Jump to content
Dogomania

agabass

Members
  • Posts

    2846
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agabass

  1. ale było mokro i pachnąco w łazience i jaki czyścioch z tego Mikusia
  2. no co jest gdzie fotki?
  3. [img]http://img481.imageshack.us/img481/7507/sisimina1gf.jpg[/img] hahaha no niezły trolio :lol:
  4. ale Tuffi pływak komiczny hahahaha
  5. widze widze i płacze :cry: ale smieje sie przez łzy jak ogladam spacerowe obrazki hahahahaha
  6. ach te słodkie ruskie misie przepiekne
  7. może uda sie nastepnym razem
  8. no tylko sie zakochać [img]http://img491.imageshack.us/img491/996/p10100287pt.jpg[/img]
  9. :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :drinking: :drinking: :lol: :lol: :lol: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :drinking: :drinking: :lol: :lol: :lol: usiałam sie jak do bólu brzucha jak to dziewczyny pieknie sie dogaduja super historyjka hahahahaha [size=7][color=red]jeszcze[/color][/size]
  10. i co to bedzie? :niewiem:
  11. hahahahaah super ciapki i extra fotki
  12. ale Komcia to radosna sunia
  13. dzieki tacy to sa niańkowie :lol:
  14. ale cudne psiaki i uper psiaki az sie usmiałam widzac ich słodkie minki
  15. fajne fotki no to może ja zabiore głos jak Basenji nie chce wystawiać Fingale to nie męczcie go dziewczyny bo sensu nie ma
  16. książęta jadają tylko kawior i polędwiczke popijając szampanem i zajadając sie truskawkami a śledzie to tylko jak nikt nie widzi ale nie szaisowate :wink:
  17. oj czasem i małym psiakom przydaje sie kaganiec super fotka [b]Morrisonka[/b] jak nazywasz swojego psiaka zrobniale Fingal piekny w moim ukochanym psiowym kolorze
  18. ale super kawosz słodkości :lol:
  19. [quote name='malawaszka']IDE [img]http://www.crazypics.de/smilies/muede/0846.gif[/img] [img]http://img479.imageshack.us/img479/34/dscf01137gg.jpg[/img][/quote] :lol: :lol: :lol:
  20. [quote name='dbsst'][quote name='agabass']hahahaah Asiaczku kazdy cwaniak mile widziany[/quote] a mnie i moja Sz wezmiesz :D ;)[/quote] jasne tylko przyszykujcie jakąś szamke
  21. ale sępisko z tej Szpiolosławy słodkie :lol: super spacer szkoda, ze nas nie było :cry:
  22. oprócz spacerku to niezła iprezka była :D
×
×
  • Create New...