.
  15. Teraz Sprocket jest troche przykurzony i siersc nie jest taka zlota. W schronisku jest piaszczysta ziemia, strasznie sie kurzy. Ale dobra kapiel zrobi swoje.
  16. Kochana Camara nie wiadomo czy szczeniusia odda...:razz: z nasza mielecka parowka miala "problemy oddawcze"....po niecalych 20 godzinach z parowcia...:cool3:
  17. Mambusia biegnie na 1-sza strone...
  18. Rybaczek fajny psiaczek szuka domu. Najlepiej taki jak ma Sarunia u Radka ;)
  19. Gromy na sama gore! Juz tak dlugo czekacie :shake:
  20. No i Pan nie bedzie mial problemow z bolem gardla :evil_lol: taki naturalny termoforek o tempearaturze 38 stopni....:p
  21. Szablonu gotowej aukcji, ktora sobie ktos zrobil nie da sie wyslac do bezposredniego uzycia przez innego uzytkownika :shake: mozna tylko pokazac jak taka aukcja wyglada, ale zeby wejsc do srodka trzeba byc zalogowanym. Allegro ma gotowe szablony, mozna je wykorzystac. Czy ta sunia ma wiecej zdjec? Na allegro warto dawac duzo, zeby ludziska mogli poogladac. Anonse podkarpackie tez sa dobre, mozna wpisac 240 znakow i dac zdjecie, koszt ok. 3 zl. Anonse znikaja z kioskow jak swieze bulki, wiec jest szansa dla suni.
  22. Gonia, moze wystawicie aukcje cegielkowa na allegro? albo jakis apel o pomoc.
  23. Na razie Pani Kasia sie nie odezwala :shake:
  24. Kolak czy raczej kolaczka z lekka nadwaga nie zmiesci sie przed monitorkiem :evil_lol: no moze drugie kocisko, ale Rysiek z natury leniwy jest, woli jak pancia do niego na fotel przyjdzie na mizianko, zeby sam nie musial chodzic. I siedziec na twardym biurku :razz:
×
×
  • Create New...