Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Olbrzymy na allegro : [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=133626915[/url]
  2. Nie ma takiej mozliwosci :shake: Po prostu psiaka, admin czyli ja, przenosi do galerii adoptowanych. Nie ma miejsca na wpisanie daty adopcji.
  3. Beatko, napisz prosze na przelewie : "na bude dla bialo-czarnego psa Barona na koncu/kiedys 124". Ja poinformuje P.Kierownika, ze bedzie taka wieksza wplata na Baronka.
  4. Za taka kochana kremówą każdy by sie stesknil :evil_lol:
  5. O sterylke musze zapytac w schronisku. A jaka ma byc ta sunia? Musze zajrzec na watek domkow chcacych przygarnac psiaki.
  6. Piekna opowiesc....dobrze sie czyta....Happi i Patunia kochaja swoja Pancie :loveu: dwa bialaski z mieleckiego schroniska :loveu: Ale zeby Happy mial taki apetyt :crazyeye: Chyba chce nadrobic zaleglosci schroniskowe.
  7. Zeby doba miala wiecej niz 24 godziny :cool3: to moze bym ze wszystkim zdazyla :oops:
  8. Panda juz od dawna na allegro. A w niedziele znalazla domek jego kolezanka z boksu, jamnikowata sunieczka czarna jak wegielek.
  9. Licznik od poczatku powstania nowej czyli obecnej strony internetowej. Mysle, ze mniej wiecej od 1,5 roku. A to informacja o przesylce, ktora ofiarowala schronisku moja kolezanka z forum collie, kochana i niezastapiona LUCYNKA.
  10. Wszyscy, ktorzy pomagaja mieleckiemu schronisku sa wspaniali i maja wielkie serca :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou: Ale rezygnacja z kwiatow na wlasnym slubie, to naprawde duzy gest :loveu: :Cool!: :Cool!: :Cool!: :loveu: Chcialam poinformowac wszystkich, ktorzy sledza nasz watek, ze dzisiaj licznik adoptowanych psiakow na stronie wskazal liczbe : 200. [SIZE="5"]Galeria psów Adoptowane [200]
  11. Baronek z soboty : [img]http://img114.imageshack.us/img114/3423/dsc1154th4.jpg[/img] cdn...
  12. Bialasek juz prawie 2-gi dzien we wlasnym domku.
  13. Postaram sie wystawic. Ostatnio mi duzy rachunek za allegro przyszedl :oops: No ale dzieki temu 5 kotow znalazlo domki, a w pazdzierniku juz jeden. Psiaki tez ida, we wrzesniu 25. Nie wiem co by bylo, gdyby nie te adopcje, az strach pomyslec.
  14. Tanitko, zmien prosze wiek Vanilii i Carmela. Sunia ma co najmniej 7-8 lat, nie ma przednich zabkow, pozostale dosc zolte (moze pozostalosc ponosowkowa). Carmel tez jest juz wiekowym psiakiem, ma 8-9 lat.
  15. Ulke ugryzl duzy pies, wielkosci wilczura. Przechodzilismy miedzy boksami 133-135, na koncu alejki jest buda i pies na lancuchu. Ja przeszlam, kierownik, a Ula szla ostatnia i wtedy pies wypadl z budy i cap. Najgorzej, ze sie przestraszyla...jest 4 wklucia w lydce i szrama 6-7 cm. I potezne siniaki. Jednak mimo tego nadal chce jezdzic do schroniska, ale bedzie siedziec w kociarni. Koty kocha najbardziej. No i dlatego nie mamy zdjec Amorka :shake:
  16. Eloise, czy on to robi w zlosci? Bo moze ona sie tak usmiecha? Mojej cioci jamolek ze schroniska w Mielcu, tak sie usmiecha, podnosi wargi do gory, smiesznie to wyglada. Ej, Offik, Offik, co ci sie chlopie w tej glowince kleci, zeby sie jezyc i zabki pokazywac :evil_lol:
  17. [B][QUOTE] [B]Adopcja Białaska :-)[/B] Dzień dobry Pani Agnieszko :smile: Dziękuję za Białaska :Rose: Odebrałam go w sobotę - trochę późno bo mnie moja siostra troszkę dłużej zatrzymała w Wa-wie. Białasek zostanie chyba Happy albo Hapi - bo ja wymawiam przez "a" jego imię :lol: - bo co wymyślimy z Mamą coś innego a nie jesteśmy jeszcze pewne a trzeba go zawołać to wołamy go Happy :lol: i on już reaguje :smile: Jechał samochodem bardzo ładnie, bardzo się do mnie tulił i siedział też trochę na kolanach. A w domu nie odstępuje mnie na razie na krok, ale bardzo cichutki i grzeczny - na razie w ogóle jeszcze nie szczekał - potrafi zostać sam w pokoju - tak było pierwszą noc, czy na jednym całym piętrze - widać, że będzie można go zostawiać bez problemu. Do Patuni jest życzliwie nastawiony, a Patunia jest bardzo nim zainteresowana, ale się go nie boi - tylko w pierwszy dzień się go trochę przestraszyła. W niedzielę Hapciu był już na pierwszym spacerku poza ogrodem, na szelkach - trzeba przyznać, że ma kondycję takiego Husky :lol: - spacerek był godzinny, ale widać było, że więcej by pobiegał. Wykąpałam go oczywiście jeszcze w sobotę i odkryłam, że jest chyba mieszańcem Dalmatyńczyka :smile: - ma całe ciałko w czarne łatki, ale rośnie z nich biała sierść. Na spacerze zrobiłam trochę zdjęć, jak skończę film i wywołam to wyślę choćby 2 :smile: Bardzo się cieszę, że go wzięłam - jest bardzo kochany i posłuszny a poza tym to taki delikatny piesek i gdyby go nikt na zimę nie wziął to mogło by mu być chyba ciężko w schronisku. Jutro wezmę go też do weta na taką pierwszą wizytę. [/QUOTE] A oto Bialasek : [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(12).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(21).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(22).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(4).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(5).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(6).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Bialas%20(10).JPG[/IMG] [/B]
  18. To poczekamy az Ciocia Doddy otworzy laptop. Ambus tez poczeka.
  19. To bedziemy czekac. Moze to P. Joasia.
  20. Niestety nie :shake: Ulke ugryzl w noge pies z lancucha (miedzy boksami 133-135 i juz nie doszlysmy dalej). Chcialysmy zrobic zdjecia nowego boksu dla kaukaza Luckiego i tak nam sie nieszczesliwie przydarzylo :shake: Mam za to mase zdjec z boksow 27- 45. Nie wiem kiedy mi sie uda wszystkie wrzucic na strone.
  21. Anou, czy ta pani z Wroclawia to pani Joasia? Jesli tak, to nie ma lepszego domku dla psiaka.
×
×
  • Create New...